Karsten Baron

Michael Kostner, Ulrich Stein

Trener: Benno Mohlmann

RAPORT:

W 63 minucie Andreas Kopke obronił strzał z rzutu karnego Haralda Sporla (faul Webera na Ivanauskasie).

Gol na 1:0 - już pierwsza akcja meczu przyniosła gospodarzom rzut karny. Po kapitalnym podaniu Thomasa Dolla na czystą pozycję wyszedł Jan Furtok, który został brutalnie kopnięty (choć upadek Polaka też był trochę teatralny, ale faul niewątpliwie był) przez wychodzącego z bramki Steina. Żółta kartka dla bramkarza HSV i rzut karny dla Eintrachtu. Do piłki podszedł Thorsten Legat i strzałem lewą nogą w lewy róg zdobył gola, choć Stein wyczuł intencję strzelca. W 63 minucie Ivanauskas wpadł na pole karne i został sfaulowany przez Webera. Do piłki podszedł Harald Sporl, ale jego strzał prawą nogą w prawy róg sparował Kopke. Gol na 2:0 - świetny kontratak Eintrachtu, na lewym skrzydle Thorsten Legat popatrzył i zagrał wzdłuż bramki na 5 metr do Jana Furtoka, który bez problemów skierował piłkę do siatki. Świetny mecz duetu Legat - Furtok.