Szabolcs Huszti
Michael Tarnat (50 minuta, za faul na Cairo)

Trener: Peter Neururer

RAPORT:

Już od początku meczu przeważała Hertha - najpierw strzał Basturka obronił Enke, a dobitka Cairo była niecelna. W odpowiedzi głową uderzał Balitsch, jednak poprawnie interweniował Fiedler. Gol na 1:0 - kuriozalna bramka - po zagrnaiu Basturka do Cairo sędzia liniowy podniósł chorągiewkę. Sędzia główny - Jochen Drees, kazał jednak grać dalej, co nieco zdezorientowało obronę H96. Cairo zagrał wzdłuż bramki do Pantelicia, który dość szczęśliwie, piętą, skierował piłkę z 5 metrów do już pustej bramki. Gol na 2:0 - wzorowy kontratak Herthy - Pantelić do Basturka, ten do Gimeneza, Argentyńczyk ograł rywala i trafił w słupek, jednak piłka trafiła na nogę Pala Dardaia, który z 10 metrów skierował piłkę do siatki. Druga połowa rozpoczęła się znów pechowo dla gości - czerwoną kartkę za ostry atak od tyłu na nogi Cairo otrzymał rutynowany Michael Tarnat. Gol na 3:0 - prawą nogą przedarł się Basturk i dośrodkował na 5 metr, gdzie Pantelić posłał piłkę do siatki między nogami bezradnego Enke, który był tego dnia najlepszym graczem Hannoveru. Gol na 4:0 - kolejna świetna akcja najlepszego na boisku Basturka. Turecki pomocnik wpadł na pole karne i wystawił piłkę jak na tacy Patrickowi Ebertowi, a młody napastnik Herthy płaskim strzałem w długi róg zdobył ostatniego gola meczu, choć mogło być ich więcej. W 87 minucie bowiem, Frank Fahrenhorst sfaulował szarżującego Basturka na polu karnym. Najlepszy gracz meczu nie ustalił jednak wyniku, bowiem jego kiepski strzał świetnie obronił Enke.

W 87 minucie Robert Enke obronił strzał Yildiraya Basturka z rzutu karnego (faul Fahrenhorsta na Basturku).