Thomas Franck, Michael Zorc, Andreas Moller (2)
Andreas Moller (33 minuta, za faul na Heinrichu)

Trener: Ottmar Hitzfeld

RAPORT:

W 29 minucie na czystą pozycję wyszedł Lars Ricken, jednak jego strzał obronił bramkarz Jorg Schmadtke. Nie było wiadomo do końca czym - czy twarzą, czy ręką. Sędzia uznał, że ręką i pokazał mu czerwoną kartkę. Powtórki pokazywały jednak, że Schmadtke dostał piłką w twarz, a rękę miał obok. 4 minuty później siły się jednak wyrównały, gdyż za głupi, brutalny faul przy linii autowej drugą żółtą kartkę zobaczył Andreas Moller. Gol na 0:1 - z lewej strony dośrodkował Kree, piłkę głową na 5 metr znakomicie zgrał Lars Ricken, a do siatki, także głową, skierował ją Michael Zorc. Gol na 1:1 - akcja Freiburga z prawej strony, dośrodkowanie Heinricha na pole karne i pechowa interwencja Sammera, który dotknął mocno podkręconą piłkę i przelobował nieco zbyt wysuniętego przed bramkę Klosa, który nie sięgnął piłki.