Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Widzew Łódź 2021/22 |
Widzew Łódź 2021/22:
Bramkarze:
1. Mateusz Ludwikowski (2004), POL, 2021 rezerwy 0-0
26. Henrich Ravas (1997), SVK, 2022 FK Senica (przyszedł w marcu 2022 z FK Senica) 10-0
44. Jakub Wrąbel (1996), POL, 2021 Wisła Płock 21-0 1
69. Konrad Reszka (1997), POL, 2020 KS Kutno 4-0
72. Vasyl Lytvynenko (1991), UKR, 2022 Obolon Kijów (przyszedł w kwietniu 2022 z Obolona Kijów) 0-0
Obrońcy:
2. Michał Grudniewski (1993), POL, 2020 Radomiak Radom (odszedł w styczniu 2022 do rezerw) 7-1 1
3. Filip Becht (2001), POL, 2020 rezerwy (odszedł w styczniu 2022 do Hutnika Kraków) 5-0
5. Tomasz Dejewski (1995), POL, 2021 Lech Poznań 16-1 2
15. Krystian Nowak (1994), POL, 2020 NK Slaven 26-1 1
23. Paweł Zieliński (1990), POL, 2021 Miedź Legnica 31-1 2
27. Daniel Tanżyna (1989), POL, 2019 GKS Tychy 18-2 6 1
31. Dawid Owczarek (2004), POL, 2021 rezerwy 0-0
33. Martin Kreuzriegler (1994), AUT, 2022 FC Sandefjord (przyszedł w styczniu 2022 z FC Sandefjord) 13-0 3
92. Fabio Nunes (1992), POR, 2021 SC Farense 24-2 4
95. Patryk Stępiński (1995), POL, 2020 wolny transfer 33-3 4 1
Pomocnicy:
6. Patryk Mucha (1997), POL, 2020 Zagłębie Lubin (w rundzie jesiennej nosił numer 19) 18-1
7. Mateusz Michalski (1991), POL, 2020 Radomiak Radom 22-1 3
9. Przemysław Kita (1993), POL, 2019 Olimpia Grudziądz 9-1
10. Juliusz Letniowski (1998), POL, 2021 Lech Poznań 16-3 4 1
16. Karol Danielak (1991), POL, 2021 Podbeskidzie Bielsko-Biała 33-4 5
19. Bartłomiej Pawłowski (1992), POL, 2022 Śląsk Wrocław (przyszedł w lutym 2022 ze Śląska Wrocław) 10-6 3
20. Patryk Lipski (1994), POL, 2022 Piast Gliwice (przyszedł w marcu 2022 z Piasta Gliwice) 11-0 4
22. Dominik Kun (1993), POL, 2020 Sandecja Nowy Sącz 32-2 3 1
24. Filip Zawadzki (2004), POL, 2021 rezerwy (przyszedł we wrześniu 2021 z rezerw) 2-0
25. Marek Hanousek (1991), CZE, 2021 MFK Karvina 33-3 7
29. Mateusz Malec (2003), POL, 2021 rezerwy (odszedł w lutym 2022 do Skry Częstochowa) 0-0
30. Kacper Karasek (2002), POL, 2021 Unia Skierniewice 11-1 3
55. Abdul Aziz Tetteh (1990), GHA, 2021 Gaziantep FK (odszedł w lutym 2022 na wolny transfer) 8-0
77. Kristoffer Hansen (1994), NOR, 2022 FC Sandefjord (przyszedł w styczniu 2022 z FC Sandefjord) 13-2
97. Radosław Gołębiowski (2001), POL, 2021 Skra Częstochowa 25-2 3
Napastnicy:
8. Paweł Tomczyk (1998), POL, 2021 Lech Poznań (odszedł w styczniu 2022 do CS Mioveni) 13-3
13. Ernest Terpiłowski (2001), POL, 2022 Termalica Bruk-Bet Nieciecza (przyszedł w lutym 2022 z Termaliki Bruk-Bet Nieciecza) 13-2 1
17. Bartosz Guzdek (2002), POL, 2021 Rekord Bielsko-Biała 27-6 5
43. Mattia Montini (1992), ITA, 2021 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2021 z wolnego transferu) 10-2 1
68. Karol Czubak (2000), POL, 2020 Bytovia Bytów (odszedł w sierpniu 2021 do Arki Gdynia) 0-0
98. Daniel Villanueva (1998), ESP, 2021 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2021 z wolnego transferu) 12-2 1
Trener: Janusz Niedźwiedź (1982), POL, 2021 Górnik Polkowice
Asystenci trenera: Karol Szweda (1981), POL, 2021 wolny transfer
Marcin Zubek (1986), POL, 2021 trener Podhala Nowy Targ
Trener bramkarzy: Andrzej Woźniak (1965), POL, 2021 wolny transfer
Dyrektor sportowy: Łukasz Stupka (1990), POL, 2021 wolny transfer |
|
|
|
|