Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Siarka Tarnobrzeg 1993/94 |
Siarka Tarnobrzeg 1993/94:
Bramkarze:
Sylwester Janowski (1976), POL, 1993 wychowanek 0-0
Konrad Paciorkowski (1968), POL, 1990 Olimpia Poznań 20-0
Marek Pawlak (1970), POL, 1990 GKS Bełchatów 14-0
Obrońcy:
Artur Adamus (1971), POL, 1993 Polonia Bytom 24-0 1 2
Modest Boguszewski (1963), POL, 1992 Stal Mielec 7-0 2
Tomasz Kiełbowicz (1976), POL, 1993 Unia Hrubieszów 20-1 1
Robert Piekarski (1970), POL, 1993 MK Katowice (odszedł w styczniu 1994 do Naprzodu Rydułtowy) 14-1 1
Piotr Porębny (1963), POL, 1991 Stal Mielec 22-0
Artur Szymczyk (1976), POL, 1993 OKS Opatów 3-0
Edward Tyburski (1960), POL, 1991 Stal Mielec 33-5 1
Grzegorz Wilczok (1969), POL, 1993 Polonia Bytom 28-0 3 1
Krzysztof Złotek (1968), POL, 1988 wychowanek (odszedł w styczniu 1995 do SC Vistula Garfield) 9-0 2
Roman Żuchnik (1965), POL, 1994 Motor Lublin (przyszedł w styczniu 1994 z Motora Lublin) 14-0 1
Pomocnicy:
Jacek Berensztajn (1973), POL, 1994 GKS Bełchatów (przyszedł w styczniu 1994 z GKS-u Bełchatów) 14-1
Artur Kopeć (1966), POL, 1994 Hamburger SV (A) (przyszedł w styczniu 1994 z Hamburgera SV (A)) 7-0
Afrim Kuci (1970), ALB, 1994 MoDo FF (przyszedł w styczniu 1994 z MoDo FF) 1-0 1
Mariusz Kukiełka (1976), POL, 1991 wychowanek 20-1
Jacek Leptacz (1974), POL, 1993 rezerwy 4-0 1
Wojciech Nieradka (1964), POL, 1993 Stal Stalowa Wola 24-0 5
Grzegorz Rozmus (1974), POL, 1991 wychowanek 0-0
Józef Stefanik (1964), POL, 1992 Igloopol Dębica 19-4 7
Krzysztof Stępień (1974), POL, 1992 wychowanek 3-0
Piotr Woźniak (1968), POL, 1993 Avia Świdnik 18-3 5
Sławomir Wójtowicz (1966), POL, 1994 Motor Lublin (przyszedł w styczniu 1994 z Motora Lublin) 10-0 3
Jacek Zieliński (1961), POL, 1993 Stal Stalowa Wola 1-0
Napastnicy:
Andrzej Białek (1973), POL, 1993 Stal Nowa Dęba 23-2 1
Roman Buczek (1966), POL, 1986 wychowanek 1-0
Cezary Kucharski (1972), POL, 1990 Orlęta Łuków (odszedł w styczniu 1994 do FC Aarau) 17-6 2
Stanisław Kuczek (1964), POL, 1983 wychowanek 8-0
Krzysztof Przypkowski (1975), POL, 1992 Sparta Dwikozy 17-0 1
Mariusz Stępień (1973), POL, 1993 rezerwy 2-0
Krzysztof Zagórski (1967), POL, 1994 Górnik Zabrze (przyszedł w styczniu 1994 z Górnika Zabrze) 17-1 1
Artur Ząbek (1969), POL, 1993 Karpaty Krosno (przyszedł w sierpniu 1993 z Karpat Krosno) 26-0 3
Trener: Janusz Gałek † (1942), POL, 1990 Motor Lublin (do 23.05.1994)
Roman Dębiński (1956), POL, 1994 wolny transfer (od 24.05.1994 do 29.05.1994)
Janusz Gałek † (1942), POL, 1994 wolny transfer (od 30.05.1994 do 02.06.1994)
Włodzimierz Gąsior (1948), POL, 1994 wolny transfer (od 03.06.1994)
Asystent trenera: Jan Złomańczuk (1950), POL, 1992 wolny transfer (do 01.11.1993) |
|
|
|
|