Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Karlsruher SC 2015/16 |
Karlsruher SC 2015/16:
Bramkarze:
1. Dirk Orlishausen (1982), GER, 2011 RW Erfurt 16-0 1
24. Rene Vollath (1990), GER, 2013 Wacker Burghausen 18-0
25. Florian Stritzel (1994), GER, 2014 Hamburger SV 0-0
Obrońcy:
3. Daniel Gordon (1985), JAM, 2012 FSV Frankfurt 9-1 1
4. Martin Stoll (1983), GER, 2012 Dynamo Drezno 13-0 2
5. Dennis Kempe (1986), GER, 2011 VfR Aalen 16-0 6
6. Jan Mauersberger (1985), GER, 2012 VfL Osnabruck (odszedł w styczniu 2016 do TSV 1860 Monachium) 12-0 2
7. Sascha Traut (1985), GER, 2014 VfR Aalen 11-0
14. Manuel Gulde (1991), GER, 2013 SC Paderborn 27-2 5
20. Ylli Sallahi (1994), AUT, 2015 Bayern Monachium (A) 20-2 2 1
22. Enrico Valentini (1989), GER/ITA, 2014 VfR Aalen 26-2 4 1
26. Bjarne Thoelke (1992), GER, 2015 VfL Wolfsburg (A) 12-0 2
31. Philipp Max (1993), GER, 2014 FC Schalke 04 (odszedł w sierpniu 2015 do FC Augsburg) 1-0
31. Pierre Fassnacht (1996), GER, 2015 rezerwy (przyszedł w sierpniu 2015 z rezerw) 0-0
33. Niklas Hoffmann (1997), GER, 2015 rezerwy (przyszedł w sierpniu 2015 z rezerw) 0-0
35. Matthias Bader (1997), GER, 2014 drużyna młodzieżowa 0-0
Pomocnicy:
10. Hiroki Yamada (1988), JPN, 2014 Jubilo Iwata 31-3 4
13. Dominic Peitz (1984), GER, 2012 FC Augsburg 23-0 11 1
15. Boubacar Barry (1996), GER, 2014 drużyna młodzieżowa 23-1 1
16. Marvin Mehlem (1997), GER, 2015 drużyna młodzieżowa 3-0
17. Mohamed Gouaida (1993), TUN, 2015 Hamburger SV (przyszedł w sierpniu 2015 z Hamburgera SV) 17-0
18. Manuel Torres (1991), ESP, 2013 FC Schalke 04 (A) 30-5 2
19. Grischa Promel (1995), GER, 2015 TSG Hoffenheim (przyszedł w sierpniu 2015 z TSG Hoffenheim) 21-2 5
21. Gaetan Krebs (1985), FRA, 2009 Hannover 96 26-0 5
23. Jonas Meffert (1994), GER, 2014 Bayer Leverkusen 24-1 2
30. Jannik Dehm (1996), GER, 2014 drużyna młodzieżowa 1-0 1
32. Ernesto de Santis (1995), ITA/GER, 2014 drużyna młodzieżowa 0-0
33. Park Jung-Bin (1994), KOR, 2013 VfL Wolfsburg (A) (odszedł w sierpniu 2015 do Hobro IK) 0-0
34. Tim Grupp (1995), GER, 2014 drużyna młodzieżowa (odszedł w lutym 2016 do SpVgg Neckarelz) 0-0
34. Tim Fahrenholz (1994), GER, 2016 rezerwy (przyszedł w lutym 2016 z rezerw) 2-0
Napastnicy:
8. Erwin Hoffer (1987), AUT, 2015 Fortuna Dusseldorf 27-4 2
9. Dimitrios Diamantakos (1993), GRE, 2015 Olympiakos Pireus (przyszedł w sierpniu 2015 z Olympiakosu Pireus) 24-8 3
11. Dimitrij Nazarov (1990), AZE, 2013 Preussen Munster 26-2 4 1
17. Rouwen Hennings (1987), GER, 2012 FC St. Pauli (odszedł w sierpniu 2015 do FC Burnley) 2-0
27. Pascal Kopke (1995), GER, 2015 SpVgg Unterhaching (odszedł w styczniu 2016 do Erzgebirge Aue) 4-0
29. Vadim Manzon (1994), RUS, 2015 Strogino Moskwa 10-1
Trener: Markus Kauczinski (1970), GER, 2011 rezerwy
Asystent trenera: Argirios Giannikis (1980), GER/GRE, 2012 trener drużyny młodzieżowej
Trener bramkarzy: Kai Rabe (1980), GER, 2012 drużyna młodzieżowa
Dyrektor sportowy: Jens Todt (1970), GER, 2013 wolny transfer |
|
|
|
|