Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Dinamo Moskwa 2021/22 |
Dinamo Moskwa 2021/22:
Bramkarze:
1. Anton Shunin (1987), RUS, 2006 drużyna młodzieżowa 26-0
16. Ivan Budachev (2001), RUS, 2020 FK Leningradets 0-0
31. Igor Leshchuk (1996), RUS, 2014 rezerwy 4-0
Obrońcy:
2. Guillermo Varela (1993), URU, 2020 FC Kopenhaga 24-0 4 1
3. Zaurbek Pliyev (1991), RUS, 2019 Akhmat Grozny 2-0
4. Sergey Parshivlyuk (1989), RUS, 2019 FK Rostov 19-0 3
5. Fabian Balbuena (1991), PAR, 2021 West Ham United 27-3 4
7. Dmitri Skopintsev (1997), RUS, 2020 FK Krasnodar 27-1 6
15. Saba Sazonov (2002), RUS, 2021 Zenit Petersburg 6-0
18. Ivan Ordets (1992), UKR, 2019 Szachtar Donieck 18-1 3
24. Roman Evgenjev (1999), RUS, 2018 rezerwy 18-0 3 1
26. Grigori Morozov (1994), RUS, 2021 FK Ufa (odszedł w lutym 2022 do NK Celje) 0-0
43. Denis Osokin (2002), RUS, 2021 rezerwy 0-0
50. Aleksandr Kutitskiy (2002), RUS, 2020 rezerwy 7-0 1
93. Diego Laxalt (1993), URU, 2021 AC Milan 14-0 5
Pomocnicy:
8. Nikola Moro (1998), CRO, 2020 Dinamo Zagrzeb 28-1 4
9. Clinton N'Jie (1993), CMR, 2019 Olympique Marseille 19-1 1
19. Daniil Lesovoy (1998), RUS, 2020 Arsenał Tuła 8-0 1
25. Denis Makarov (1998), RUS, 2021 Rubin Kazań (przyszedł w sierpniu 2021 z Rubina Kazań) 23-3 3
30. Anton Terekhov (1998), RUS, 2021 FK Tambov (odszedł w lutym 2022 do Neftekhimika Nizhnekamsk) 0-0
47. Arsen Zakharyan (2003), RUS, 2020 rezerwy 29-7 7
53. Sebastian Szymański (1999), POL, 2019 Legia Warszawa 27-6 5
74. Daniil Fomin (1997), RUS, 2020 FK Ufa 29-10 5
78. Georgi Sulakvelidze (2001), RUS, 2021 rezerwy 0-0
90. Vladislav Galkin (2002), RUS, 2021 rezerwy (odszedł w lutym 2022 do FK RFS) 1-0
Vladislav Karapuzov (2000), RUS, 2021 FK Tambov (odszedł w lipcu 2021 do Akhmata Grozny) 0-0
Napastnicy:
10. Sylvester Emeka Igboun (1990), NGA, 2019 FK Ufa (odszedł w styczniu 2022 na wolny transfer, a następnie do FK Nizhny Novgorod) 10-0 1
20. Vyacheslav Grulev (1999), RUS, 2020 FK Nizhny Novgorod 26-7 4 1
40. Fedor Smolov (1990), RUS, 2022 Lokomotiv Moskwa (przyszedł w styczniu 2022 z Lokomotiv Moskwa) 11-5
70. Konstantin Tyukavin (2002), RUS, 2020 rezerwy 30-6 1
91. Yaroslav Gladyshev (2003), RUS, 2021 rezerwy 7-0 1
Trener: Sandro Schwarz (1978), GER, 2020 wolny transfer
Asystenci trenera: Andrei Voronin (1979), UKR, 2020 wolny transfer
Volkan Bulut (1982), GER/TUR, 2020 wolny transfer
Pavel Alpatov (1990), RUS, 2020 rezerwy
Dyrektor sportowy: Zeljko Buvac (1961), SRB, 2020 wolny transfer |
|
|
|
|