Lincoln, Fabian Ernst
Mladen Krstajić (29 minuta)

Trener: Mirko Slomka

RAPORT:

W bramce Schalke debiutował młody golkiper - Manuel Neuer. Już po niespełna 5 minutach bramkarz Schalke był zmuszony do interwencji - po rzucie rożnym kapitalnym strzałem z pół-woleja popisał się Sascha Dum, jednak piłka trafiła w poprzeczkę. Alemannia przeważała od początku meczu. W 29 minucie Schalke zostało jeszcze bardziej osłabione. Za brutalny faul w nogi na szarżującym Fielu przy linii bocznej czerwoną kartkę otrzymał Krstajić. Kolejne szanse dla Aachen mieli Rosler, Leiwakabessy i dwukrotnie Jan Schlaudraff. Gola zdobyli jednak goście. Gol na 0:1 - po rzucie wolnym piłkę źle wybili obrońcy Aachen, trafiła ona do Bajramovicia, który zgrał ją głową na 5 metr do Rodriguez. Urugwajczyk wyskoczył najwyżej i wpakował ją do siatki. Był to jedyny gol tego meczu.