Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Chojniczanka Chojnice 2015/16


Chojniczanka Chojnice 2015/16:

Bramkarze:

1. Michał Dumieński (1996), POL, 2014 Warta Poznań 0-0
12. Dominik Hładun (1995), POL, 2015 Zagłębie Lubin (odszedł w styczniu 2016 do Zagłębia Lubin) 10-0
12. Artur Haluch (1995), POL, 2016 Legia Warszawa (przyszedł w lutym 2016 z Legii Warszawa) 1-0
24. Damian Podleśny (1995), POL, 2015 Lechia Gdańsk (przyszedł w sierpniu 2015 z Lechii Gdańsk) 22-0
30. Paweł Skiba (1998), POL, 2014 wychowanek 0-0

Obrońcy:

2. Marcin Biernat (1992), POL, 2015 Puszcza Niepołomice 29-2 11
4. Piotr Kieruzel (1988), POL, 2014 Flota Świnoujście 30-3 9
6. Przemysław Pietruszka (1984), POL, 2014 Podbeskidzie Bielsko-Biała 29-2 1 1
9. Tomasz Lisowski (1985), POL, 2015 Widzew Łódź (odrejestrowany w styczniu 2016) 5-0 1
14. Dawid Machalewski (1999), POL, 2016 drużyna młodzieżowa (przyszedł w kwietniu 2016 z drużyny młodzieżowej) 0-0
21. Łukasz Kosakiewicz (1990), POL, 2015 Błękitni Stargard Szczeciński 29-5 2
23. Damian Garbacik (1996), POL, 2015 Lechia Gdańsk (w rundzie jesiennej nosił numer 14) 13-0 1
25. Wojciech Lisowski (1992), POL, 2014 Pogoń Szczecin 26-1 8 2

Pomocnicy:

3. Radosław Bartoszewicz (1983), POL, 2015 Miedź Legnica (odszedł w marcu 2016 do Znicza Pruszków) 12-0 5
5. Paweł Zawistowski (1984), POL, 2014 wolny transfer 32-5 3
7. Rafał Grzelak (1982), POL, 2015 Flota Świnoujście 25-2 8 1
8. Maciej Rogalski (1980), POL, 2015 Olimpia Grudziądz 19-3 2
11. Paul Grischok (1986), GER/POL, 2015 Berliner AK (odszedł w styczniu 2016 na wolny transfer, a następnie do Pelikana Łowicz) 11-0 1
13. Maciej Kostrzewa (1991), POL, 2016 Wisła Płock (przyszedł w styczniu 2016 z Wisły Płock) 8-0 1
15. Przemysław Czerwiński (1995), POL, 2014 rezerwy Lechii Gdańsk (w rundzie jesiennej nosił numer 27) 14-1
18. Jakub Mrozik (1993), POL, 2015 Cracovia Kraków 20-0 4
19. Bartłomiej Niedziela (1985), POL, 2014 rezerwy Górnika Łęczna 26-2 5
24. Rafał Majtyka (1998), POL, 2014 drużyna młodzieżowa Iskry Szydłowo 1-0
27. Tomasz Prusaczyk (1999), POL, 2016 rezerwy (przyszedł w marcu 2016 z rezerw) 0-0

Napastnicy:

9. Marcin Krzywicki (1986), POL, 2016 Dolcan Ząbki (przyszedł w lutym 2016 z Dolcanu Ząbki) 9-0
10. Andrzej Rybski (1985), POL, 2014 LKS Nieciecza 26-4 1
11. Daniel Feruga (1988), POL, 2016 Dolcan Ząbki (przyszedł w lutym 2016 z Dolcanu Ząbki) 13-1 3
15. Dragan Jelić (1986), SVN, 2015 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2015 z wolnego transferu i odszedł w styczniu 2016 do ASK Voitsberg) 11-1
16. Jacek Podgórski (1996), POL, 2015 Unia Solec Kujawski 2-0
17. Tomasz Mikołajczak (1987), POL, 2012 rezerwy Lecha Poznań 17-3 4
20. Patryk Mikita (1993), POL, 2015 wolny transfer (przyszedł w październiku 2015 z wolnego transferu) 20-2 5
26. Jeremiasz Grela (1997), POL, 2015 rezerwy 0-0

Trener: Mariusz Pawlak (1972), POL, 2012 Znicz Pruszków (do 09.04.2016)
Maciej Bartoszek (1977), POL, 2016 wolny transfer (od 12.04.2016)
Asystenci trenera: Hermes (1974), BRA, 2016 wolny transfer (od 13.04.2016)
Jacek Manuszewski (1973), POL, 2016 wolny transfer (od 07.01.2016 do 09.04.2016)
Rafał Wójcik (1978), POL, 2014 wolny transfer (do 27.10.2015)
Robert Bednarek (1979), POL, 2013 piłkarz

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET