http://www.serwer1891866.home.pl/jp/

:: Siarka Tarnobrzeg 1993/94
Artykuł dodany przez: Kuba (2007-11-16 16:19:33)



Siarka Tarnobrzeg 1993/94:

Bramkarze:

Sylwester Janowski (1976), POL, 1993 wychowanek 0-0
Konrad Paciorkowski (1968), POL, 1990 Olimpia Poznań 20-0
Marek Pawlak (1970), POL, 1990 GKS Bełchatów 14-0

Obrońcy:

Artur Adamus (1971), POL, 1993 Polonia Bytom 24-0 1 2
Modest Boguszewski (1963), POL, 1992 Stal Mielec 7-0 2
Tomasz Kiełbowicz (1976), POL, 1993 Unia Hrubieszów 20-1 1
Robert Piekarski (1970), POL, 1993 MK Katowice (odszedł w styczniu 1994 do Naprzodu Rydułtowy) 14-1 1
Piotr Porębny (1963), POL, 1991 Stal Mielec 22-0
Artur Szymczyk (1976), POL, 1993 OKS Opatów 3-0
Edward Tyburski (1960), POL, 1991 Stal Mielec 33-5 1
Grzegorz Wilczok (1969), POL, 1993 Polonia Bytom 28-0 3 1
Krzysztof Złotek (1968), POL, 1988 wychowanek (odszedł w styczniu 1995 do SC Vistula Garfield) 9-0 2
Roman Żuchnik (1965), POL, 1994 Motor Lublin (przyszedł w styczniu 1994 z Motora Lublin) 14-0 1

Pomocnicy:

Jacek Berensztajn (1973), POL, 1994 GKS Bełchatów (przyszedł w styczniu 1994 z GKS-u Bełchatów) 14-1
Artur Kopeć (1966), POL, 1993 Stal Stalowa Wola 7-0
Afrim Kuci (1970), ALB, 1994 MoDo FF (przyszedł w styczniu 1994 z MoDo FF) 1-0 1
Mariusz Kukiełka (1976), POL, 1991 wychowanek 20-1
Jacek Leptacz (1974), POL, 1993 rezerwy 4-0 1
Wojciech Nieradka (1964), POL, 1993 Stal Stalowa Wola 24-0 5
Grzegorz Rozmus (1974), POL, 1991 wychowanek 0-0
Józef Stefanik (1964), POL, 1992 Igloopol Dębica 19-4 7
Krzysztof Stępień (1974), POL, 1992 wychowanek 3-0
Piotr Woźniak (1968), POL, 1993 Avia Świdnik 18-3 5
Sławomir Wójtowicz (1966), POL, 1994 Motor Lublin (przyszedł w styczniu 1994 z Motora Lublin) 10-0 3
Jacek Zieliński (1961), POL, 1993 Stal Stalowa Wola 1-0

Napastnicy:

Andrzej Białek (1973), POL, 1993 Stal Nowa Dęba 23-2 1
Roman Buczek (1966), POL, 1986 wychowanek 1-0
Cezary Kucharski (1972), POL, 1990 Orlęta Łuków (odszedł w styczniu 1994 do FC Aarau) 17-6 2
Stanisław Kuczek (1964), POL, 1983 wychowanek 8-0
Krzysztof Przypkowski (1975), POL, 1992 Sparta Dwikozy 17-0 1
Mariusz Stępień (1973), POL, 1993 rezerwy 2-0
Krzysztof Zagórski (1967), POL, 1994 Górnik Zabrze (przyszedł w styczniu 1994 z Górnika Zabrze) 17-1 1
Artur Ząbek (1969), POL, 1993 Karpaty Krosno (przyszedł w sierpniu 1993 z Karpat Krosno) 26-0 3

Trener: Janusz Gałek (1942), POL, 1990 Motor Lublin (do 23.05.1994)
Roman Dębiński (1956), POL, 1994 wolny transfer (od 24.05.1994 do 29.05.1994)
Janusz Gałek (1942), POL, 1994 wolny transfer (od 30.05.1994 do 02.06.1994)
Włodzimierz Gąsior (1948), POL, 1994 wolny transfer (od 03.06.1994)


adres tego artykułu: http://www.serwer1891866.home.pl/jp//infopage.php?id=3192