Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Radomiak Radom 2021/22 |
Radomiak Radom 2021/22:
Bramkarze:
1. Filip Majchrowicz (2000), POL, 2021 wolny transfer 33-0
12. Mateusz Kochalski (2000), POL, 2021 Legia Warszawa (przyszedł w sierpniu 2021 z Legii Warszawa) 1-0 2
32. Jan Szpaderski (1998), POL, 2021 Miedź Legnica 0-0
Wiktor Koptas (2004), POL, 2020 rezerwy (odszedł w marcu 2022 do Zamłynia Radom) 0-0
Obrońcy:
3. Artur Bogusz (1993), POL, 2020 ŁKS Łódź 5-1 1
4. Maciej Świdzikowski (1989), POL, 2009 rezerwy Legii Warszawa 2-0
14. Damian Jakubik (1990), POL, 2017 Znicz Pruszków 24-0 7
16. Mateusz Cichocki (1992), POL, 2019 Zagłębie Sosnowiec 33-0 5
26. Mateusz Grudziński (2000), POL, 2021 rezerwy Legii Warszawa (odszedł w styczniu 2022 do Legii Warszawa) 0-0
29. Raphael Rossi (1990), BRA, 2021 FC Sion (przyszedł w lipcu 2021 z FC Sion) 32-2 6
30. Mateusz Bodzioch (1990), POL, 2020 Stal Mielec (odszedł w lutym 2022 do Zagłębia Sosnowiec) 0-0
33. Dawid Abramowicz (1991), POL, 2021 Wisła Kraków 34-4 3
37. Goncalo Silva (1991), POR, 2021 Belenenses Lizbona 11-0 1
Simba Jonathan Bwanga (2000), DRC, 2021 KTS Weszło Warszawa (przyszedł w lipcu 2021 z KTS-u Weszło Warszawa i odszedł w sierpniu 2021 do Stomilu Olsztyn) 0-0
Pomocnicy:
2. Thabo Cele (1997), RPA, 2021 wolny transfer (przyszedł w październiku 2021 z wolnego transferu) 13-0 2
7. Miłosz Kozak (1997), POL, 2020 Podbeskidzie Bielsko-Biała (odszedł w listopadzie 2021 na wolny transfer, a następnie do Spartaka Trnava) 10-0
7. Abraham Marcus (2000), NGA, 2022 FC Remo Stars (przyszedł w lutym 2022 z FC Remo Stars) 8-0 1 1
8. Rhuan (2000), BRA, 2021 Botafogo Rio de Janeiro (przyszedł w lipcu 2021 z Botafogo Rio de Janeiro; odrejestrowany w lutym 2022) 5-0
8. Luizao (1998), BRA, 2022 Vorskla Poltava (przyszedł w lutym 2022 z Vorskli Poltava) 9-0 1 1
9. Leandro (1988), BRA, 2012 Zawisza Rzgów 33-4 3
10. Mateusz Radecki (1993), POL, 2020 wolny transfer 21-1 3
11. Michał Kaput (1998), POL, 2018 ŁKS Łomża (odszedł w styczniu 2022 do Piasta Gliwice) 18-0 6
11. Jo Santos (1991), BRA, 2022 Al Riffa (przyszedł w lutym 2022 z Al Riffy) 5-0 1
17. Dawid Olejarka (2001), POL, 2022 Stal Rzeszów (przyszedł w styczniu 2022 ze Stali Rzeszów) 0-0
20. Luis Machado (1992), POR, 2021 NorthEast United 31-2 6
21. Dominik Banach (2002), POL, 2021 Opolanin Opole Lubelskie (odszedł w sierpniu 2021 do Wisły Puławy) 0-0
21. Jakub Snopczyński (2001), POL, 2021 drużyna młodzieżowa (przyszedł w listopadzie 2021 z drużyny młodzieżowej) 1-0
22. Tiago Matos (2001), POR, 2021 FC Porto B (przyszedł w sierpniu 2021 z FC Porto B) 20-1 1
23. Filipe Nascimento (1995), POR, 2021 wolny transfer 26-0 6 1
35. Daniel Łukasik (1991), POL, 2022 SK Ankaragucu (przyszedł w lutym 2022 z SK Ankaragucu) 12-0 3
55. Meik Karwot (1993), GER, 2018 rezerwy Górnika Zabrze 21-0 4
90. Jakub Nowakowski (2001), POL, 2021 Bytovia Bytów 3-0 1
Dominik Stępień (2002), POL, 2021 Lechia Tomaszów Mazowiecki (odszedł w lipcu 2021 do Sokoła Ostróda) 0-0
Franciszek Wróblewski (2000), POL, 2022 Pogoń Siedlce (przyszedł w lutym 2022 z Pogoni Siedlce) 0-0
Miłosz Żurawski (2006), POL, 2022 rezerwy (przyszedł w marcu 2022 z rezerw) 0-0
Napastnicy:
13. Maurides (1994), BRA, 2021 wolny transfer (przyszedł w lipcu 2021 z wolnego transferu) 31-5 1
19. Karol Angielski (1996), POL, 2020 Wisła Płock 34-18 1 1
97. Dominik Sokół (1999), POL, 2021 GKS Jastrzębie 22-1 2
99. Mario Rondón (1986), VEN, 2021 CFR Cluj 23-1 1
Jakub Podsiadło (2002), POL, 2020 rezerwy (odszedł w marcu 2022 do Zamłynia Kraków) 0-0
Trener: Dariusz Banasik (1973), POL, 2018 Pogoń Siedlce (do 25.04.2022)
Mariusz Lewandowski (1979), POL, 2022 wolny transfer (od 25.04.2022)
Asystent trenera: Maciej Lesisz (1985), POL, 2018 wolny transfer |
|
|
|
|