Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
SCR Altach 2022/23 |
SCR Altach 2022/23:
Bramkarze:
1. Andreas Jungdal (2002), DEN, 2023 AC Milan (przyszedł w styczniu 2023 z AC Milan) 6-0
13. Tino Casali (1995), AUT, 2020 SV Mattersburg 23-0
31. Armin Gremsl (1994), AUT, 2022 Universitatea Craiova (odszedł w styczniu 2023 do Arminii Bielefeld) 0-0
32. Jakob Odehnal (2001), AUT, 2019 Austria III 3-0
Obrońcy:
3. Lukas Prokop (1999), AUT, 2021 rezerwy Austrii Wiedeń (odszedł w styczniu 2023 do DSV Leoben)
3. Simon Nelson (2002), AUT, 2023 Sturm Graz (przyszedł w lutym 2023 ze Sturm Graz) 4-0
4. Felix Strauss (2001), AUT, 2021 BW Linz 21-0 7
5. Lukas Gugganig (1995), AUT, 2022 VfL Osnabruck 21-1 5
6. Pape-Alioune Ndiaye (1998), FRA/SEN, 2021 wolny transfer 7-0 2
14. Samuel Mischitz (2003), AUT, 2021 drużyna młodzieżowa AKA Vorarlberg 3-0
17. Nosa Iyobosa Edokpolor (1996), AUT/NGA, 2020 wolny transfer 26-0 7 1
18. Jan Zwischenbrugger (1990), AUT, 2014 SV Ried 23-0 3
21. Leo Matzler (2002), AUT, 2022 SC Austria Lustenau (odszedł w sierpniu 2022 do FC Dornbirn) 0-0
24. David Bumberger (1999), AUT, 2020 FC Juniors OO (odszedł w sierpniu 2022 do SK Vorwarts Steyr) 0-0
26. Emre Yabantas (2004), AUT, 2022 drużyna młodzieżowa 1-0
30. David Herold (2003), GER, 2023 Bayern Monachium (A) (przyszedł w lutym 2023 z Bayernu Monachium (A)) 15-0 1
34. Manuel Thurnwald (1998), AUT, 2019 Rapid Wiedeń 21-0 2
Pomocnicy:
8. Mike-Steven Bahre (1995), GER, 2023 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2023 z wolnego transferu) 7-1 1
10. Dominik Reiter (1998), AUT, 2021 LASK Linz 7-0 3 1
11. Csaba Bukta (2001), HUN, 2021 FC Liefering 27-0 1
15. Amankwah Forson (2002), GHA, 2022 RB Salzburg (odszedł w styczniu 2023 do RB Salzburg) 16-1 2
15. Husein Balić (1996), AUT, 2023 LASK Linz (przyszedł w lutym 2023 z LASK Linz) 12-0 1
16. Emanuel Schreiner (1989), AUT, 2013 SV Ried 13-1 3
19. Sebastian Aigner (2001), AUT, 2021 FC Liefering 17-0 2
20. Johannes Tartarotti (1999), AUT, 2019 SC Wiener Neustadt 18-1 1
23. Lukas Jager (1994), AUT, 2022 Sturm Graz 30-1 10
24. Jurica Jurcec (2002), CRO, 2023 NK Jarun (przyszedł w lutym 2023 z NK Jarun) 4-0
27. Stefan Haudum (1994), AUT, 2021 LASK Linz 27-0 3
28. Juan Jurcec (2000), CRO, 2022 wolny transfer (przyszedł w lipcu 2022 z wolnego transferu) 31-2 1
33. Thomas Baldauf (2003), AUT, 2022 FC Dornbirn (odszedł we wrześniu 2022 na wolny transfer, a następnie do RW Rankweil) 0-0
37. Ronny Rikal (2002), AUT, 2022 FC Dornbirn (odszedł w lutym 2023 do AC Floridsdorfer) 0-0
42. Bakary Nimaga (1994), MAL, 2022 ZTE Zalaegerszegi (odszedł w lutym 2023 na wolny transfer) 10-0 1
Napastnicy:
7. Noah Bischof (2002), AUT, 2021 drużyna młodzieżowa AKA Vorarlberg 23-3 1
8. Guy Dahan (2000), ISR, 2022 Maccabi Hajfa (odszedł w styczniu 2023 do Maccabi Petach Tikva) 0-0
9. Atdhe Nuhiu (1989), KOS, 2021 APOEL Nikozja 30-10 7 1
12. Marko Lazetić (2004), SRB, 2023 AC Milan (przyszedł w lutym 2023 z AC Milan) 10-0
21. Damian Maksimović (2004), AUT, 2023 drużyna młodzieżowa (przyszedł w styczniu 2023 z drużyny młodzieżowej) 1-0
22. Amir Abdijanović (2001), AUT, 2022 FC Dornbirn 20-1 2
29. Alexis Tibidi (2003), FRA, 2022 VfB Stuttgart (odszedł w styczniu 2023 do VfB Stuttgart, a następnie do ES Troyes) 16-5 4
30. Sandi Krizman (1989), CRO, 2021 PAS Giannena (odszedł w styczniu 2023 na wolny transfer, a następnie do NK Zminj) 0-0
Trener: Miroslav Klose (1978), GER, 2022 wolny transfer (do 20.03.2023)
Klaus Schmidt (1967), AUT, 2023 wolny transfer (od 21.03.2023)
Asystenci trenera: Joachim Standfest (1980), AUT, 2023 trener drużyny młodzieżowej Austrii Wiedeń (od 21.03.2023)
Slaven Skeledzić (1971), GER/BOS, 2022 trener indywidualny drużyny młodzieżowej Bayernu Monachium (do 20.03.2023)
Louis Clement Ngwat-Mahop (1987), CMR, 2020 piłkarz rezerw
Jonas Hammerschmidt (1992), GER, 2019 wolny transfer
Trener bramkarzy: Sebastian Brandner (1983), AUT, 2016 piłkarz
Dyrektor sportowy: Werner Grabherr (1985), AUT, 2021 wolny transfer (do 10.10.2022) |
|
|
|
|