Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Blackburn Rovers 2023/24


Blackburn Rovers 2023/24:

Bramkarze:

1. Aynsley Pears (1998), ENG, 2020 rezerwy
12. Leopold Wahlstedt (1999), SWE, 2023 Odds BK (przyszedł w sierpniu 2023 z Odds BK)
34. Joe Hilton (1999), ENG, 2022 Hamilton Academical
35. Jordan Eastham (2001), ENG, 2023 rezerwy

Obrońcy:

2. Callum Brittain (1998), ENG, 2022 FC Barnsley
3. Harry Pickering (1998), ENG, 2021 Crewe Alexandra
4. James Hill (2002), ENG, 2023 AFC Bournemouth (przyszedł w sierpniu 2023 z AFC Bournemouth i odszedł w styczniu 2024 do AFC Bournemouth)
4. Connor O'Riordan (2003), IRL, 2024 Crewe Alexandra (przyszedł w styczniu 2024 z Crewe Alexandra)
5. Dominic Hyam (1995), SCO, 2022 Coventry City
14. Billy Koumetio (2002), FRA, 2024 rezerwy FC Liverpool (przyszedł w lutym 2024 z rezerw FC Liverpool)
11. Joe Rankin-Castello (1999), ENG, 2019 rezerwy
15. Patrick Gamble (2003), ENG, 2023 rezerwy
16. Scott Wharton (1997), ENG, 2020 Northampton Town
17. Hayden Carter (1999), ENG, 2022 FC Portsmouth
25. Jake Batty (2005), ENG, 2022 rezerwy
26. Sam Barnes (2001), ENG, 2022 rezerwy
31. Tom Atcheson (2006), NIR, 2023 drużyna młodzieżowa
40. Rhys Doherty (2005), ENG, 2023 rezerwy
55. Kyle McFadzean (1987), ENG, 2024 Coventry City (przyszedł w styczniu 2024 z Coventry City)
Ben Chrisene (2004), ENG, 2024 rezerwy Aston Villa (przyszedł w styczniu 2024 z rezerw Aston Villa)

Pomocnicy:

6. Sondre Tronstad (1995), NOR, 2023 Vitesse Arnhem
7. Arnor Sigurdsson (1999), ISL, 2023 CSKA Moskwa
8. Sammie Szmodics (1995), ENG, 2022 Peterborough United
10. Tyrhys Dolan (2001), ENG, 2020 drużyna młodzieżowa Preston North End
18. Dilan Markanday (2001), ENG, 2023 FC Aberdeen
19. Ryan Hedges (1995), WAL, 2022 FC Aberdeen
21. John Buckley (1999), ENG, 2018 rezerwy (odszedł we wrześniu 2023 do Sheffield Wednesday i przyszedł w styczniu 2024 z Sheffield Wednesday)
22. Zak Gilsenan (2003), IRL, 2023 rezerwy
24. Andy Moran (2003), IRL, 2023 Brighton & Hove Albion (przyszedł w sierpniu 2023 z Brighton & Hove Albion)
23. Adam Wharton (2004), ENG, 2021 rezerwy (odszedł w lutym 2024 do Crystal Palace)
27. Lewis Travis (1997), ENG, 2016 rezerwy (odszedł w styczniu 2024 do Ipswich Town)
30. Jake Garrett (2003), ENG, 2021 rezerwy
36. James Edmondson (2005), ENG, 2023 rezerwy
37. Tom Bloxham (2005), IRL, 2023 drużyna młodzieżowa Tottenhamu Hotspur
44. Yasin Ayari (2003), SWE, 2024 Brighton & Hove Albion (przyszedł w styczniu 2024 z Brighton & Hove Albion)
John Fleck (1991), SCO, 2024 Sheffield United (przyszedł w lutym 2024 z Sheffield United)

Napastnicy:

9. Sam Gallagher (1995), ENG, 2019 FC Southampton
14. Niall Ennis (1999), ENG, 2023 Plymouth Argyle (odszedł w lutym 2024 do Stoke City)
20. Harry Leonard (2003), ENG, 2022 rezerwy
29. Jack Vale (2001), WAL, 2021 Halifax Town (odszedł we wrześniu 2023 do Lincoln City i przyszedł w styczniu 2024 z Lincoln City, a następnie odszedł w styczniu 2024 do FC Motherwell)
33. Samir Telalović (1999), GER/BOS, 2023 Borussia Moenchengladbach (przyszedł we wrześniu 2023 z Borussii Moenchengladbach)

Trener: Jon Dahl Tomasson (1976), DEN, 2022 wolny transfer (do 09.02.2024)
Damien Johnson (1978), NIR, 2024 trener techniczny (od 09.02.2024 do 11.02.2024)
John Eustace (1979), ENG, 2024 wolny transfer (od 11.02.2024)
Asystenci trenera: Remy Reynierse (1961), HOL, 2022 wolny transfer (do 09.02.2024)
David Lowe (1965), ENG, 2011 Tranmere Rovers
Trener techniczny: Damien Johnson (1978), NIR, 2019 rezerwy

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET