Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
RW Oberhausen 1999/00 |
RW Oberhausen 1999/00:
Bramkarze:
1. Oliver Adler (1967), GER, 1995 Preussen Koln 34-0 4
20. Christoph Muller (1975), GER, 1998 FC Nurnberg (odszedł w styczniu 2000 do RW Essen) 0-0
20. Bozidar Urosević (1975), BOS, 2000 KSV Roeselare (przyszedł w styczniu 2000 z KSV Roeselare) 0-0
Obrońcy:
2. Zlatko Basić (1975), CRO, 1998 NK Marsonia 16-0 3
3. Bjorn Arens (1972), GER, 1995 FC Koln 5-0 1 1
4. Sven Backhaus (1968), GER, 1999 Wuppertaler SV 26-2 6
5. Daniel Ciuca (1966), ROM, 1995 SG Egelsbach 22-3 9 1
13. Joachim Hopp (1966), GER, 1998 MSV Duisburg (odszedł w listopadzie 1999 do KFC Uerdingen) 4-0 2
19. Adam Gebka (1976), GER, 1999 FC Wegberg-Beeck 0-0
21. Mircea Onisemiuc (1970), ROM, 1998 Arges Pitesti (odszedł w październiku 1999 do VfB Oldenburg) 1-0
22. Peter Quallo (1971), GER, 1998 Hessen Kassel 23-0 2
23. Daniel Scheinhardt (1970), GER, 1998 Alemannia Aachen 23-0 8
25. Darko Drazić (1963), CRO, 1999 NK Sibenik 5-0 1
Pomocnicy:
6. Siegmar Bieber (1968), GER, 1996 FC Gutersloh (odszedł w październiku 1999 do RW Essen) 4-0
6. Fabrizio Hayer (1969), GER, 1999 FSV Mainz (przyszedł w listopadzie 1999 z FSV Mainz) 19-2 4
8. Jorg Lipinski (1967), GER, 1997 Fortuna Koln 31-5 7
10. Carsten Propper (1967), GER, 1998 FC St. Pauli 15-0 2
11. Thorsten Judt (1971), GER, 1998 Fortuna Dusseldorf 32-1 6
14. Jurgen Luginger (1967), GER, 1998 FC Saarbrucken 33-3 8
15. Teodor Rus (1974), ROM, 1997 FC Homburg 19-0
16. Tzvetomir Tchipev (1977), BUL, 1999 Pirin Blagjevgrad 32-0 5
18. Frank Scharpenberg (1971), GER, 2000 FC Gutersloh (przyszedł w lutym 2000 z FC Gutersloh) 14-1 2
24. Revaz Arveladze (1969), GEO, 1999 Dinamo Tbilisi 2-0
26. Radoslav Komitov (1977), BUL, 1999 Etar Veliko Tarnovo 13-1 1
27. Mario Bendig (1977), GER, 1999 rezerwy 1-0
30. Sascha Lenhart (1973), GER, 1999 Wuppertaler SV 2-0
Napastnicy:
7. Angelo Vier (1972), GER, 1999 Rapid Wiedeń (przyszedł w sierpniu 1999 z Rapidu Wiedeń) 32-13 4
9. Vedran Madzar (1975), CRO, 2000 Mladost Suhopolje (przyszedł w styczniu 2000 z Mladost Suhopolje) 10-1
12. Lars Toborg (1975), GER, 1998 FC Bremerhaven 27-2 2 1
17. Jorg Beyel (1969), GER, 1998 Germania Teveren 5-1
21. Marijo Harmat (1970), CRO, 2000 NK Sibenik (przyszedł w styczniu 2000 z NK Sibenik) 1-0
29. Adis Obad (1971), BOS, 1999 Velez Mostar 24-9 4
Trener: Aleksandar Ristić (1944), BOS, 1998 wolny transfer
Asystent trenera: Wolfgang Funkel (1958), GER, 1998 trener VfR Neuss |
|
|
|
|