Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Heart of Midlothian 2009/10


Heart of Midlothian 2009/10:

Bramkarze:

1. Janos Balogh (1982), HUN, 2009 Debreceni VSC 16-0
25. Marian Kello (1982), SVK, 2008 FBK Kowno 14-0 1
30. Jamie MacDonald (1986), SCO, 2008 Queen of the South 9-0

Obrońcy:

2. Dawid Kucharski (1984), POL, 2009 Lech Poznań 14-0 2
3. Lee Wallace (1987), SCO, 2004 wychowanek 32-1 3
5. Jose Gomes Goncalves - Jose Goncalves (1985), POR, 2009 FC Nurnberg 19-2 2 1
6. Ruben Palazuelos - Ruben (1983), ESP, 2007 Aris Saloniki 27-0 5 1
20. Jason Thomson (1987), SCO, 2007 FC Livingston 16-0 1
21. Ismael Bouzid (1983), ALG, 2009 SK Ankaragucu 26-1 3 1
37. Jonathan Stewart (1990), SCO, 2008 drużyna młodzieżowa 1-0
39. Ryan McGowan (1989), AUS, 2007 drużyna młodzieżowa (odszedł w październiku 2009 do Ayr United) 0-0
46. Craig Thomson (1991), SCO, 2009 drużyna młodzieżowa 20-0 4

Pomocnicy:

4. Eggert Jonsson (1988), ISL, 2007 rezerwy 28-3 9 2
7. Suso Santana (1985), ESP, 2009 CD Tenerife 27-6 7 1
8. Ian Black (1985), SCO, 2009 CT Inverness 26-1 7 1
10. Laryea Kingston (1980), GHA, 2007 Lokomotiv Moskwa 14-0 2 1
11. Andrew Driver (1987), ENG, 2005 wychowanek 12-3 1
12. Marius Cinikas (1986), LTU, 2009 FBK Kowno (przyszedł w sierpniu 2009 z FBK Kowno i odszedł w styczniu 2010 do FBK Kowno, a następnie do Partizana Mińsk) 2-0
13. David Obua (1984), UGA, 2008 Kaizer Chiefs 32-3 6
16. Ryan Stevenson (1984), SCO, 2010 Ayr United (przyszedł w styczniu 2010 z Ayr United) 11-0 1
23. Michael Stewart (1981), SCO, 2007 FC Hibernian 25-5 3 1 1
26. Marius Zaliukas (1983), LTU, 2007 FBK Kowno 22-2 3
29. Rocco Visconte (1990), AUS, 2009 rezerwy (odszedł w lutym 2010 do Ayr United i przyszedł w maju 2010 z Ayr United) 2-0
39. Paul Mulrooney (1990), SCO, 2009 drużyna młodzieżowa 6-0 2

Napastnicy:

14. Christian Nade (1984), FRA, 2007 Sheffield United 23-2 3 1
15. David Witteveen (1985), AUT, 2009 WAC St. Andra (odszedł w marcu 2010 do Greenock Morton) 10-1
18. Arvydas Novikovas (1990), LTU, 2008 FK Wilno 13-0 1
19. Jamie Mole (1988), ENG, 2009 Dunfermline Athletic (odszedł w marcu 2010 do Raith Rovers) 7-0
22. Calum Elliot (1987), SCO, 2009 FC Livingston 13-0 1
24. David Templeton (1989), SCO, 2008 rezerwy 16-2 2
32. Ryan Wallace (1990), SCO, 2009 drużyna młodzieżowa (odszedł w październiku 2009 do Raith Rovers i przyszedł w listopadzie 2009 z Raith Rovers) 2-0
36. Gary Glen (1990), SCO, 2006 wychowanek 18-1 1
44. Gordon Smith (1991), SCO, 2009 drużyna młodzieżowa FC Livingston 8-1
55. Scott Robinson (1992), SCO, 2007 wychowanek 13-1 1

Trener: Csaba Laszlo (1964), HUN, 2008 reprezentacja Ugandy (do 28.01.2010)
Jim Jefferies (1950), SCO, 2010 wolny transfer (od 29.01.2010)
Asystenci trenera: Gary Locke (1975), SCO, 2010 wolny transfer (od 09.02.2010)
Billy Brown (1950), SCO, 2010 wolny transfer (od 09.02.2010)

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET