Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Metz 2010/11 |
FC Metz 2010/11:
Bramkarze:
1. Christophe Marichez (1974), FRA, 2005 FC Niort 4-0
30. Joris Delle (1990), FRA, 2008 drużyna młodzieżowa 28-0
40. Oumar Sissoko (1987), MAL, 2008 rezerwy 7-0
Obrońcy:
2. Cheikh Gueye (1986), SEN, 2006 rezerwy 30-0 5 1 1
4. Romain Bregerie (1986), FRA, 2010 FC Chateauroux 32-2 7
5. Stephane Borbiconi (1979), FRA, 2009 SK Vestel Manisaspor (odszedł w sierpniu 2010 do FK Baku) 1-0
15. Romain Metanire (1990), MAD, 2010 rezerwy 3-0
18. Yi Teng (1990), CHN, 2010 rezerwy 0-0
19. Mario Mutsch (1984), LUX, 2009 FC Aarau 25-1 3
21. Gaetan Bussman (1991), FRA, 2010 rezerwy 12-0 1
24. Adama Tamboura (1985), MAL, 2010 Helsingborgs IF 33-0 7
25. Kalidou Koulibaly (1991), SEN, 2010 rezerwy 19-1 4
26. Nuno Miguel Frechaut Barreto - Frechaut (1977), POR, 2009 Sporting Braga 16-0 7
27. Mateusz Siebert (1989), POL, 2010 Arka Gdynia (odszedł w styczniu 2011 do Arki Gdynia) 0-0
Pomocnicy:
3. Fallou Diagne (1989), SEN, 2008 rezerwy 31-1 5
5. Gaetan Englebert (1976), BEL, 2010 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2010 z wolnego transferu) 21-0 2
6. David Fleurival (1984), GDL, 2010 FC Chateauroux 37-4 5
7. Alexander Odegaard (1980), NOR, 2011 Viking Stavanger (przyszedł w styczniu 2011 z Vikinga Stavanger) 5-1
8. Olivier Cassan (1984), FRA, 2010 FC Rodez 11-1 2
10. Youssef Mokhtari (1979), MOR, 2010 Greuther Furth (odszedł w sierpniu 2010 na wolny transfer) 3-0
12. Merlin Tandjigora (1990), GAB, 2010 rezerwy 6-0 1
13. Kevin Diaz (1988), FRA, 2010 AS Monaco 15-3 3
20. Mahamane Traore (1988), MAL, 2010 OGC Nice (przyszedł w sierpniu 2010 z OGC Nice) 19-4 3 2
22. Djemel N'Ganvala (1991), BEL, 2009 drużyna młodzieżowa 0-0
23. Yeni N'Gbakoto (1992), DRC, 2009 drużyna młodzieżowa 22-2 2 1
29. Ludovic Guerriero (1985), FRA, 2010 AC Ajaccio 35-2 10
33. Christophe Walter (1983), FRA, 2010 F91 Dudelange (odszedł w styczniu 2011 do rezerw) 0-0
33. Samy Kehli (1991), FRA/ALG, 2011 rezerwy (przyszedł w styczniu 2011 z rezerw) 11-0
Napastnicy:
7. Mohamed Amine Aribi (1989), FRA, 2010 rezerwy (odszedł w styczniu 2011 do rezerw) 0-0
10. Mathieu Duhamel (1984), FRA, 2011 ES Troyes (przyszedł w styczniu 2011 z ES Troyes) 18-8 2
11. Diafra Sakho (1989), SEN, 2009 rezerwy 30-5 2
14. Rudy Gestede (1988), BEN, 2010 AS Cannes 11-3
17. Tenema N'Diaye (1981), MAL, 2010 FC Nantes (przyszedł w sierpniu 2010 z FC Nantes) 20-4 2
28. Thibault Bourgeois (1990), FRA, 2009 rezerwy 10-0
Trener: Dominique Bijotat (1961), FRA, 2010 wolny transfer
Scout: Didier Philippe (1961), FRA, 2008 FC Saarbrucken
Dyrektor sportowy: Joel Muller (1952), FRA, 2006 trener |
|
|
|
|