Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
SpVgg Bayreuth 2022/23


SpVgg Bayreuth 2022/23:

Bramkarze:

1. Lucas Zahaczewski (2000), GER, 2020 Greuther Furth (A)
31. Sebastian Kolbe (1996), GER, 2018 SV Seligenporten
37. Luca Petzold (2001), GER, 2022 RW Erfurt

Obrońcy:

2. Christoph Fenninger (1995), GER, 2022 TSV Rosenheim
3. Dennis Lippert (1996), GER, 2020 FC Nurnberg (A)
4. Nico Moos (2000), GER, 2020 SV Seligenporten
5. Edwin Schwarz (1994), GER, 2018 Stuttgarter Kickers
19. Steffen Eder (1997), GER, 2018 FC Nurnberg (A)
20. Johannes Golla (1995), GER, 2017 FC Schweinfurt (odszedł w sierpniu 2022 do VfB Eichstatt)
21. Tobias Weber (1995), GER, 2016 FC Nurnberg (A)
22. Marcel Gotz (1996), GER, 2018 FC Ingolstadt (A)
23. Luke Hemmerich (1998), GER, 2022 Preussen Munster
24. Felix Weber (1995), GER, 2021 RW Essen

Pomocnicy:

6. Benedikt Kirsch (1996), GER, 2021 Turk Gucu Monachium
7. Tobias Stockinger (2000), GER, 2021 SV Schalding
8. Daniel Steininger (1995), GER, 2021 FC Magdeburg
9. Alexander Nollenberger (1997), GER, 2020 Bayern Monachium (A)
10. Patrick Weimar (1995), GER, 2016 FC Nurnberg (A)
13. Alexander Groiss (1998), GER, 2022 FC Saarbrucken
14. Martin Thomann (1994), GER, 2022 FC Schweinfurt
15. Jann George (1992), GER/USA, 2022 Erzgebirge Aue (przyszedł w sierpniu 2022 z Erzgebirge Aue)
16. Cemal Kaymaz (1997), GER/TUR, 2019 SK Bischofshofen
18. Lucas Chrubasik (1999), GER, 2021 DJK Vilzing (odszedł w styczniu 2023 do DJK Vilzing)
22. Tim Latteier (2000), GER, 2022 FC Nurnberg
25. Eroll Zejnullahu (1994), KOS, 2022 Berliner AK
26. Patrick Scheder (2002), GER, 2022 Carl Zeiss Jena (odszedł w styczniu 2023 do ZFC Meuselwitz)
30. Nicolas Andermatt (1995), SUI, 2021 wolny transfer
33. Moritz Heinrich (1997), GER, 2022 Wurzburger Kickers

Napastnicy:

11. Markus Ziereis (1992), GER, 2020 TSV 1860 Monachium
17. Stefan Maderer (1996), GER, 2020 FC Schweinfurt
28. Felix Landgraf (2003), GER, 2021 drużyna młodzieżowa Carl Zeiss Jena
Agyemang Diawusie (1998), GER, 2023 SV Ried (przyszedł w styczniu 2023 z SV Ried)

Trener: Thomas Kleine (1977), GER, 2022 wolny transfer
Asystenci trenera: Julian Kolbeck (1994), GER, 2022 trener Eintrachtu Bamberg
Florian Wurster (1980), GER, 2016 rezerwy
Trener bramkarzy: Mario Schupfner (1972), GER, 2017 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET