Sergej Kirjakov (Eberhard Carl 90)

Wolfgang Rolff, Sergej Kirjakov, Lars Schmidt

Trener: Winfried Schafer

RAPORT:

Gol na 1:2 - przepiękna, indywidualna akcja stopera KSC Jensa Nowotnego. Zawodnik gości przebiegł z piłką od własnej połowy aż do pola karnego rywali, mijając po drodze czterech rywali, aby sfinalizować akcję celnym uderzeniem w długi róg. Piłka przeszła po rękach Ralfa Zumdicka i wpadła do bramki. Gol na 2:2 - z lewej strony na 5 metr dośrodkował Uwe Wegmann, a Banego uprzedził w pojedynku główkowym Holger Aden. W drugiej połowie Karlsruher SC mogło wygrać mecz - tym razem na "samotne solo" zdecydował się Manfred Bender. Pomocnik KSC daleko wypuścił sobie piłkę nie dając się wyprzedzić dwóm rywalom, minął bramkarza i ... podał piłkę "na pamięć" do stojącego obok obrońcy Bochum. Bender myślał, że obok jest jego partner z drużyny, a sam mógł sfinalizować akcję - miał wprawdzie ostry kąt, ale spokojnie mógłby strzelić gola!