Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Preston North End 2009/10


Preston North End 2009/10:

Bramkarze:

1. Andrew Lonergan (1983), ENG, 2003 wychowanek 45-0 1
13. Dominic Comrie (1992), ENG, 2009 drużyna młodzieżowa 0-0
22. Wayne Henderson (1983), IRL, 2009 Grimsby Town 2-0

Obrońcy:

2. Michael Hart (1980), SCO, 2008 FC Aberdeen 14-0 2
3. Callum Davidson (1976), SCO, 2004 Leicester City 27-5 2 1
5. Youl Mawene (1979), FRA, 2004 Derby County 19-0 4
6. Neil Collins (1983), SCO, 2009 Wolverhampton Wanderers (przyszedł w sierpniu 2009 z Wolverhampton Wanderers i odszedł w marcu 2010 do Leeds United) 21-1 1
12. Sean St. Ledger (1984), IRL, 2006 Peterborough United (odszedł we wrześniu 2009 do FC Middlesbrough i przyszedł w grudniu 2009 z FC Middlesbrough) 30-2 5
14. Liam Chilvers (1981), ENG, 2006 Colchester United 23-0 2
20. Tommy Williams (1980), CYP, 2010 Peterborough United (przyszedł w lutym 2010 z Peterborough United i odszedł w maju 2010 do Peterborough United) 9-0
24. Elliott Ward (1985), ENG, 2010 Coventry City (przyszedł w marcu 2010 z Coventry City i odszedł w maju 2010 do Coventry City) 4-0 1
27. Eddie Nolan (1988), IRL, 2008 Blackburn Rovers (odszedł w lutym 2010 do Sheffield Wednesday i przyszedł w maju 2010 z Sheffield Wednesday) 19-0 1

Pomocnicy:

4. Richard Chaplow (1985), ENG, 2008 West Bromwich Albion 31-2 7
7. Chris Sedgwick (1980), ENG, 2004 Rotherham United 34-1 4
8. Velice Sumulikoski (1981), MKD, 2009 Ipswich Town 15-0
10. Barry Nicholson (1978), SCO, 2008 FC Aberdeen 4-0 1
11. Darren Carter (1983), ENG, 2007 West Bromwich Albion 23-0 6
15. Paul Coutts (1988), SCO, 2010 Peterborough United (przyszedł w lutym 2010 z Peterborough United) 13-1 1 1
16. Keith Treacy (1988), IRL, 2010 rezerwy Blackburn Rovers (przyszedł w lutym 2010 z rezerw Blackburn Rovers) 16-2 2
17. Paul Parry (1980), WAL, 2009 Cardiff City 17-2
18. Michael Tonge (1983), ENG, 2009 Stoke City (przyszedł w listopadzie 2009 ze Stoke City i odszedł w grudniu 2009 do Stoke City) 4-0 2
19. Billy Jones (1987), ENG, 2007 Crewe Alexandra 44-4 3
23. Matty James (1991), ENG, 2010 Manchester United (przyszedł w lutym 2010 z Manchesteru United) 18-2
25. Ross Wallace (1985), SCO, 2008 FC Sunderland 41-7 13
34. Adam Barton (1991), NIR, 2009 rezerwy (odszedł we wrześniu 2009 do Crawley Town i przyszedł w październiku 2009 z Crawley Town) 1-0
35. Danny Mayor (1990), ENG, 2009 rezerwy 7-0

Napastnicy:

9. Chris Brown (1984), ENG, 2008 Norwich City 43-6 1
18. Danny Welbeck (1990), ENG, 2010 Manchester United (przyszedł w styczniu 2010 z Manchesteru United i odszedł w marcu 2010 do Manchesteru United) 8-2
26. Jonathan Parkin (1981), ENG, 2008 Stoke City 41-10 7
29. Stephen Elliott (1984), IRL, 2008 Wolverhampton Wanderers (odszedł w marcu 2010 do Norwich City i przyszedł w maju 2010 z Norwich City) 9-1 1
33. Neil Mellor (1982), ENG, 2006 FC Liverpool 39-10 3
38. Jamie Proctor (1992), ENG, 2009 wychowanek 2-0

Trener: Alan Irvine (1958), ENG, 2007 wolny transfer (do 29.12.2009)
Rob Kelly (1964), ENG, 2009 asystent trenera (od 30.12.2009 do 05.01.2010)
Darren Ferguson (1972), SCO, 2010 wolny transfer (od 06.01.2010)
Asystenci trenera: Asystent trenera: David Unsworth (1973), ENG, 2009 wolny transfer
Rob Kelly (1964), ENG, 2007 trener (do 29.12.2009)
Trener bramkarzy: Andy Rhodes (1964), ENG, 2008 Ipswich Town (do 31.12.2009)

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET