Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Groclin Grodzisk Wielkopolski 2007/08


Groclin Grodzisk Wielkopolski 2007/08:

Bramkarze:

1. Michał Gliwa (1988), POL, 2007 Cracovia Kraków 0-0
12. Sebastian Przyrowski (1981), POL, 2002 Pilica Białobrzegi 30-0 1
30. Dariusz Brzostowski (1978), POL, 2006 Tur Turek 0-0

Obrońcy:

2. Radek Mynar (1974), CZE, 2003 Sparta Praga 25-2 4 1
3. Adrian Bartkowiak (1987), POL, 2005 rezerwy Lecha Poznań (odszedł w styczniu 2008 do rezerw) 0-0
3. Arkadiusz Gołąb (1989), POL, 2008 rezerwy (przyszedł w styczniu 2008 z rezerw) 0-0
4. Vlade Lazarevski (1983), MKD, 2005 FK Kumanovo (odszedł w lutym 2008 do Metalista Kharkiv) 15-0
5. Bartosz Olejniczak (1988), POL, 2006 UKP Zielona Góra 2-0
6. Tomasz Jodłowiec (1985), POL, 2006 Podbeskidzie Bielsko-Biała 26-0 2
11. Marek Sokołowski (1978), POL, 2004 Odra Wodzisław 28-2 4
15. Błażej Telichowski (1984), POL, 2006 Lech Poznań 19-1 2
17. Łukasz Tupalski (1980), POL, 2006 Zawisza Bydgoszcz (odszedł w styczniu 2008 do Cracovii Kraków) 3-0 1
18. Igor Kozioł (1976), POL, 1999 Legia Warszawa 12-1 2
26. Pance Cumbev (1979), MKD, 2007 wolny transfer 22-1 7
33. Sasa Junisoglu (1985), AZE, 2007 Ameri Tbilisi 8-0 2

Pomocnicy:

7. Piotr Piechniak (1977), POL, 2000 Stal Stalowa Wola 26-6 4
10. Amadeusz Kłodawski (1987), POL, 2007 rezerwy 4-0
19. Radosław Nolka (1989), POL, 2007 wychowanek 1-0
20. Jarosław Lato (1977), POL, 2006 Widzew Łódź 30-6 1 1
21. Mariusz Muszalik (1979), POL, 2007 Odra Wodzisław 23-2 2
22. Piotr Rocki † (1974), POL, 2005 Odra Wodzisław 25-2 6
23. Radosław Majewski (1986), POL, 2007 Znicz Pruszków 28-4 4
25. Batata (1979), BRA, 2007 CE Pelotas 5-0
27. Michał Ciarkowski (1989), POL, 2008 rezerwy (przyszedł w styczniu 2008 z rezerw) 2-0
77. Piotr Świerczewski (1972), POL, 2008 Korona Kielce (przyszedł w lutym 2008 z Korony Kielce) 11-1 2

Napastnicy:

8. Filip Ivanovski (1985), MKD, 2007 NK Gorce Petrov 25-5
9. Adrian Sikora (1980), POL, 2004 Górnik Zabrze 27-16
14. Bartosz Ślusarski (1981), POL, 2007 UD Leiria (odszedł w sierpniu 2007 do West Bromwich Albion) 4-0
16. Szymon Kaźmierowski (1987), POL, 2005 wychowanek 4-0 1
24. Mateusz Żyła (1989), POL, 2007 Pasjonat Dankowice 0-0
27. Peter Babnic (1977), SVK, 2007 MFK Ruzomberok (odszedł w styczniu 2008 na wolny transfer, a następnie do FC Senec) 10-1

Trener: Jacek Zieliński (1961), POL, 2007 Odra Wodzisław
Asystent trenera: Jan Furlepa (1950), POL, 2007 wolny transfer
Trener bramkarzy: Ryszard Jankowski (1960), POL, 2007 Wisła Kraków

Dyrektor sportowy: Tadeusz Fajfer (1959), POL, 2007 wolny transfer

Podstawowy skład:

Sebastian Przyrowski - Marek Sokołowski, Tomasz Jodłowiec, Pance Cumbev - Piotr Piechniak, Piotr Rocki, Radosław Majewski, Mariusz Muszalik, Jarosław Lato - Adrian Sikora, Filip Ivanovski

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET