Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
O Nas


O Nas - wszystkie istotne informacje związane z naszym serwisem i z jego celami.

Po co?

Najistotniejsze pytanie, jakie niejeden internauta mógłby sobie zadać wchodząc pierwszy raz na tę stronę. No właśnie, dlaczego zdecydowaliśmy się zrobić nasz serwis? Otóż tworzymy tę stronę dla Ciebie, drogi użytkowniku. Mamy za cel pomóc fanom piłki nożnej w dostarczaniu cennych informacji, jakimi na pewno są składy drużyn. Bo w końcu - gdyby drużyna nie miała dobrze rozbudowanej kadry, to jakie wyniki by osiągała? Na pewno niezbyt dobre. Także za cel mamy pomagać użytkownikom, a jednocześnie jednoczyć wszystkich fanów ciekawostek piłkarskich. Nie jesteśmy jednak serwisem bez przyszłości, tak więc jesteśmy zainteresowani wszelkimi propozycjami sponsoringu dobrego serwera, choć niewykluczone, że niedługo sami go kupimy.

Jak?

W jaki sposób dodajemy dane (kadry drużyn) na naszą stronę? Naturalnie sami je piszemy, korzystając z wielu dogłębnych źródeł. Kadry odświeżamy w bardzo szybkim czasie, aktualizujemy stronę na bieżąco. Zestawy składów z lig nie są więc z żadnej strony chociażby w połowie ściągnięte, wszystko jest autorstwa http://skladyfutbol.pl i nikt nie ma prawa bez naszej zgody ściągać ich zawartości.

O czym?

Pytanie bardzo łatwe, choć niektórzy mogą mieć wątpliwości co do głównego tematu strony, gdyż w najbliższej przyszłości planujemy dodać różne inne fakty dotyczące piłki nożnej, jak choćby ciekawe artykuły czy zestawy statystyk. Nasza strona jest poświęcona składom drużyn piłki nożnej z całego świata. Na naszej stronie postaramy się dodawać niezbędne informacje związane z głównym tematem strony i ciężko pracować, by wszyscy zapaleni fani piłki nożnej mieli źródło swoich informacji. Przypomnę, że w Polsce mało jest stron poświęconych takiemu tematowi, zagranicznych natomiast - sporo.

Istotne fakty

Strona istnieje dokładnie od 18 sierpnia 2005 roku, jednak oficjalne otwarcie nastąpiło między 5 września 2005 a 6 września 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET