Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Arka Gdynia 2023/24


Arka Gdynia 2023/24:

Bramkarze:

1. Kacper Krzepisz (1999), POL, 2018 rezerwy (odszedł w styczniu 2024 do Podbeskidzia Bielsko-Biała)
33. Paweł Depka (2005), POL, 2023 Stolem Gniewino
84. Martin Chudy (1989), SVK, 2023 Concordia Chiajna
95. Paweł Lenarcik (1995), POL, 2023 Miedź Legnica

Obrońcy:

4. Martin Dobrotka (1985), SVK, 2021 Wigry Suwałki
13. Oleksandr Azatskyi (1994), UKR, 2023 Dinamo Batumi
14. Bartosz Rymaniak (1989), POL, 2022 Górnik Łęczna
29. Michał Marcjanik (1994), POL, 2020 FC Empoli
31. Jerzy Tomal (2003), POL, 2021 wolny transfer (odszedł w sierpniu 2023 do Resovii Rzeszów)
32. Przemysław Stolc (1994), POL, 2022 KKS Kalisz
39. Kasjan Lipkowski (2003), POL, 2023 KKS Kalisz
Volodymyr Vereshchak (2006), UKR, 2023 drużyna młodzieżowa (przyszedł w listopadzie 2023 z drużyny młodzieżowej)

Pomocnicy:

6. Sebastian Milewski (1998), POL, 2021 Piast Gliwice
7. Olaf Kobacki (2001), POL, 2023 Miedź Legnica
11. Hubert Adamczyk (1998), POL, 2021 Wisła Płock
17. Luan Capanni (2000), BRA, 2023 rezerwy AC Milan (odszedł w lutym 2024 do Latiny Calcio)
20. Michał Borecki (1997), POL, 2023 KKS Kalisz
21. Kacper Skóra (2003), POL, 2020 rezerwy
27. Abdallah Hafez (1998), EGY, 2023 Górnik Polkowice
28. Wojciech Zieliński (2004), POL, 2022 drużyna młodzieżowa
35. Jakub Staniszewski (2005), POL, 2022 rezerwy
36. Michał Bednarski (2000), POL, 2021 rezerwy (odszedł w styczniu 2024 do KKS-u Kalisz)
38. Marcel Predenkiewicz (2004), POL, 2022 rezerwy
55. Janusz Gol (1985), POL, 2022 Górnik Łęczna
94. Dawid Gojny (1994), POL, 2023 Zagłębie Sosnowiec
Tornike Gaprindashvili (1997), GEO, 2024 Zagłębie Lubin (przyszedł w styczniu 2024 z Zagłębia Lubin)
Alassane Sidibe (2002), WKS, 2024 rezerwy Atalanty Bergamo (przyszedł w lutym 2024 z rezerw Atalanty Bergamo)

Napastnicy:

10. Karol Czubak (2000), POL, 2021 Widzew Łódź
19. Marcel Szymański (2005), POL, 2023 rezerwy
34. Wiktor Sawicki (2006), POL, 2023 drużyna młodzieżowa
41. Adrian Jurkiewicz (2005), POL, 2023 rezerwy (przyszedł w listopadzie 2023 z rezerw)
99. Jakub Wilczyński (2001), POL, 2023 KKS Kalisz (odszedł w lutym 2024 do Sandecji Nowy Sącz)
Hubert Turski (2003), POL, 2024 rezerwy Pogoni Szczecin (przyszedł w styczniu 2024 z rezerw Pogoni Szczecin)

Trener: Wojciech Łobodziński (1982), POL, 2023 Wieczysta Kraków
Asystent trenera: Tomasz Grzegorczyk (1981), POL, 2023 trener Górnika Polkowice
Trener bramkarzy: Jarosław Krupski (1969), POL, 2009 wolny transfer

Dyrektor sportowy: Antoni Łukasiewicz (1983), POL, 2019 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET