Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Cartagena 2022/23 |
FC Cartagena 2022/23:
Bramkarze:
1. Marc Martinez (1990), ESP, 2019 Recreativo Huelva 7-0
13. Aarón Escandell (1995), ESP, 2022 CF Granada 36-0 4
27. Sergio Diaz (1998), ESP, 2020 UCAM Murcia B 0-0
37. Óscar Medina (2004), ESP, 2022 Deportivo Alaves 0-0
Obrońcy:
2. Miguel Llambrich (1999), ESP, 2023 Espanyol Barcelona (przyszedł w styczniu 2023 z Espanyolu Barcelona) 2-0 1
3. Ivan Martos (1997), ESP, 2023 UD Almeria (przyszedł w styczniu 2023 z UD Almerii) 16-1 2
4. Pedro Alcala (1989), ESP, 2021 CF Cadiz 32-2 5 2
5. Pablo Vazquez (1994), ESP, 2021 CD Badajoz 18-1 2 2
6. Toni Datković (1993), CRO, 2022 Real Salt Lake City 39-0 13 1
16. Ivan Calero (1995), ESP, 2022 CF Malaga 39-1 8
20. Jairo Izquierdo (1993), ESP, 2022 FC Girona 38-2 8
21. Kiko (1988), ESP, 2022 Real Valladolid 25-1
22. Julian Delmas (1995), ESP, 2020 Real Saragossa (odszedł w styczniu 2023 do CF Malaga) 9-0
26. Farru (2001), ESP, 2021 rezerwy 4-0
32. Antonio Sanchez (2000), ESP, 2020 CF Huercal Overa 0-0
33. Carlos Sanchez (2001), ESP, 2022 CE Andratx 1-0
34. Pedro Garcia (2000), ESP, 2022 CF Hercules 0-0
Pomocnicy:
3. Jaime Romero (1990), ESP, 2022 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 2022 z wolnego transferu i odszedł w styczniu 2023 na wolny transfer, a następnie do FC Tractor) 6-0
7. David Ferreiro (1988), ESP, 2022 SD Huesca 16-0 3
8. Pablo de Blasis (1988), ARG, 2021 wolny transfer 41-2 8
10. Borja Valle (1992), ESP, 2022 AD Alcorcón 39-6 3
11. Óscar Arribas (1998), ESP, 2022 AD Alcorcón (odszedł w styczniu 2023 do Johor Darul Tazim) 10-1
12. Lee Sang-Hyuk (2000), KOR, 2022 FK Pardubice (przyszedł we wrześniu 2022 z FK Pardubice) 0-0
14. Francisco Feuillassier (1998), ARG, 2022 SD Eibar 27-2 7
15. Luca Sangalli (1995), ESP, 2022 Real Sociedad B 22-0 5
17. Mikel Rico (1984), ESP, 2022 SD Huesca 37-3 4
18. Damian Musto (1987), ARG, 2022 Peńarol Montevideo 36-1 16 2
22. Yan Brice (1997), CMR, 2023 AC Casa Pia (przyszedł w styczniu 2023 z AC Casa Pia) 10-0 3
23. Sergio Tejera (1990), ESP, 2021 Real Oviedo (odszedł w styczniu 2023 do Anorthosisu Famagusta) 12-0 3
23. Pepe (1997), POR, 2023 Olympiakos Pireus (przyszedł w styczniu 2023 z Olympiakosu Pireus) 17-0 4
28. Neskes (2001), ESP, 2021 rezerwy (odszedł w styczniu 2023 do CF Unionistas) 3-0
35. Nacho Pais (2000), ARG, 2022 CF Antequera 1-0
36. Djakario Barro (2002), WKS, 2022 wolny transfer 2-0
38. Óscar Ureńa (2003), ESP/DMN, 2023 FC Girona (przyszedł w styczniu 2023 z FC Girona) 10-0 2
39. Diego de Pedro (2003), ESP, 2021 drużyna młodzieżowa CF Elche 0-0
40. Diego Iglesias (2003), ESP, 2023 UCAM Murcia (przyszedł w styczniu 2023 z UCAM-u Murcia) 0-0
Napastnicy:
9. Alfredo Ortuńo (1991), ESP, 2021 Albacete Balompie 37-9 1
11. Dario Poveda (1997), ESP, 2023 CF Getafe (przyszedł w styczniu 2023 z CF Getafe) 15-3 2
19. Armando Sadiku (1991), ALB, 2022 UD Las Palmas 31-8 4
24. Isak Jansson (2002), SWE, 2022 Kalmar FF 27-2 1
29. Adrian Sanmartin (2005), ESP, 2022 drużyna młodzieżowa 2-0
Trener: Luis Miguel Carrión (1979), ESP, 2021 wolny transfer |
|
|
|
|