Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Nurnberg 2003/04 |
FC Nurnberg 2003/04:
Bramkarze:
1. Darius Kampa (1977), GER, 1998 FC Augsburg 2-0
12. Raphael Schafer (1979), GER, 2001 VfB Lubeck 33-0 2
26. Kristian Nicht (1982), GER, 2003 Stuttgarter Kickers 0-0
Obrońcy:
2. Tomasz Kos (1974), POL, 1999 FC Gutersloh 1-0
3. Frank Wiblishauser (1977), GER, 2000 Bayern Monachium 11-0
4. Rafael da Silva (1979), BRA, 2003 TSV 1860 Monachium 2-0
5. Andreas Wolf (1982), GER, 2001 rezerwy 31-1 13 1
7. Marek Nikl (1976), CZE, 1998 Bohemians Praga 28-2 7
15. Stephan Passlack (1970), GER, 2002 TSV 1860 Monachium 7-0 1
17. Lars Muller (1976), GER, 2001 Alemannia Aachen 27-0 2
18. Thomas Stehle (1980), GER, 2001 SC Pfullendorf 25-2 8
20. Anthony Sanneh (1971), USA, 2001 Hertha Berlin 7-1
21. Michael Kugler (1981), GER, 2002 Borussia Dortmund (A) 1-0
28. Dominik Reinhardt (1984), GER, 2002 drużyna młodzieżowa 10-0
31. Thomas Paulus (1982), GER, 2003 rezerwy 14-0 3 1 1
Pomocnicy:
6. David Jarolim (1979), CZE, 2000 Bayern Monachium (odszedł w sierpniu 2003 do Hamburgera SV) 4-0
6. Sven Muller (1980), GER, 2004 VfL Wolfsburg (przyszedł w styczniu 2004 z VfL Wolfsburg) 16-1 6
8. Jacek Krzynówek (1976), POL, 1999 GKS Bełchatów 29-12 5
10. Fernando de Ornelas - Fernando (1976), VEN, 2003 Gansi Tiama (odszedł w styczniu 2004 do Olympiakosu Nikozja) 5-0
10. Danijel Stefulj (1973), CRO, 2004 Hannover 96 (przyszedł w styczniu 2004 z Hannoveru 96) 16-2 2
11. Marek Mintal (1977), SVK, 2003 MSK Zilina 31-18 2
13. Vlademir (1979), BRA, 2003 FC Rio Clare 1-0
14. Dieter Frey (1972), GER, 2001 Werder Brema 0-0
16. Tommy Svindal Larsen (1973), NOR, 2002 Stabaek IF 29-1 10
23. Mariusz Kukiełka (1976), POL, 2003 PAOK Saloniki (odszedł w styczniu 2004 do Wisły Kraków) 14-1 3 1
24. Pavel David (1978), CZE, 2001 SC Pfullendorf 13-2
25. Christian Wiesner (1981), GER, 2003 SpVgg Ansbach 3-0 1
32. Mehdi Taouil (1983), MOR, 2003 AS Nancy (przyszedł we wrześniu 2003 z AS Nancy) 5-0
34. Samuel Slovak (1975), SVK, 2003 Slovan Liberec 17-1 1
35. Herbert Obele (1980), GER, 2003 FC Augsburg 2-0
Napastnicy:
9. Martin Driller (1970), GER, 1997 FC St. Pauli 6-0 1
19. Marco Villa (1978), GER, 2001 Panathinaikos Ateny (odszedł w sierpniu 2003 do AC Arezzo) 0-0
22. Martin Roberto Mandra (1975), ARG, 2003 Rosario Central (odszedł w styczniu 2004 do Gimnasii (LP)) 0-0
22. Lawrence Aidoo (1982), GHA, 2004 Borussia Moenchengladbach (przyszedł w styczniu 2004 z Borussii Moenchengladbach) 12-1 3
27. Stefan Kiessling (1984), GER, 2002 drużyna młodzieżowa 14-2
29. Sasa Cirić (1968), MKD, 2002 Eintracht Frankfurt 20-9 1
33. Robert Vittek (1982), SVK, 2003 Slovan Bratysława (przyszedł w sierpniu 2003 ze Slovana Bratysława) 27-10 5
34. Oktay Derelioglu (1975), TUR, 2003 SK Samsunspor (przyszedł w sierpniu 2003 z SK Samsunspor i odszedł w styczniu 2004 do Akcaabat Sebatspor) 5-1 1
Trener: Wolfgang Wolf (1957), GER, 2003 wolny transfer
Asystent trenera: Dieter Lieberwirth (1954), GER, 2003 wolny transfer
Trener bramkarzy: Michael Fuchs (1970), GER, 2000 wolny transfer
Scouci: Arno Wolf † (1959), GER, 2003 wolny transfer
Robert Roelofsen (1970), HOL, 2002 wolny transfer
Wiceprezes: Martin Bader (1968), GER, 2004 dyrektor sportowy Herthy Berlin (od 01.01.2004)
Dyrektor sportowy: Martin Bader (1968), GER, 2004 Hertha Berlin (od 01.01.2004)
Podstawowy skład:
Raphael Schafer - Marek Nikl, Thomas Stehle, Andreas Wolf, Lars Muller - Samuel Slovak, Tommy Svindal Larsen, Marek Mintal, Jacek Krzynówek - Robert Vittek, Sasa Cirić |
|
|
|
|