Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Lechia Gdańsk 2007/08 |
Lechia Gdańsk 2007/08:
Bramkarze:
Mateusz Bąk (1983), POL, 2001 Jantar Pruszcz Gdański 8-0 1
Bartosz Dębowski (1989), POL, 2007 Olimpia Sztum 0-0
Paweł Kapsa (1982), POL, 2007 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 24-0 1 2
Łukasz Kubiński (1989), POL, 2006 wychowanek 2-0
Dominik Sobański (1982), POL, 2008 Rega-Merida Trzebiatów (przyszedł w styczniu 2008 z Rega-Merida Trzebiatów) 2-0 1
Obrońcy:
Krzysztof Brede (1981), POL, 2004 Gryf Wejherowo 3-0 1
Sebastian Fechner (1983), POL, 2005 Wisła Kraków 17-1 3
Bartosz Jurkowski (1974), POL, 2008 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2008 z wolnego transferu) 3-0 1
Rafał Kosznik (1983), POL, 2006 Kaszubia Kościerzyna 15-0 2
Dariusz Łożyński (1982), POL, 2007 Warta Poznań (odszedł w styczniu 2008 do Wierzycy Pelplin) 8-0 1
Tomasz Midzierski (1985), POL, 2008 Lech Poznań (przyszedł w styczniu 2008 z Lecha Poznań) 7-0 1
Paweł Pęczak (1977), POL, 2005 GKS Katowice 27-2 6 1
Piotr Rafalski (1985), POL, 2007 rezerwy Legii Warszawa (odszedł w styczniu 2008 do rezerw Legii Warszawa) 1-0
Sergiy Voronin (1987), UKR, 2007 rezerwy Dynama Kijów (odszedł w styczniu 2008 na wolny transfer) 0-0
Marcin Wojtkiewicz (1989), POL, 2006 wychowanek (odszedł w styczniu 2008 na wolny transfer) 0-0
Hubert Wołąkiewicz (1985), POL, 2007 Amica Wronki 32-0 5
Paweł Żuk (1985), POL, 2002 wychowanek 0-0
Pomocnicy:
Artur Andruszczak (1977), POL, 2007 Górnik Łęczna 21-3 6 1
Paweł Buzała (1985), POL, 2006 Lech Poznań 28-9
Adrian Fedoruk (1986), POL, 2008 Olimpia Elbląg (przyszedł w styczniu 2008 z Olimpii Elbląg) 0-0
Maciej Kalkowski (1974), POL, 2004 Arka Gdynia 10-0 1
Piotr Kasperkiewicz (1988), POL, 2007 Kmita Zabierzów 20-1 2
Jacek Manuszewski (1973), POL, 2006 Górnik Polkowice 29-0 8 1
Arkadiusz Miklosik (1975), POL, 2007 Zawisza Bydgoszcz 25-1 5
Karol Piątek (1982), POL, 2006 Cracovia Kraków 20-1 3
Marcin Pietrowski (1988), POL, 2006 wychowanek 7-0
Robert Speichler (1980), POL, 2007 Jagiellonia Białystok 22-2 1
Łukasz Trałka (1984), POL, 2008 ŁKS Łódź (przyszedł w styczniu 2008 z ŁKS-u Łódź) 14-1 4
Napastnicy:
Piotr Cetnarowicz (1973), POL, 2006 Tur Turek 32-10 6
Robert Hirsz (1989), POL, 2005 wychowanek 13-0
Jakub Kawa (1988), POL, 2007 Kaszubia Kościerzyna 0-0
Aleksander Peta (1987), POL, 2007 Bałtyk Gdynia (odszedł w styczniu 2008 do Bałtyka Gdynia) 0-0
Maciej Rogalski (1980), POL, 2007 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 32-11 5
Andrzej Rybski (1985), POL, 2007 Górnik Polkowice 34-8 3
Marcin Szałęga (1982), POL, 2006 rezerwy Wisly Kraków 3-1
Piotr Wiśniewski (1982), POL, 2005 Kaszubia Kościerzyna 16-4 6
Trener: Tomasz Borkowski (1972), POL, 2006 drużyna młodzieżowa (do 29.08.2007)
Dariusz Kubicki (1963), POL, 2007 wolny transfer (od 30.08.2007)
Asystent trenera: Tomasz Kafarski (1975), POL, 2006 drużyna młodzieżowa
Trener bramkarzy: Dariusz Gładyś (1969), POL, 2005 wolny transfer
Dyrektor sportowy: Radosław Michalski (1969), POL, 2007 wolny transfer (od 08.12.2007) |
|
|
|
|