Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
GKS Tychy 2014/15 |
GKS Tychy 2014/15:
Bramkarze:
1. Sebastian Przyrowski (1981), POL, 2015 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2015 z wolnego transferu) 14-0 2
12. Piotr Misztal (1987), POL, 2012 Znicz Pruszków (odszedł w lutym 2015 do Nadwiślana Góra) 11-0
12. Paweł Florek (1996), POL, 2014 Nadwiślan Góra (odszedł w sierpniu 2014 do Nadwiślana Góra i przyszedł w styczniu 2015 z Nadwiślana Góra; zarejestrowany od lutego 2015) 1-0
53. Marek Igaz (1986), SVK, 2012 FK Puchov (odszedł w styczniu 2015 na wolny transfer, a następnie do Iskry Borcice) 8-0 1
Łukasz Krzczuk (1997), POL, 2015 rezerwy (przyszedł w styczniu 2015 z rezerw) 0-0
Obrońcy:
4. Sergejs Kozans (1986), ŁOT, 2014 Skonto Ryga (przyszedł w sierpniu 2014 ze Skonto Ryga i odszedł w styczniu 2015 do FK Szawle) 11-0 2
4. Tomasz Porębski (1992), POL, 2015 Jagiellonia Białystok (przyszedł w styczniu 2015 z Jagiellonii Białystok) 3-0 2
9. Michał Stasiak (1981), POL, 2015 Flota Świnoujście (przyszedł w maju 2015 z Floty Świnoujście) 5-1 3
16. Marcel Wawrzynkiewicz (1994), POL, 2014 Cracovia Kraków (przyszedł w sierpniu 2014 z Cracovii Kraków) 14-0 4
17. Mariusz Masternak (1976), POL, 2006 Podbeskidzie Bielsko-Biała (odszedł w styczniu 2015 do Nadwiślana Góra) 18-0 2
17. Muhamed Omić (1985), BOS, 2015 Sloboda Tuzla (przyszedł w lutym 2015 ze Slobody Tuzla) 12-0 2 2 1
18. Arkadiusz Jasitczak (1993), POL, 2015 Flota Świnoujście (przyszedł w lutym 2015 z Floty Świnoujście) 1-0
19. Łukasz Kopczyk (1981), POL, 2000 drużyna młodzieżowa MOSM Tychy (odszedł w lutym 2015 do Rozwoju Katowice) 10-0
20. Artur Gieraga (1988), POL, 2015 Ruch Chorzów (przyszedł w styczniu 2015 z Ruchu Chorzów) 12-0 3 1
28. Mateusz Mączyński (1992), POL, 2011 rezerwy Górnika Zabrze 27-4 8 1
31. Mateusz Wrana (1992), POL, 2015 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2015 z wolnego transferu) 6-0 1
Pomocnicy:
6. Mariusz Zganiacz (1984), POL, 2014 Piast Gliwice 11-1 4
8. Łukasz Bocian (1988), POL, 2014 Kolejarz Stróże (odrejestrowany w styczniu 2015) 14-0 4
8. Łukasz Grzeszczyk (1987), POL, 2015 Sandecja Nowy Sącz (przyszedł w styczniu 2015 z Sandecji Nowy Sącz) 14-0 5
10. Wojciech Trochim (1989), POL, 2014 Podbeskidzie Bielsko-Biała (przyszedł w sierpniu 2014 z Podbeskidzia Bielsko-Biała i odszedł w styczniu 2015 do Podbeskidzia Bielsko-Biała) 10-1 2 1
10. Jakub Bąk (1993), POL, 2015 Pogoń Szczecin (przyszedł w styczniu 2015 z Pogoni Szczecin) 15-3 2
11. Damian Nieśmiałowski (1997), POL, 2015 drużyna młodzieżowa (przyszedł w lutym 2015 z drużyny młodzieżowej) 7-1
13. Mateusz Grzybek (1996), POL, 2013 drużyna młodzieżowa 22-0 9 1
14. Robert Dymowski (1994), POL, 2014 Gwarek Zabrze (odrejestrowany w kwietniu 2015 i ponownie zarejestrowany od maja 2015) 14-0 3
14. Dawid Błanik (1997), POL, 2015 rezerwy (przyszedł w styczniu 2015 z rezerw; zarejestrowany w kwietniu 2015 i odrejestrowany w maju 2015) 1-0
20. Pavel Ruskovsky (1985), SVK, 2014 FC Zlin (odszedł w styczniu 2015 na wolny transfer, a następnie do Lokomotivy Koszyce) 9-0 1
21. Marcin Radzewicz (1980), POL, 2014 Arka Gdynia 32-1 3 1
23. Bartosz Rutkowski (1996), POL, 2014 rezerwy 4-0
27. Hubert Otręba (1994), POL, 2014 rezerwy Ruchu Chorzów (odszedł w styczniu 2015 do rezerw Ruchu Chorzów) 5-0 1
27. Sebastian Janik (1989), POL, 2015 Ruch Chorzów (przyszedł w styczniu 2015 z Ruchu Chorzów) 6-0
31. Kamil Nitkiewicz (1987), POL, 2014 Kolejarz Stróże (odszedł w styczniu 2015 do MKS-u Kluczbork) 9-0 2 1
73. Michał Biskup (1997), POL, 2013 drużyna młodzieżowa 7-1 2
77. Mateusz Bukowiec (1987), POL, 2014 Ruch Zdzieszowice (odrejestrowany w styczniu 2015) 13-1 1 1
77. Rafał Kosiec (1987), POL, 2015 Polonia Warszawa (przyszedł w lutym 2015 z Polonii Warszawa) 14-0 6
Napastnicy:
7. Damian Szczęsny (1986), POL, 2013 Podbeskidzie Bielsko-Biała 30-1 6
9. Paweł Smółka (1986), POL, 2013 Okocimski Brzesko (odrejestrowany w styczniu 2015) 11-1 1
19. Maciej Kowalczyk (1977), POL, 2014 Olimpia Grudziądz (w rundzie jesiennej nosił numer 11) 33-11 6
88. Marcin Wodecki (1988), POL, 2014 rezerwy Górnika Zabrze 32-3 4
Trener: Przemysław Cecherz (1973), POL, 2014 Kolejarz Stróże (do 28.10.2014)
Tomasz Wolak (1976), POL, 2014 rezerwy (od 28.10.2014 do 03.12.2014)
Tomasz Hajto (1972), POL, 2014 wolny transfer (od 03.12.2014)
Dyrektor sportowy: Marcin Adamski (1975), POL, 2014 wolny transfer (od 05.12.2014) |
|
|
|
|