Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Grazer AK 2006/07


Grazer AK 2006/07:

Bramkarze:

1. Andreas Schranz (1979), AUT, 1997 FC Trofaiach 26-0 1
30. Stefan Leitner (1986), AUT, 2005 wychowanek 0-0
32. Saso Fornezzi (1982), SVN, 2006 SV Kapfenberg 10-0

Obrońcy:

3. Pa Saiko Kujabi (1986), GAM, 2005 FC Hawks 31-0 8 1
4. Eric Akoto (1980), TOG, 2006 wolny transfer 25-0 6
7. Joachim Standfest (1980), AUT, 1998 SV Rottenmann (odszedł w styczniu 2007 do Austrii Wiedeń) 21-1 3
7. Markus Hiden (1978), AUT, 2007 AEL Limassol (przyszedł w styczniu 2007 z AEL-u Limassol) 8-0
18. Daniel Pirker (1986), AUT, 2004 wychowanek 3-0
21. Thomas Schonberger (1986), AUT, 2005 wychowanek (odszedł w styczniu 2007 do SV Kapfenberg) 0-0
23. Gernot Sick (1978), AUT, 2002 SW Bregenz 0-0
24. Mario Sonnleitner (1986), AUT, 2005 SV Kapfenberg 20-0 3
25. Mario Majstorović (1977), AUT, 2003 AC Floridsdorfer 15-0 5 1
27. Thomas Lechner (1985), AUT, 2004 SV Kapfenberg 15-0 3

Pomocnicy:

8. Samir Muratović (1976), BOS, 2004 Saturn Ramenskoe 28-3 9
11. Martin Amerhauser (1974), AUT, 1999 SV Salzburg 33-2 3
12. Dietmar Berchtold (1974), AUT, 2007 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2007 z wolnego transferu) 11-2 1 1
13. Michael Glauninger (1987), AUT, 2006 wychowanek 8-0 1
14. Hong Soon-Hak (1980), KOR, 2006 FC Daegu (odszedł w styczniu 2007 do FC Daegu) 3-0
14. Wael Reyad (1982), EGY, 2007 Al Ahly (przyszedł w styczniu 2007 z Al Ahly) 5-0
16. Zlatko Junuzović (1987), AUT, 2004 wychowanek 34-5 4
17. Raplh Spirk (1986), AUT, 2005 wychowanek 23-3 7
19. Andreas Lienhart (1986), AUT, 2005 wychowanek (odszedł w styczniu 2007 do SV Kapfenberg) 9-0 2
19. Jurgen Prutsch (1989), AUT, 2007 wychowanek (przyszedł w styczniu 2007 z drużyny młodzieżowej) 1-0
20. Michael Horvath (1982), AUT, 2006 Admira Wacker (odszedł w styczniu 2007 do Admiry Wacker) 9-0 2 1
20. Tuomas Uusimaki (1977), FIN, 2007 Orgryte IS (przyszedł w styczniu 2007 z Orgryte IS) 11-0 1 1
29. Rolf Landerl (1975), AUT, 2006 Admira Wacker 23-1 9
34. Dieter Elsneg (1990), AUT, 2006 wychowanek 1-0

Napastnicy:

6. Dominik Hassler (1981), GER, 2006 rezerwy 26-3 8 1
9. Rade Djokić (1983), BOS, 2006 SV Kapfenberg 18-5
10. Alen Skoro (1981), BOS, 2004 FK Sarajevo (odszedł w styczniu 2007 do KSC Lokeren) 15-4 3
15. Philipp Schenk (1985), AUT, 2005 wychowanek 15-4 2
22. Noh Byung-Joon (1979), KOR, 2006 Chunnam Dragons 8-3 1
26. Marco Perchtold (1988), AUT, 2006 wychowanek 12-1 5
28. Roland Kollmann (1976), AUT, 2002 FC Twente 22-5 5
33. Avan Mohiden (1986), AUT, 2006 rezerwy 4-0

Trener: Lars Sondergaard (1958), DEN, 2006 wolny transfer
Asystent trenera: Klaus Schmidt (1967), AUT, 2002 wolny transfer
Trener bramkarzy: Peter Zajicek (1961), AUT, 2002 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET