Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Admira Wacker 2015/16 |
Admira Wacker 2015/16:
Bramkarze:
28. Jorg Siebenhandl (1990), AUT, 2014 wolny transfer 35-0
29. Manuel Kuttin (1993), AUT, 2012 rezerwy 1-0
33. Jakob Meierhofer (1997), AUT, 2015 rezerwy 0-0
50. Dennis Verwuster (1998), AUT, 2015 rezerwy 0-0
Obrońcy:
3. Christoph Schosswendter (1988), AUT, 2013 SCR Altach 24-7 2 1
4. Stephan Zwierschitz (1990), AUT, 2013 FC Sankt Polten 30-2 1
5. Thomas Ebner (1992), AUT, 2011 rezerwy 34-0 10
15. Manuel Maranda (1997), AUT, 2016 rezerwy (przyszedł w styczniu 2016 z rezerw) 3-0
20. Markus Pavić (1995), AUT, 2015 rezerwy 9-0
21. Markus Wostry (1992), AUT, 2014 rezerwy 35-1 3 1
24. Florian Neuhold (1993), AUT, 2015 LASK Linz (odszedł w lutym 2016 do LASK Linz, a następnie do SK Austria Klagenfurt) 2-0 1
25. Patrick Wessely (1994), AUT, 2012 rezerwy 13-0 2
31. Thomas Weber (1993), AUT, 2011 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 2015 do Favoritner AC) 0-0
32. Philipp Posch (1994), AUT, 2015 TSV Hartberg 1-0
Pomocnicy:
6. Markus Lackner (1991), AUT, 2014 SV Horn 33-1 5
8. Christoph Knasmullner (1992), AUT, 2014 FC Ingolstadt 22-4 2
10. Daniel Toth (1987), AUT, 2009 SV Ried 30-2 8
12. Philipp Malicsek (1997), AUT, 2014 rezerwy 18-2 1
15. Andreas Dlopst (1994), AUT, 2014 rezerwy Wolfsberger AC (odrejestrowany w styczniu 2016) 0-0
18. Rene Schicker (1984), AUT, 2013 TSV Hartberg 16-1 4
19. Nico Loffler (1997), AUT, 2014 drużyna młodzieżowa 0-0
22. Marcus Maier (1995), AUT, 2014 rezerwy 3-0
23. Sinan Yilmaz (1997), AUT, 2015 rezerwy 0-0
27. Eldis Bajrami (1992), MKD, 2014 Rapid Wiedeń 32-1 4
44. Markus Blutsch (1995), AUT, 2015 LASK Linz 25-1 2
55. Ilter Ayyildiz (1992), AUT, 2015 SV Horn 10-1 3
94. Oliver Pranjić (1994), AUT, 2015 TSV Hartberg (odszedł w styczniu 2016 do SV Horn) 0-0
99. Peter Zulj (1993), AUT, 2015 Wolfsberger AC (przyszedł w sierpniu 2015 z Wolfsberger AC) 7-1 1
Napastnicy:
7. Maximilian Sax (1992), AUT, 2012 rezerwy 19-1 3
9. Issiaka Ouedraogo (1988), BFA, 2011 SV Grodig (odszedł w sierpniu 2015 do Wolfsberger AC) 1-0
11. Lukas Grozurek (1991), AUT, 2015 Rapid Wiedeń 25-4 4
14. Christoph Monschein (1992), AUT, 2016 ASK Ebreichsdorf (przyszedł w styczniu 2016 z ASK Ebreichsdorf) 11-2 1
17. Dominik Starkl (1993), AUT, 2015 Rapid Wiedeń 29-5 3 1
45. Marvin Egho (1994), AUT, 2014 rezerwy Rapidu Wiedeń (odszedł w styczniu 2016 do SC Wiener Neustadt) 1-0
77. Toni Vastić (1993), AUT, 2015 SV Ried 5-2
93. Srdjan Spiridonović (1993), AUT, 2015 Vicenza Calcio (przyszedł w sierpniu 2015 z Vicenzy Calcio) 25-6 4
Trener: Ernst Baumeister (1957), AUT, 2015 ASV Drassburg
Asystent trenera: Oliver Lederer (1978), AUT, 2015 trener |
|
|
|
|