Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Eintracht Frankfurt 2001/02


Eintracht Frankfurt 2001/02:

Bramkarze:

1. Oka Nikolov (1974), MKD, 1993 drużyna młodzieżowa 19-0 1
30. Andreas Menger (1972), GER, 2001 MSV Duisburg 0-0
31. Daniel Haas (1983), GER, 2001 drużyna młodzieżowa 0-0
32. Dirk Heinen (1970), GER, 2000 Bayer Leverkusen 15-0

Obrońcy:

2. Gerd Wimmer (1977), AUT, 2000 Rapid Wiedeń 28-0 5
4. Tommy Berntsen (1973), NOR, 2001 SK Lillestrom (odszedł w styczniu 2002 do Lynu Oslo) 0-0
4. Andree Wiedener (1970), GER, 2002 Werder Brema (przyszedł w styczniu 2002 z Werderu Brema) 14-0 5
5. Karel Rada (1971), CZE, 2001 Slavia Praga 27-0 3 1
6. Markus Losch (1971), GER, 2000 FC Nurnberg (odszedł w styczniu 2002 do Stuttgarter Kickers) 0-0
8. Michael Wenczel (1977), GER, 2001 VfR Mannheim 5-0
12. Sim Jae-Won (1977), KOR, 2001 Pusan Icons 19-0 5
13. Uwe Bindewald (1968), GER, 1988 rezerwy 27-1 6
29. Vladimir Maljković (1982), CRO, 2000 rezerwy 0-0

Pomocnicy:

3. Marco Gebhardt (1972), GER, 1997 SC Verl 15-0 3
6. Jens Rasiejewski (1975), GER, 1999 Hannover 96 25-1 5 1
7. Ervin Skela (1976), ALB, 2001 SVW Mannheim 29-8 1
11. Peter Nemeth (1972), SVK, 2001 Banik Ostrawa 13-0 6
15. Rolf-Christel Guie-Mien (1977), CON, 1998 Karlsruher SC 25-3 1
16. Serge Branco (1980), CMR, 2000 Eintracht Braunschweig 7-0 1
18. Michael Mutzel (1979), GER, 1999 rezerwy 12-0
19. Albert Streit (1980), GER, 2000 rezerwy 18-1 2
20. Christoph Preuss (1981), GER, 2000 drużyna młodzieżowa 30-4 4
24. Alexander Schur (1971), GER, 1996 rezerwy 19-1 4 1
25. Alexander Rosen (1979), GER, 2001 VfL Osnabruck 3-0
26. Giuseppe Gemiti (1981), GER, 2000 RW Frankfurt 12-0
27. Giovanni Speranza (1982), GER/ITA, 2001 drużyna młodzieżowa 2-0
34. Yilmaz Ortulu (1980), GER/TUR, 2001 BFC Dynamo 1-0

Napastnicy:

9. Paweł Kryszałowicz (1974), POL, 2000 Amica Wronki 30-16 7
14. Sasa Cirić (1968), MKD, 2000 TeBe Berlin 16-10
17. Thomas Reichenberger (1974), GER, 2000 Bayer Leverkusen (odszedł w styczniu 2002 do Energie Cottbus) 5-0 1
21. Chen Yang (1974), CHN, 1998 Beijing Guo'an 29-5 7
22. Ralf Schmitt (1977), GER, 2000 FV Speyer 0-0
23. Stephen Kanu Famewo (1983), NGA, 2001 drużyna młodzieżowa 3-1
28. Jermaine Jones (1981), USA/GER, 2000 drużyna młodzieżowa 21-1 4 1

Trener: Martin Andermatt (1961), SUI, 2001 wolny transfer
Asystent trenera: Armin Kraaz (1965), GER, 2001 wolny transfer (do 08.03.2002)
Trener bramkarzy: Werner Friese † (1946), GER, 2001 Bayer Leverkusen
Scouci: Ralf Weber (1969), GER, 2001 piłkarz
Bernd Holzenbein (1946), GER, 1998 menedżer

Trener kondycyjny: Christoph Seeger (1963), GER, 2000 wolny transfer
Fizjoterapeuta: Bjorn Reindl (1975), GER, 2001 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET