Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Farul Constanta 2008/09 |
FC Farul 2008/09:
Bramkarze:
1. George Curca (1981), ROM, 1999 Delta Tulcea 26-0 3
30. Adrian Vlas (1982), ROM, 2004 Electrica Constanta 9-0 1 1
33. Vladimir Neagu (1990), ROM, 2007 wychowanek 0-0
Obrońcy:
2. Stefanel Farmache (1978), ROM, 2003 Sportul Studentesc Bukareszt (odszedł w styczniu 2009 na wolny transfer, a następnie do Sportul Studentesc Bukareszt) 14-0 3 1
3. Ion Barbu (1977), ROM, 2000 Politehnica Iasi 10-0 2
4. Andrej Rastovac (1981), SVN, 2008 NK Koper (przyszedł we wrześniu 2008 z NK Koper) 21-0 3
5. Cristian Schiopu (1974), ROM, 2002 Foresta Suceava (odszedł w styczniu 2009 na wolny transfer) 11-0 1
5. Branislav Vukomanović (1981), SRB, 2009 FK Radnicki (przyszedł w styczniu 2009 z FK Radnicki) 15-0 6
6. Jan Pahor (1986), SVN, 2009 NK Koper (przyszedł w styczniu 2009 z NK Koper) 11-1 2
16. Vasile Pacuraru (1987), ROM, 2008 Delta Tulcea 3-0
19. Ben Teekloh (1983), LBR, 2007 Nistru Otaci 18-1 3
23. Florin Patrascu (1986), ROM, 2007 FC Bihor Oradea 27-0 6
27. Florin Maxim (1981), ROM, 2007 Sportul Studentesc Bukareszt (odszedł w styczniu 2009 do FCU Politehniki Timisoara) 15-1 3
77. Alexandru Matel (1989), ROM, 2009 Delta Tulcea (przyszedł w styczniu 2009 z Delty Tulcea) 16-0 1
91. Cosmin Matei (1991), ROM, 2008 wychowanek 12-0
Pomocnicy:
7. Cosmin Bacila (1983), ROM, 2006 Forex Brasov 30-1 7 1
8. Florentin Cruceru (1981), ROM, 2008 Arges Pitesti (odszedł w styczniu 2009 na wolny transfer, a następnie do Sportul Studentesc Bukareszt) 10-0 4
8. Cristian Pantelie (1985), ROM, 2009 Delta Tulcea (przyszedł w styczniu 2009 z Delty Tulcea) 7-0
17. Gaston Mendy (1985), SEN, 2007 GD Estoril 21-0 1
18. Claudiu Voiculet (1985), ROM, 2004 FCM Targoviste 30-1 7
20. Dejan Rusmir (1980), SRB, 2008 FC Ceahlaul 27-5 6
25. Marius Nae (1981), ROM, 2007 Sportul Studentesc Bukareszt (odszedł w styczniu 2009 do Sportul Studentesc Bukareszt) 6-0
32. Lucian Parvu (1982), ROM, 2008 FC Gloria (odszedł w styczniu 2009 do Pandurii Targu-Jiu) 8-1 1
Napastnicy:
9. Denis Alibec (1991), ROM, 2007 rezerwy Steauy Bukareszt 18-2 1
10. William de Jesus Almeida - Gerlem (1984), BRA, 2007 GD Estoril 20-3 6 1
11. Tibor Moldovan (1982), ROM, 2008 Ujpest Budapeszt (odszedł w styczniu 2009 do Unirei Alba-Iulia) 0-0
11. Ionut Larie (1987), ROM, 2009 Delta Tulcea (przyszedł w styczniu 2009 z Delty Tulcea) 6-0 2
15. Emil Nanu (1981), ROM, 2009 Delta Tulcea (przyszedł w styczniu 2009 z Delty Tulcea) 8-0 1
24. Kehinde Fatai (1990), NGA, 2007 rezerwy 23-0 1
26. Francisco Jose Castro Fernandes - Chico (1981), POR, 2008 SC Varzim 30-8 6 1
85. Dragan Gosić (1981), SRB, 2008 FK Laktasi 18-1
88. Daniel Florea (1988), ROM, 2005 Chindia Targoviste 6-0
Trener: Marin Ion (1955), ROM, 2007 wolny transfer (do 14.04.2009)
Lucian Marinof (1960), ROM, 2009 wolny transfer (od 17.04.2009) |
|
|
|
|