Christian Nerlinger
Alain Sutter (Dietmar Hamann 57)

Alexander Zickler

Dieter Frey, Michael Sternkopf, Samuel Kuffour (2), Markus Schupp (2)
Samuel Kuffour (89 minuta, za wejście na boisko bez zgody sędziego) i Markus Schupp (90 minuta, za faul na Benderze)

Trener: Giovanni Trapattoni

RAPORT:

Gol na 1:0 - po rzucie rożnym na strzał z ponad 20 metrów po ziemi zdecydował się Dieter Frey, a Claus Reitmaier nie sięgnął bardzo silnie uderzonej piłki w krótki róg. Gol na 1:1 - już po minucie KSC rzuciło się do natarcia; piłkę opanował Fink i zagrał do Edgara Schmitta, a napastnik KSC mimo asysty Kuffoura posłał piłkę po szybkim zwodzie z 5 metrów do bramki Kahna. Gol na 1:2 - Sutter zastawił się z piłką i wycofał ją na 18 metr do Markusa Schuppa, który silnym strzałem z dystansu dał prowadzenie Bayernowi. Reitmaier znów był bliski interwencji, jednak nie sięgnął piłki. Gol na 2:2 - po faulu młodego Samuela Kuffoura rzut wolny dla KSC. Piłkarz z Ghany stał przy linii bocznej boiska i krzyczał do sędziego Kruga, że już jest gotowy do wejścia na boisko (ucierpiał przy faulu i był przez krótki czas opatrywany). Ponieważ sędzia go nie słyszał, Kuffour sam wbiegł na boisko i dopiero teraz zauważył to Krug, który pokazał mu za to czerwoną kartkę. Kuffour był bardzo wściekły i schodził do szatni wraz z Lotharem Matthaeusem, który go odprowadził. Po drodze wracając z szatni (nie powinien tam wchodzić w czasie meczu) wyzwał sędziego w towarzystwie dziennikarzy. W końcu sędzia nakazał wykonanie rzutu wolnego. Na strzał z 20 metrów zdecydował się Eberhard Carl i jego silny, a jednocześnie mocno podkręcony strzał trafił idealnie w krótki róg bramki Kahna. Kilka sekund później słabo sędziujący spotkanie Hellmut Krug pokazał jeszcze czerwoną kartkę Markusowi Schuppowi za niegroźny faul na Benderze.