Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
GKS Bełchatów 2005/06 |
GKS Bełchatów 2005/06:
Bramkarze:
1. Krzysztof Pilarz (1980), POL, 2005 Pogoń Szczecin (odszedł w styczniu 2006 do Odry Wodzisław) 2-0 1
1. Piotr Lech (1968), POL, 2006 Górnik Zabrze (przyszedł w styczniu 2006 z Górnika Zabrze) 6-0
12. Łukasz Sapela (1982), POL, 2000 wychowanek 9-0
26. Jacek Banaszyński (1975), POL, 2005 Polonia Warszawa 14-0 2
30. Rafał Misztal (1984), POL, 2006 Świt Nowy Dwór Mazowiecki (przyszedł w styczniu 2006 ze Świtu Nowy Dwór Mazowiecki) 0-0
Obrońcy:
3. Jano Frohlich (1974), SVK, 2002 Sandecja Nowy Sącz (odszedł w styczniu 2006 do Kolejarza Stróże) 12-1 3
3. Rafał Grodzicki (1983), POL, 2005 Górnik Wieliczka 5-0 1
4. Jacek Popek (1978), POL, 2000 Orlen Płock 20-2 3
5. Paweł Strąk (1983), POL, 2006 Zagłębie Lubin (przyszedł w styczniu 2006 z Zagłębia Lubin) 10-0 3
6. Edward Cecot (1974), POL, 2004 Ruch Chorzów 29-1 6
8. Robert Górski (1974), POL, 2005 Groclin Grodzisk Wielkopolski 8-0 1
13. Tomasz Jarzębowski (1978), POL, 2006 Legia Warszawa (przyszedł w styczniu 2006 z Legii Warszawa) 6-0 1
15. Dariusz Pietrasiak (1980), POL, 2004 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 18-0 2
16. Marcin Kowalczyk (1985), POL, 2006 Stal Głowno (przyszedł w styczniu 2006 ze Stali Głowno) 6-0 3
17. Rafał Berliński (1976), POL, 2002 Szczakowianka Jaworzno 12-0 1
19. Milan Radulović (1981), MON, 2005 FK Zeta 5-0 1
22. Grzegorz Fonfara (1983), POL, 2005 GKS Katowice 23-0 7
28. Marcin Komorowski (1984), POL, 2006 Sokół Aleksandrów Łódzki (przyszedł w styczniu 2006 z Sokoła Aleksandrów Łódzki) 1-0
29. Jakub Cieciura (1983), POL, 2006 Radomiak Radom (przyszedł w styczniu 2006 z Radomiaka Radom) 4-0
Pomocnicy:
2. Piotr Klepczarek (1982), POL, 2005 Kujawiak Włocławek 17-2 2
5. Sergiusz Wiechowski (1974), POL, 2004 Świt Nowy Dwór Mazowiecki (odszedł w styczniu 2006 do Świtu Nowy Dwór Mazowiecki) 2-1
7. Jacek Kuranty (1978), POL, 2002 Siarka Tarnobrzeg 26-0 6
10. Łukasz Garguła (1981), POL, 2002 Polar Wrocław 28-2 3
13. Amar Ferhatović (1977), BOS, 2005 FK Sarajevo (odszedł w styczniu 2006 na wolny transfer) 2-0
14. Ferdinand Chifon (1976), CMR, 2005 Szczakowianka Jaworzno 14-0 2
16. Omar Joldić (1977), BOS, 2005 FK Zeljeznicar (odszedł w styczniu 2006 do rezerw) 5-0
18. Bartosz Hinc (1977), POL, 1999 Widzew Łódź 5-0
20. Tomasz Łuczywek (1978), POL, 2005 Zagłębie Sosnowiec 2-0 1
21. Goran Janković (1978), SRB, 2005 Radnicki Belgrad 17-0 2 1
23. Tomasz Wróbel (1982), POL, 2006 Górnik Polkowice (przyszedł w styczniu 2006 z Górnika Polkowice) 8-0
24. Jakub Tosik (1987), POL, 2004 drużyna młodzieżowa 1-0
28. Marcin Komorowski (1984), POL, 2006 Sokół Aleksandrów Łódzki 1-0
Napastnicy:
9. Radosław Matusiak (1982), POL, 2004 Wisła Płock 30-11 2
11. Janusz Dziedzic (1980), POL, 2004 Pogoń Szczecin 26-6 4 1
17. Dawid Nowak (1984), POL, 2006 Zdrój Ciechocinek (przyszedł w styczniu 2006 ze Zdroju Ciechocinek) 5-0
23. Mariusz Ujek (1977), POL, 2005 Zagłębie Sosnowiec 22-2 3
27. Grzegorz Kmiecik (1984), POL, 2005 Wisła Kraków (odszedł w styczniu 2006 do Polonii Warszawa) 9-1 4
27. Kelechi Temple Omeonu (1982), NGA, 2006 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (przyszedł w styczniu 2006 z Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie) 3-0
29. Damian Szczęsny (1986), POL, 2005 wychowanek (odszedł w styczniu 2006 do Koszarawy Żywiec) 1-0
Trener: Mariusz Kuras (1965), POL, 2002 wolny transfer (do 06.10.2005)
Orest Lenczyk (1942), POL, 2005 wolny transfer (od 10.10.2005)
Asystent trenera: Marek Pochopień (1962), POL, 1999 trener
Dyrektor sportowy: Jan Złomańczuk (1950), POL, 2003 trener Wigier Suwałki |
|
|
|
|