Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2005/06


Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2005/06:

Bramkarze:

Sergey Astaptchik (1973), BLR, 2006 Kasztelan Sierpc (przyszedł w styczniu 2006 z Kasztelana Sierpc) 11-0
Grzegorz Sobiech (1985), POL, 2006 Jeziorak Iława (przyszedł w styczniu 2006 z Jezioraka Iława) 7-0
Jarosław Talik (1973), POL, 2005 Zamek Kurzętnik 2-0
Maciej Zając (1978), POL, 2005 Unia Janikowo (odszedł w styczniu 2006 do Jagiellonii Białystok) 16-0 1

Obrońcy:

Bartosz Dreszler (1988), POL, 2005 wychowanek 0-0
Jacek Elgert (1978), POL, 2000 Motor Lubawa (odszedł w styczniu 2006 do Zamku Kurzętnik) 3-0
Bartłomiej Kowalski (1983), POL, 2005 Chemik Bydgoszcz 16-0 2
Mike Mouzie (1978), NGA, 2006 Kasztelan Sierpc (przyszedł w styczniu 2006 z Kasztelana Sierpc) 13-0 4
Bartłomiej Pietrasik (1984), POL, 2005 Jeziorak Iława 10-0 1
Tomasz Romaniuk (1974), POL, 2005 KP Brzeg Dolny (przyszedł w sierpniu 2005 z KP Brzeg Dolny i odszedł we wrześniu 2005 do KP Brzeg Dolny, a następnie na wolny transfer) 4-0
Sławomir Święcki (1975), POL, 2003 Stomil Olsztyn 28-0 5 2
Mariusz Unierzyski (1974), POL, 2005 Ruch Chorzów (odszedł w styczniu 2006 do AO Ilsiakos) 16-1 1
Marcin Wincel (1978), POL, 2005 Warmia Grajewo 26-1 8
Maciej Wódkiewicz (1977), POL, 2005 Unia Janikowo (odszedł w styczniu 2006 do Unii Skierniewice) 10-0 4 1
Marcin Wróbel (1980), POL, 2004 Wisła Nowe 28-0 8
Tomasz Zakierski (1981), POL, 2004 Ewingi Zalewo 18-1 3

Pomocnicy:

Piotr Bazler (1981), POL, 2005 Unia Janikowo 27-1 5
Grzegorz Domżalski (1983), POL, 2000 wychowanek 31-1 3
Krzysztof Filipek (1985), POL, 2005 Unia Janikowo 25-1 6 1
Chuks Gallardo Njoku (1984), NGA, 2005 FC Hareslow (odszedł w styczniu 2006 do Unii Janikowo) 6-0 1
Remigiusz Hebda (1983), POL, 2006 Mrągowia Mrągowo (przyszedł w styczniu 2006 z Mrągowii Mrągowo) 9-0 1
Artur Łazar (1980), POL, 2006 OKS Olsztyn (przyszedł w styczniu 2006 z OKS-u Olsztyn) 9-0 3
Grzegorz Misiura (1981), POL, 2006 Huragan Morąg (przyszedł w styczniu 2006 z Huragana Morąg) 14-5 2
Piotr Rybkiewicz (1983), POL, 2003 Tęcza Biskupiec (odszedł w styczniu 2006 do Kotwicy Kołobrzeg) 4-0 1
Szymon Sawala (1982), POL, 2005 Hapoel Nazareth 27-2 6 1
Maciej Wojtaś (1980), POL, 2005 Korona Kielce 22-1 3

Napastnicy:

Wojciech Ankowski (1979), POL, 2005 Stal Rzeszów (odszedł w styczniu 2006 do Kmity Zabierzów) 11-1 3
Grzegorz Bała (1971), POL, 2004 Ceramika Opoczno (odszedł w styczniu 2006 do Sparty Brodnica) 13-1 2
Adrian Fedoruk (1986), POL, 2006 Wellingborough Wincanton (przyszedł w styczniu 2006 z Wellingborough Wincanton) 16-0
Wojciech Figurski (1984), POL, 2006 Jeziorak Iława (przyszedł w styczniu 2006 z Jezioraka Iława) 13-2
Marek Gołębiewski (1980), POL, 2005 Ruch Wysokie Mazowieckie (odszedł w styczniu 2006 do Ruchu Wysokie Mazowieckie) 16-4 1
Kelechi Zeal Iheanacho (1981), NGA, 2005 Wisła Kraków (odszedł w styczniu 2006 do Widzewa Łódź) 17-7 1 1
Kelechi Temple Omeonu (1982), NGA, 2005 Wisła Kraków (odszedł w styczniu 2006 do GKS-u Bełchatów) 0-0
Paweł Piceluk (1988), POL, 2005 wychowanek 0-0

Trener: Andrzej Wiśniewski (1956), POL, 2005 wolny transfer (do 17.09.2005)
Andrzej Błaszkowski (1959), POL, 2005 wolny transfer (od 18.09.2005)

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET