Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Stomil Olsztyn 1995/96


Stomil Olsztyn 1995/96:

Bramkarze:

Paweł Charbicki (1965), POL, 1987 Sokół Ostróda 1-0
Zbigniew Małkowski (1978), POL, 1995 Warmia Olsztyn 0-0
Kazimierz Sidorczuk (1967), POL, 1995 Petrochemia Płock 33-0 1

Obrońcy:

Andrzej Biedrzycki † (1966), POL, 1985 Tęcza Biskupiec 32-1 7
Jacek Chańko (1974), POL, 1996 Jagiellonia Białystok (przyszedł w styczniu 1996 z Jagiellonii Białystok) 16-4 1 1
Maciej Kasica (1972), POL, 1995 Warmia Olsztyn 7-0
Andrzej Nakielski (1971), POL, 1996 Polonia Gdańsk (przyszedł w styczniu 1996 z Polonii Gdańsk) 13-0 1
Bogusław Oblewski (1957), POL, 1992 IFC Delbso 8-0 1
Sławomir Opaliński (1968), POL, 1989 Gwardia Szczytno 27-0
Grzegorz Sitnicki (1976), POL, 1995 Orlęta Łuków (odszedł w styczniu 1996 do Dolcanu Ząbki) 0-0
Grzegorz Wagner (1966), POL, 1995 Ruch Chorzów (przyszedł we wrześniu 1995 z Ruchu Chorzów) 27-0 2
Czesław Żukowski (1969), POL, 1989 Pogoń Łapy 24-0 2

Pomocnicy:

Paweł Gadziała (1973), POL, 1995 Sokół Pniewy 23-2 1 1
Andrzej Jankowski (1967), POL, 1985 wychowanek 31-3 5
Rafał Kaczmarczyk (1972), POL, 1995 Lechia Gdańsk 28-1
Robert Kiłdanowicz (1969), POL, 1995 Polonia Warszawa (odszedł we wrześniu 1995 do Śląska Wrocław) 2-0
Mariusz Machniak (1977), POL, 1995 wychowanek 1-0
Bogdan Michalewski (1964), POL, 1983 rezerwy 6-0
Andrej Siniczyn (1972), BLR, 1996 Dnipr Mokhilev (przyszedł w styczniu 1996 z Dnipra Mokhilev) 17-2
Tomasz Sokołowski I (1970), POL, 1992 Łyna Sępopol (odszedł w styczniu 1996 do Legii Warszawa) 15-5
Alkhaly Soumah (1975), GUI, 1996 Wydad Casablanca (przyszedł w styczniu 1996 z Wydad Casablanca) 6-0
Mariusz Stefanowicz (1977), POL, 1995 wychowanek 1-0
Waldemar Ząbecki (1970), POL, 1987 wychowanek 11-0
Adam Zejer (1963), POL, 1994 VfL Herzlake 29-4 9

Napastnicy:

Sylwester Czereszewski (1971), POL, 1992 Gwardia Szczytno 32-7
Arkadiusz Klimek (1975), POL, 1995 Jeziorak Iława 26-0 1
Jacek Płuciennik † (1970), POL, 1995 ŁKS Łódź 31-2 3
Janusz Prucheński (1970), POL, 1995 Polonia Warszawa (odszedł we wrześniu 1995 do GKS-u Bełchatów) 2-0
Bogdan Pudlis (1966), POL, 1995 Orlęta Reszel (odszedł w styczniu 1996 do Orląt Reszel) 2-0
Kiril Ribakhov (1969), RUS, 1995 Dinamo Moskwa 9-0
Tomasz Włodarczyk (1974), POL, 1995 Błękitni Orneta 7-0

Trener: Ryszard Polak (1946), POL, 1995 wolny transfer (do 12.05.1996)
Mieczysław Korzeniowski (1946), POL, 1996 asystent trenera (od 13.05.1996)
Asystent trenera: Mieczysław Korzeniowski (1946), POL, 1995 wolny transfer (do 13.05.1996)

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET