Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Sheffield Wednesday 2008/09


Sheffield Wednesday 2008/09:

Bramkarze:

1. Lee Grant (1983), ENG, 2007 Derby County 46-0 1
22. Richard O'Donnell (1988), ENG, 2008 Rotherham United 0-0

Obrońcy:

2. Tommy Spurr (1987), ENG, 2005 wychowanek 41-2 1
3. Peter Gilbert (1983), WAL, 2006 Leicester City 8-0 2
5. Richard Hinds (1980), ENG, 2007 Scunthorpe United 14-0
6. Steve Watson (1974), ENG, 2007 West Bromwich Albion 22-3 1
15. Mark Beevers (1989), ENG, 2006 wychowanek 34-0 4
16. Richard Wood (1985), ENG, 2002 drużyna młodzieżowa 42-0 4
19. Anthony McMahon (1986), ENG, 2008 FC Middlesbrough (przyszedł w sierpniu 2008 z FC Middlesbrough i odszedł w grudniu 2008 do FC Middlesbrough) 15-1 3 1
19. Michael Gray (1974), ENG, 2009 Wolverhampton Wanderers (przyszedł w styczniu 2009 z Wolverhampton Wanderers) 13-0
20. Frankie Simek (1984), USA, 2005 Arsenal Londyn 5-0
21. Lewis Buxton (1983), ENG, 2008 Stoke City (przyszedł w październiku 2008 ze Stoke City) 32-1 4
25. Liam McMenamin (1989), NIR, 2008 rezerwy 0-0

Pomocnicy:

4. Kenny Lunt (1979), ENG, 2008 Crewe Alexandra (odszedł w listopadzie 2008 do Crewe Alexandra) 0-0
8. Sean McAllister (1987), ENG, 2008 FC Bury 40-3 3
10. Darren Potter (1984), IRL, 2009 Wolverhampton Wanderers (przyszedł w styczniu 2009 z Wolverhampton Wanderers) 17-2 2
12. Rocky Lekaj (1989), NOR, 2007 wychowanek 2-0
14. James Smith (1987), ENG, 2008 rezerwy Chelsea Londyn (przyszedł w sierpniu 2008 z rezerw Chelsea Londyn i odszedł w grudniu 2008 do rezerw Chelsea Londyn) 13-0 1
17. James O'Connor (1979), IRL, 2008 FC Burnley 41-0 7
23. Jermaine Johnson (1980), JAM, 2007 FC Tivoli Gardens 37-3 5
24. Luke Boden (1988), ENG, 2006 wychowanek (odszedł w sierpniu 2008 do FC Chesterfield i przyszedł w październiku 2008 z FC Chesterfield, a następnie odszedł w listopadzie 2008 do Rushden & Diamonds i przyszedł w grudniu 2008 z Rushden & Diamonds) 12-0 1
26. Wade Small (1984), ENG, 2006 FC Milton Keynes Dons (odszedł w marcu 2009 do FC Blackpool i przyszedł w maju 2009 z FC Blackpool) 19-1

Napastnicy:

7. Marcus Tudgay (1983), ENG, 2006 Derby County 42-14 2
9. Francis Jeffers (1981), ENG, 2007 Blackburn Rovers 31-3 3 1
10. Deon Burton (1976), JAM, 2006 Rotherham United (odszedł w listopadzie 2008 do Charltonu Athletic) 17-1 2
11. Etienne Esajas (1984), HOL, 2007 Vitesse Arnhem 22-3 1
14. Luke Varney (1982), ENG, 2009 Charlton Athletic (przyszedł w marcu 2009 z Charltonu Athletic) 4-0 2
18. Leon Clarke (1985), ENG, 2007 Southend United 29-8 2
29. Bartosz Ślusarski (1981), POL, 2008 West Bromwich Albion (przyszedł w październiku 2008 z West Bromwich Albion i odszedł w grudniu 2008 do West Bromwich Albion, a następnie do Cracovii Kraków) 7-1
30. Akpo Sodje (1981), NGA, 2007 FC Port Vale 11-2 2
32. Nathan Modest (1991), ENG, 2008 drużyna młodzieżowa 4-0

Trener: Brian Laws (1961), ENG, 2006 Scunthorpe United
Trener bramkarzy: Billy Mercer (1969), ENG, 2004 Bristol City

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET