Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
FC Chateauroux 2004/05 |
FC Chateauroux 2004/05:
Bramkarze:
1. Vincent Fernandez (1975), FRA, 2004 RC Strasbourg 15-0
16. Rodolphe Roche (1979), FRA, 1998 FC Montlucon 24-0 2
30. Clement Maury (1985), FRA, 2004 rezerwy 0-0
Obrońcy:
2. Eddy Viator (1982), GDL, 2002 FC Chatelleraut 10-0
3. Marc Giraudon (1980), FRA, 2003 FC Clermont 12-0
4. Arnaud Faget (1982), FRA, 2002 rezerwy Girondins Bordeaux 5-0
5. Teddy Bertin (1969), FRA, 2003 RC Strasbourg 37-7 3
13. Sylvain Marchal (1980), FRA, 2004 FC Metz (przyszedł w sierpniu 2004 z FC Metz) 27-0 7
19. Aurelien Mazel (1982), FRA, 2004 FC Toulouse 8-0 1
22. Rod Fanni (1981), FRA, 2004 RC Lens 33-1 3
24. Wissam El Bekri (1984), TUN, 2003 rezerwy 10-0 1
25. Yassin Moutaouakil (1986), FRA, 2004 rezerwy 6-0
33. Keveen Zvunka (1984), FRA, 2004 rezerwy 1-0
34. Mokhtar Ajouaou (1984), FRA/MOR, 2003 rezerwy 0-0
David Da Cunha (1983), FRA/CPV, 2003 rezerwy 0-0
Pomocnicy:
6. Yazid Mansouri (1978), ALG, 2004 AC Le Havre 31-1 6 1
8. Patricio D'Amico (1975), ARG, 2004 wolny transfer 23-1 5
10. Issa Ba (1981), SEN, 2004 Stade Laval 31-7 5
11. Armindo Ferreira (1976), FRA, 1999 FC Niort 34-0 6
14. Karim Fradin (1972), MOR, 2003 Stockport County 24-0 3
17. Alexandre Frutos (1982), FRA, 2004 FC Metz 26-2 1 1
18. Sebastien Carole (1982), MTQ, 2004 AS Monaco 11-1
20. Francois Duhamel (1984), FRA, 2002 drużyna młodzieżowa 11-1 1
21. Kamel Chafni (1982), MOR, 2004 FC Sochaux 28-8 2
23. Razak Boukari (1987), TOG, 2004 wychowanek 14-5 1
32. Guillaume Coelho (1986), FRA, 2004 drużyna młodzieżowa 2-0
35. Regis Gnahoua (1985), WKS/FRA, 2004 drużyna młodzieżowa 0-0
36. Rosepe Manguelle (1985), FRA, 2004 wychowanek 0-0
Napastnicy:
7. Marc-Eric Guei (1980), WKS, 2003 HSC Montpellier (odszedł w styczniu 2005 do AC Sedan) 8-0
7. Florian Maurice (1974), FRA, 2005 FC Istres (przyszedł w styczniu 2005 z FC Istres) 10-1
9. Laurent Lanteri (1984), FRA, 2004 AS Monaco 23-7 1
15. Jacob Mulenga (1984), ZAM, 2004 Afrisport Zambia Kitwe 15-5 2
26. Cedric Agrain (1985), FRA, 2004 rezerwy Girondins Bordeaux 1-0
28. Lassana Diallo (1984), MAL, 2003 Djoliba AC 3-0
29. Pedro Kamata (1981), DRC, 2004 FC Clermont 30-3 3
Trener: Victor Zvunka (1951), FRA, 2003 Stade Laval
Kierownik działu młodzieżowego: Frederic Zago (1963), FRA, 2003 rezerwy |
|
|
|
|