Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Jagiellonia Białystok 2012/13 |
Jagiellonia Białystok 2012/13:
Bramkarze:
1. Jakub Słowik (1991), POL, 2012 Warta Poznań 23-0 3 1
33. Krzysztof Baran (1990), POL, 2012 Ruch Radzionków (odszedł w lutym 2013 do Podbeskidzia Bielsko-Biała) 0-0
33. Bartłomiej Drągowski (1997), POL, 2013 rezerwy (przyszedł w maju 2013 z rezerw) 0-0
81. Łukasz Skowron (1991), POL, 2012 Radomiak Radom 8-0
Obrońcy:
2. Filip Modelski (1992), POL, 2012 GKS Bełchatów 18-0 2 2
3. Luka Gusić (1989), CRO, 2012 NK Dugopolje (odszedł w styczniu 2013 do Podbeskidzia Bielsko-Biała) 5-0 1
3. Jonatan Straus (1994), POL, 2013 rezerwy (przyszedł w styczniu 2013 z rezerw) 4-0
4. Michał Pazdan (1987), POL, 2012 Górnik Zabrze 27-1 9 1
14. Adam Dźwigała (1995), POL, 2012 rezerwy 14-1
15. Thiago Cionek (1986), POL, 2008 Clube de Regatas Brasil (odszedł w sierpniu 2013 do AC Padovy) 2-0
16. Luka Pejović (1985), MON, 2011 FK Mogren (odszedł w lutym 2013 na wolny transfer) 11-0 1
17. Patricio Alexis Norambuena (1984), PAL, 2008 Deportivo Nublense 28-2 4 1
18. Lubos Hanzel (1987), SVK, 2013 Spartak Trnava (przyszedł w styczniu 2013 ze Spartaka Trnava i odszedł w maju 2013 na wolny transfer) 6-0 1 1
19. Ugo Ukah (1984), NGA, 2012 Widzew Łódź 23-0 10 1
24. Tomasz Porębski (1992), POL, 2011 rezerwy 2-0 2
25. Robert Arzumanyan (1985), ARM, 2011 FC Randers (odszedł w sierpniu 2011 do SKA-Energia Khabarovsk) 0-0
29. Adam Radecki (1994), POL, 2010 rezerwy 0-0
Pomocnicy:
5. Tomasz Bandrowski (1984), POL, 2012 wolny transfer 17-0 2 1
6. Dawid Plizga (1985), POL, 2011 Zagłębie Lubin 29-5 4
7. Maciej Makuszewski (1989), POL, 2010 Wigry Suwałki (odszedł we wrześniu 2012 do Tereka Grozny) 3-1 1
8. Tomasz Kupisz (1990), POL, 2010 Wigan Athletic 30-1 2
10. Nika Dzalamidze (1992), GEO, 2012 Widzew Łódź 15-4 1
13. Michał Pawlik (1995), POL, 2012 Mazur Karczew 0-0
18. Łukasz Tymiński (1990), POL, 2011 Polonia Bytom (odszedł w styczniu 2013 do Ruchu Chorzów) 12-0 3
22. Rafał Grzyb (1983), POL, 2010 Polonia Bytom 30-0 1 1
32. Damian Kądzior (1992), POL, 2012 rezerwy (odszedł w styczniu 2013 do Motora Lublin) 2-0
32. Paweł Drażba (1994), POL, 2013 rezerwy (przyszedł w styczniu 2013 z rezerw) 0-0
77. Kim Min-Kyun (1988), KOR, 2013 Fagiano Okayama (przyszedł w styczniu 2013 z Fagiano Okayama) 5-0
92. Tomasz Kowalski (1992), POL, 2013 Tur Turek (przyszedł w styczniu 2013 z Tura Turek) 9-0
99. Dani Quintana (1987), ESP, 2013 Gimnastic Tarragona (przyszedł w styczniu 2013 z Gimnastic Tarragona) 15-4 2
Napastnicy:
7. Euzebiusz Smolarek (1981), POL, 2012 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2012 z wolnego transferu) 20-4 1
9. Tomasz Zahorski (1984), POL, 2012 MSV Duisburg (odszedł w styczniu 2013 do Górnika Zabrze) 4-0
11. Karol Mackiewicz (1992), POL, 2012 rezerwy 3-0
20. Maciej Gajos (1991), POL, 2012 Raków Częstochowa 20-2 4
21. Tomasz Frankowski (1974), POL, 2009 Chicago Fire 23-6 2
25. Michał Fidziukiewicz (1991), POL, 2013 Gryf Wejherowo (przyszedł w styczniu 2013 z Gryfa Wejherowo) 1-0
28. Paweł Tarnowski (1990), POL, 2012 Radomiak Radom (odszedł w lutym 2013 do Polonii Warszawa) 7-0
Trener: Tomasz Hajto (1972), POL, 2012 wolny transfer
Asystent trenera: Dariusz Dźwigała (1969), POL, 2012 trener Radomiaka Radom
Trener bramkarzy: Ryszard Jankowski (1960), POL, 2009 Polonia Warszawa
Wiceprezes: Wojciech Borecki (1955), POL, 2011 wolny transfer (do 23.12.2012) |
|
|
|
|