Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Warta Poznań 2016/17


Warta Poznań 2016/17:

Bramkarze:

12. Tomasz Laskowski (1984), POL, 2016 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2016 z wolnego transferu) 28-0 3 1
93. Mateusz Filipowiak (1996), POL, 2016 Jarota Jarocin 7-0
Wojciech Dojcz (1999), POL, 2016 drużyna młodzieżowa 0-0
Jan Wojnowski (1999), POL, 2016 Luboński KS 0-0

Obrońcy:

2. Tomasz Dejewski (1995), POL, 2016 Lech Poznań (przyszedł w lipcu 2016 z Lecha Poznań; w rundzie jesiennej nosił numer 4) 28-3 6 1
3. Jakub Kiełb (1993), POL, 2016 Jarota Jarocin 24-1 2 1
4. Wojciech Onsorge (1994), POL, 2012 drużyna młodzieżowa (zarejestrowany od stycznia 2017) 9-0 1
5. Bartosz Kieliba (1990), POL, 2016 Jarota Jarocin 20-1 7
10. Adrian Laskowski (1992), POL, 2014 Polonia Bytom 20-1 6
11. Franciszek Siwek (1995), POL, 2016 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2016 z wolnego transferu; do września nosił numer 8) 22-0 5 1
16. Alain Ngamayama (1984), POL, 2004 Luboński KS 19-1 1
23. Damian Sierant (1998), POL, 2016 rezerwy Lecha Poznań (przyszedł w sierpniu 2016 z rezerw Lecha Poznań) 1-0

Pomocnicy:

6. Nikodem Fiedosewicz (1998), POL, 2014 drużyna młodzieżowa 25-0 2
7. Michał Ciarkowski (1989), POL, 2013 Motor Lublin 32-6 3
8. Jan Paczyński (1997), POL, 2015 drużyna młodzieżowa Lecha Poznań (odszedł w lutym 2017 do Górnika Konin; do września 2016 nosił numer 9) 15-2 2
9. Łukasz Spławski (1991), POL, 2013 Nielba Wągrowiec 18-0 3
11. Filip Brzostowski (1996), POL, 2013 drużyna młodzieżowa (odrejestrowany w październiku 2016) 21-3 4
13. Adrian Szynka (1997), POL, 2014 drużyna młodzieżowa 20-2 1
14. Łukasz Białożyt (1989), POL, 2015 Jarota Jarocin 20-8 2
17. Artur Marciniak (1987), POL, 2013 Miedź Legnica 24-1 9
20. Michał Cywiński (1996), POL, 2016 Zawisza Bydgoszcz (w rundzie jesiennej nosił numer 15) 27-2 6
21. Miłosz Brylewski (1996), POL, 2014 drużyna młodzieżowa 6-0
22. Dominik Chromiński (1993), POL, 2016 Jarota Jarocin 28-3 4
24. Bartosz Kalupa (1998), POL, 2017 drużyna młodzieżowa (przyszedł w styczniu 2017 z drużyny młodzieżowej) 1-0

Napastnicy:

15. Mateusz Broź (1988), POL, 2017 Lechia Tomaszów Mazowiecki (przyszedł w lutym 2017 z Lechii Tomaszów Mazowiecki; odrejestrowany w czerwcu 2017) 14-2 1
15. Adrian Chopcia (1998), POL, 2017 drużyna młodzieżowa (przyszedł w czerwcu 2017 z drużyny młodzieżowej) 1-0
18. Gracjan Goździk (1996), POL, 2014 drużyna młodzieżowa 21-1 5
19. Krzysztof Biegański (1988), POL, 2015 wolny transfer 29-1 5

Trener: Tomasz Bekas (1975), POL, 2014 Wełna Skoki (do 07.11.2016)
Petr Nemec (1957), CZE, 2016 wolny transfer (od 10.11.2016)
Asystent trenera: Adam Szała (1992), POL, 2016 wolny transfer

Jan Paczyński do września nosił numer 9 zamiennie z Łukaszem Spławskim. Franciszek Siwek w październiku nosił numer 11 zamiennie z Filipem Brzostowskim.

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET