Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Górnik Łęczna 2016/17


Górnik Łęczna 2016/17:

Bramkarze:

1. Wojciech Małecki (1990), POL, 2016 Kotwica Kołobrzeg 12-0
30. Dawid Smug (1994), POL, 2016 Miedź Legnica 0-0
79. Sergiusz Prusak (1979), POL, 2010 Flota Świnoujście 25-0 2

Obrońcy:

2. Leandro (1983), BRA, 2015 Korona Kielce 34-1 6
3. Aleksander Komor (1994), POL, 2016 Motor Lublin 18-0 2
4. Gerson (1992), BRA, 2016 Lechia Gdańsk (przyszedł w sierpniu 2016 z Lechii Gdańsk) 24-1 6
6. Paweł Sasin (1983), POL, 2013 Dolcan Ząbki 29-1 4 1
14. Gabriel Matei (1990), ROM, 2017 ASA Targu Mures (przyszedł w styczniu 2017 z ASA Targu Mures) 15-0 1 1
21. Dariusz Jarecki (1981), POL, 2016 LKS Nieciecza 5-0 1
22. Łukasz Mierzejewski (1982), POL, 2014 wolny transfer 2-0
23. Maciej Szmatiuk (1980), POL, 2013 wolny transfer 20-1 2
26. Damian Jakubik (1990), POL, 2016 Dolcan Ząbki (odszedł w lipcu 2016 do Podbeskidzia Bielsko-Biała) 0-0
27. Adrian Basta (1988), POL, 2015 GKS Bełchatów (odszedł w styczniu 2017 do Sandecji Nowy Sącz) 0-0
37. Stefan Askovski (1992), MKD, 2017 Fortuna Sittard (przyszedł w lutym 2017 z Fortuny Sittard) 1-0
45. Przemysław Pitry (1981), POL, 2015 GKS Katowice 23-1 1
Patryk Błaziak (1990), POL, 2016 Unia Hrubieszów 0-0

Pomocnicy:

5. Łukasz Tymiński (1990), POL, 2015 wolny transfer 22-0 5 1
7. Dragomir Vukobratović (1988), SRB, 2016 OFK Belgrad 5-0
8. Grzegorz Piesio (1988), POL, 2015 Dolcan Ząbki 28-2 2 1
10. Javi Hernandez (1989), ESP, 2016 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2016 z wolnego transferu) 28-4 3 1
11. Slaven Jurisa (1992), CRO, 2016 Dinamo Pancevo (odszedł w marcu 2017 do Motora Lublin) 4-1 1
12. Nika Dzalamidze (1992), GEO, 2016 wolny transfer (przyszedł w listopadzie 2016 z wolnego transferu) 11-0
13. Josimar Atoche (1989), PER, 2017 Unión Comercio (przyszedł w styczniu 2017 z Unión Comercio) 9-0 3
14. Damian Szpak (1993), POL, 2016 Orlęta Radzyń (odszedł w sierpniu 2016 do Motora Lublin) 0-0
15. Grzegorz Bonin (1983), POL, 2013 Górnik Zabrze 36-6 4
16. Adam Dźwigała (1995), POL, 2016 Lechia Gdańsk (przyszedł w sierpniu 2016 z Lechii Gdańsk) 12-2 4
17. Radosław Pruchnik (1986), POL, 2014 Arka Gdynia (odszedł w lutym 2017 do GKS-u Tychy) 9-0 1 1
20. Kamil Poźniak (1989), POL, 2015 GKS Bełchatów 1-0
25. Szymon Drewniak (1993), POL, 2016 Lech Poznań 29-4
77. Krzysztof Danielewicz (1991), POL, 2016 Śląsk Wrocław 17-1 4
93. Łukasz Bogusławski (1993), POL, 2016 Chrobry Głogów (odszedł w lutym 2017 do Zagłębia Sosnowiec) 4-0

Napastnicy:

9. Piotr Grzelczak (1988), POL, 2016 Jagiellonia Białystok 32-6 2
10. Jakub Świerczok (1992), POL, 2015 Zawisza Bydgoszcz (odszedł w lipcu 2016 do GKS-u Tychy) 0-0
18. Bartosz Śpiączka (1991), POL, 2015 Podbeskidzie Bielsko-Biała 32-11 6
19. Vojo Ubiparip (1988), SRB, 2016 wolny transfer (przyszedł w lipcu 2016 z wolnego transferu) 17-2
33. Aleks Aftyka (1998), POL, 2016 rezerwy (przyszedł w sierpniu 2016 z rezerw) 0-0
98. Patryk Szysz (1998), POL, 2016 rezerwy (odszedł w sierpniu 2016 do Motora Lublin) 0-0
Bartłomiej Greniuk (1996), POL, 2016 rezerwy 0-0

Trener: Andrzej Rybarski (1980), POL, 2016 asystent trenera (do 01.12.2016)
Sławomir Nazaruk (1975), POL, 2016 wolny transfer (od 03.12.2016 do 15.12.2016)
Franciszek Smuda (1948), POL, 2016 wolny transfer (od 15.12.2016)
Asystent trenera: Veljko Nikitović (1980), SRB, 2016 piłkarz
Trener bramkarzy: Arkadiusz Onyszko (1974), POL, 2013 reprezentacja Polski U-19
Scout: Georgios Iordanidis (1989), GRE, 2017 wolny transfer (od 01.05.2017)

Dyrektor sportowy: Zdzisław Kapka (1954), POL, 2017 wolny transfer (od 11.01.2017)

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET