Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
AC Bari 2008/09 |
AS Bari 2008/09:
Bramkarze:
1. Jean-Francois Gillet (1979), BEL, 2004 FC Treviso 40-0 1
34. Paolino Corno (1990), ITA, 2007 wychowanek 0-0
72. Nicola Santoni (1979), ITA, 2008 AC Spezia 2-0
Obrońcy:
2. Matteo Lanzoni (1988), ITA, 2008 rezerwy Sampdorii Genua (odszedł w styczniu 2009 do rezerw Sampdorii Genua, a następnie do UC Sambenedettese) 0-0
3. Marco Esposito (1980), ITA, 2005 Chievo Verona 31-0 3 1
5. Andrea Masiello (1986), ITA, 2008 FC Genoa 37-0 6 1
13. Andrea Ranocchia (1988), ITA, 2008 rezerwy FC Genoa 17-1
15. Mijat Marić (1984), SUI, 2008 FC St. Gallen (odszedł w styczniu 2009 do AS Eupen) 0-0
15. Cristian Galano (1991), ITA, 2009 rezerwy (przyszedł w styczniu 2009 z rezerw) 1-0
21. Alessandro Parisi (1977), ITA, 2008 FC Messina 27-3 8
27. Cristian Stellini (1974), ITA, 2007 FC Genoa 29-0 3
33. Simone Bonomi (1980), ITA, 2008 FC Crotone 15-0 2
Pomocnicy:
4. Daniele de Vezze (1980), ITA, 2008 AS Livorno 32-1 10
8. Raffaele Bianco (1987), ITA, 2008 Juventus Turyn 21-0 5
10. Pedro Kamata (1981), DRC, 2008 AC Legnano 34-1 2 1
11. Salvatore Masiello (1982), ITA, 2008 Udinese Calcio 18-0 1 1
14. Alessandro Gazzi (1983), ITA, 2007 Reggina Calcio 39-0 6
17. Claudio de Pascalis (1982), ITA, 2008 FC Nardó (odszedł w styczniu 2009 do Noicattaro Calcio) 10-0 2
17. Stefano Guberti (1984), ITA, 2009 Ascoli Calcio (przyszedł w styczniu 2009 z Ascoli Calcio) 18-9
19. Mark Edusei (1976), GHA, 2009 Catania Calcio (przyszedł w styczniu 2009 z Catanii Calcio) 3-0
22. Mariano Donda (1982), ARG, 2007 Nueva Chicago 26-1 2 1
26. Gianluca Galasso (1984), ITA, 2007 AS Roma 22-1 1
34. Nicola Bellomo (1991), ITA, 2008 wychowanek 1-0
36. Ivan Rajcić (1981), CRO, 2005 US Chieti (odszedł w styczniu 2009 do Frosinone Calcio) 0-0
69. Diogo Felipe Monteiro - Sodinha (1988), BRA, 2008 rezerwy Udinese Calcio (odszedł w styczniu 2009 do rezerw Udinese Calcio, a następnie do Paganese Calcio) 4-0 1
86. Almamy Doumbia (1983), WKS, 2009 Fidelis Andria (przyszedł w styczniu 2009 z Fidelis Andria) 1-0
88. Luca Siligardi (1988), ITA, 2008 rezerwy Interu Mediolan (odszedł w styczniu 2009 do rezerw Interu Mediolan, a następnie do Piacenza Calcio) 5-0
Napastnicy:
7. Emanuel Rivas (1983), ARG, 2008 AC Arezzo 22-1
9. Rey Volpato (1986), ITA, 2008 Juventus Turyn (odszedł w styczniu 2009 do Piacenza Calcio) 8-1
16. Barreto (1985), BRA, 2008 Udinese Calcio 32-23 3
18. Francesco Caputo (1987), ITA, 2008 Noicattaro Calcio 28-10 4
20. Simone Cavalli (1979), ITA, 2007 Vicenza Calcio (odszedł w styczniu 2009 do Frosinone Calcio) 9-1
20. Vitaly Kutuzov (1980), BLR, 2009 AC Parma (przyszedł w styczniu 2009 z AC Parma) 18-5 2
23. Davide Lanzafame (1987), ITA, 2009 US Palermo (przyszedł w styczniu 2009 z US Palermo) 18-2 2
29. Corrado Colombo (1979), ITA, 2008 SC Pisa (przyszedł w sierpniu 2008 z SC Pisy) 16-3 1 1
40. Antonio Infimo (1990), ITA, 2008 drużyna młodzieżowa 1-0
90. Riccardo Maniero (1987), ITA, 2008 Juventus Turyn (odszedł w styczniu 2009 do Juventusu Turyn, a następnie do AC Lumezzane) 0-0
Trener: Antonio Conte (1969), ITA, 2007 wolny transfer
Dyrektor sportowy: Giorgio Perinetti (1951), ITA, 2004 SSC Napoli |
|
|
|
|