Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Utrecht 2004/05 |
FC Utrecht 2004/05:
Bramkarz:
1. Joost Terol (1980), HOL, 2003 VV Noordwijk 16-0
12. Rene Ponk (1971), HOL, 2001 FC Dordrecht 18-0 1
Obrońcy:
2. Tim Cornelisse (1978), HOL, 2004 Vitesse Arnhem 29-2 6
4. David Di Tommaso † (1979), FRA, 2004 AC Sedan 31-0 2
5. Etienne Shew-Atjon (1974), HOL, 1998 VV Rozenburg 22-0 4
15. Edson Braafheid (1983), HOL, 2003 wychowanek 23-0 2
17. Alje Schut (1981), HOL, 1999 drużyna młodzieżowa Feyenoord Rotterdam 20-2 4
19. Bas van den Brink (1982), HOL, 2003 rezerwy (odszedł w styczniu 2005 do FC Emmen) 0-0
22. Sander Keller (1979), HOL, 2003 RBC Roosendaal 23-2 2
26. Dwight Tiendalli (1985), HOL, 2005 drużyna młodzieżowa Ajaxu Amsterdam (przyszedł w styczniu 2005 z drużyny młodzieżowej Ajaxu Amsterdam) 11-1 2
27. Leendert van Steensel (1984), HOL, 2004 CVV Be Fair 3-0
Pomocnicy:
3. Jordy Zuidam (1980), HOL, 2002 Go Ahead Eagles 10-0 1 1
6. Jean-Paul de Jong (1970), HOL, 1993 VfL Osnabruck 23-1 4
7. Darl Douglas (1979), HOL, 2004 Heracles Almelo 32-3 2
8. Joost Broerse (1979), HOL, 2003 FC Groningen 27-1 2
10. Stefaan Tanghe (1972), BEL, 2000 Excelsior Mouscron 30-6 2 1
11. Dave van den Bergh (1976), HOL, 2000 Rayo Vallecano 29-5 3
21. Rick Kruijs (1985), HOL, 2003 wychowanek 20-2 5
23. Hans Somers (1978), BEL, 2004 SK Trabzonspor 27-2 2
33. Sven Post (1985), HOL, 2004 FC Dordrecht 0-0
Napastnicy:
9. Hans van de Haar (1975), HOL, 2003 FC de Graafschap 27-9
14. Richal Leitoe (1983), HOL, 2003 rezerwy Feyenoordu Rotterdam 10-1
16. Samir El Gaaouiri (1984), MOR, 2004 Fortuna Sittard 8-0
18. Prince Rajcomar (1985), HOL, 2004 Fortuna Sittard 20-0
20. Sandro Calabro (1983), HOL, 2003 ADO den Haag (odszedł w styczniu 2005 do FC Volendam) 2-1 1
24. Michael Mols (1970), HOL, 2004 Glasgow Rangers 14-1
43. Giuseppe Rossini (1986), BEL, 2004 KSV Heusden-Zolder 0-0
Trener: Foeke Booy (1962), HOL, 2002 asystent trenera
Trener bramkarzy: Maarten Arts (1959), HOL, 1998 wolny transfer |
|
|
|
|