Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Eintracht Braunschweig 2021/22 |
Eintracht Braunschweig 2021/22:
Bramkarze:
1. Yannik Bangsow (1998), GER, 2021 Viktoria Koln 1-0
13. Julian Bauer (1999), GER, 2022 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2022 z wolnego transferu) 0-0
16. Jasmin Fejzić (1986), BOS, 2019 FC Magdeburg 36-0 4
35. Lennart Schulze Kokelsum (2002), GER, 2020 drużyna młodzieżowa 0-0
Luka Losić (2000), GER/SRB, 2021 wolny transfer (przyszedł w październiku 2021 z wolnego transferu i odszedł w styczniu 2022 do Alemannii Aachen) 0-0
Obrońcy:
2. Michael Schultz (1993), GER, 2021 Viktoria Koln 35-2 8
3. Lasse Schluter (1992), GER, 2019 Energie Cottbus 26-0 1
5. Philipp Strompf (1998), GER, 2021 TSG Hoffenheim (A) (przyszedł w sierpniu 2021 z TSG Hoffenheim (A)) 19-2 2
14. Luis Gorlich (2000), GER, 2021 TSG Hoffenheim (A) 3-0
26. Jan-Hendrik Marx (1995), GER, 2022 FC Ingolstadt (przyszedł w styczniu 2022 z FC Ingolstadt) 16-3 3
27. Niko Kijewski (1996), GER, 2015 rezerwy 31-1 4
30. Brian Behrendt (1991), GER, 2021 Arminia Bielefeld 34-1 6 1
34. Jannis Kleeberg (2002), GER, 2020 drużyna młodzieżowa 0-0
Pomocnicy:
4. Jannis Nikolaou (1993), GER/GRE, 2020 Dynamo Drezno 34-3 6
6. Bryan Henning (1995), GER, 2021 VfL Osnabruck 33-6 7
7. Maurice Multhaup (1996), GER, 2021 VfL Osnabruck 32-7 2
8. Iba May (1998), GER, 2020 VfL Wolfsburg 9-0
10. Martin Kobylański (1994), POL, 2019 Preussen Munster 28-2
18. Fabrice Hartmann (2001), GER, 2022 RB Leipzig (przyszedł w styczniu 2022 z RB Leipzig) 6-0
21. Jomaine Consbruch (2002), GER, 2021 Arminia Bielefeld (przyszedł w sierpniu 2021 z Arminii Bielefeld) 25-4 1
22. Enrique Peńa Zauner (2000), VEN, 2021 SV Sandhausen (przyszedł w sierpniu 2021 z SV Sandhausen) 25-4 3
23. Danilo Wiebe (1994), GER, 2019 Preussen Munster 26-0 2
25. Emil Kischka (2002), GER, 2021 rezerwy 0-0
37. Felix Stumpe (2002), GER, 2021 drużyna młodzieżowa (odszedł w styczniu 2022 do Germanii Halberstadt) 1-0
39. Robin Krausse (1994), GER, 2021 FC Ingolstadt 35-1 5
Napastnicy:
9. Benjamin Girth (1992), GER, 2021 Holstein Kiel 22-3 1
11. Luc Ihorst (2000), GER, 2021 Werder Brema 19-3 1
17. Yari Otto (1999), GER, 2018 drużyna młodzieżowa VfL Wolfsburg 19-0 3
19. Sebastian Muller (2001), GER, 2021 Arminia Bielefeld (przyszedł w sierpniu 2021 z Arminii Bielefeld) 24-3 1
20. Lion Lauberbach (1998), GER, 2021 Holstein Kiel (przyszedł w sierpniu 2021 z Holstein Kiel) 32-12 2
33. Nick Proschwitz (1986), GER, 2019 SV Meppen (odszedł w sierpniu 2021 do TSG Hoffenheim (A)) 2-0
Trener: Michael Schiele (1978), GER, 2021 wolny transfer
Asystenci trenera: Matthias Lust (1970), GER, 2021 wolny transfer
Marc Pfitzner (1984), GER, 2021 trener drużyny młodzieżowej
Trener bramkarzy: Manfred Petz (1961), GER, 2021 wolny transfer
Dyrektor sportowy: Peter Vollmann (1957), GER, 2019 wolny transfer |
|
|
|
|