Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
FC Kilmarnock 2009/10


FC Kilmarnock 2009/10:

Bramkarze:

1. Alan Combe (1974), SCO, 2004 Bradford City 3-0
13. Cameron Bell (1986), SCO, 2009 Queen of the South 21-0
21. Lee Robinson (1986), ENG, 2009 rezerwy Glasgow Rangers 1-0
26. Mark Brown (1981), SCO, 2009 Celtic Glasgow (przyszedł we wrześniu 2009 z Celtiku Glasgow i odszedł w grudniu 2009 do Celtiku Glasgow, a następnie do FC Hibernian) 14-0

Obrońcy:

2. Tim Clancy (1984), IRL, 2007 Fisher Athletic 20-0 5
3. Garry Hay (1977), SCO, 1998 rezerwy 28-1 2
4. James Fowler (1980), SCO, 1999 drużyna młodzieżowa 28-0 4
5. Frazer Wright (1979), SCO, 2005 FC Stanraer 27-1 7
6. Simon Ford (1981), JAM, 2004 Grimsby Town 23-1
14. Steven Old (1986), NZL, 2009 rezerwy 10-0 1
15. Ryan O'Leary (1987), SCO, 2006 rezerwy (odszedł w marcu 2010 do FC Dundee) 11-0
19. Iain Flannigan (1988), SCO, 2007 rezerwy 7-0
23. Jamie Hamill (1986), SCO, 2005 wychowanek 35-2 10
29. Rob Kiernan (1991), IRL, 2010 rezerwy FC Watford (przyszedł w styczniu 2010 z rezerw FC Watford) 4-0

Pomocnicy:

7. Craig Bryson (1986), SCO, 2007 FC Clyde 33-4 4
8. Manuel Pascali (1981), ITA, 2008 rezerwy AC Parma 22-1 1 1
10. Mehdi Taouil (1983), MOR, 2007 wolny transfer 27-0 4
12. Gavin Skelton (1981), ENG, 2008 FC Gretna 20-0 2
17. Graeme Owens (1988), ENG, 2009 FC Middlesbrough 6-0
20. David Fernandez (1976), ESP, 2006 Dundee United 13-0
22. Liam Kelly (1990), IRL, 2009 drużyna młodzieżowa 15-1 3
24. Jamie Adams (1987), SCO, 2009 rezerwy (odszedł w listopadzie 2009 do Partick Thistle i przyszedł w styczniu 2010 z Partick Thistle, a następnie odszedł w marcu 2010 do Queen of the South i przyszedł w maju 2010 z Queen of the South) 1-0
25. Scott Severin (1979), SCO, 2010 FC Watford (przyszedł w styczniu 2010 z FC Watford) 14-0

Napastnicy:

9. Alan Russell (1980), SCO, 2008 Airdrie United 14-1 2
11. Danny Invincible (1979), AUS, 2003 Swindon Town 25-2 3
16. Kevin Kyle (1981), SCO, 2009 Coventry City 32-8 7
18. Conor Sammon (1987), IRL, 2008 Derry City 23-1 2
27. Mark Burchill (1980), SCO, 2009 Rotherham United 15-1 1
28. Chris Maguire (1989), SCO, 2010 FC Aberdeen (przyszedł w lutym 2010 z FC Aberdeen i odszedł w maju 2010 do FC Aberdeen) 14-4 2

Trener: Jim Jefferies (1950), SCO, 2002 wolny transfer (do 11.01.2010)
Jimmy Calderwood (1955), SCO, 2010 wolny transfer (od 14.01.2010)
Asystent trenera: Billy Brown (1950), SCO, 2002 wolny transfer (do 10.01.2010)

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET