Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
AEL Limassol 2020/21


AEL Limassol 2020/21:

Bramkarze:

1. Vozinha (1986), CPV, 2017 FC Gil Vicente
30. Andreas Keravnos (1999), CYP, 2020 AEZ Zakakiou
95. Patryk Procek (1995), POL, 2018 GKS Katowice

Obrońcy:

4. Andre Teixeira (1993), POR, 2017 SC Leixoes
7. Andreas Avraam (1987), CYP, 2017 AE Larisa
13. Strahinja Kerkez (2002), CYP, 2020 drużyna młodzieżowa
17. Euller (1995), BRA, 2020 Desportiva Ferroviaria
27. Momcilo Raso (1997), MON, 2019 FK Jelgava
28. Gordan Bunoza (1988), BOS, 2020 Incheon United
31. Bruno Santos (1993), BRA, 2020 Pacos Ferreira
40. Charalampos Kyriakou (1989), CYP, 2016 Ethnikos Achnas
99. Evagoras Antoniou (2002), CYP, 2020 drużyna młodzieżowa
Kypros Neofytou (2002), CYP, 2020 drużyna młodzieżowa

Pomocnicy:

6. Slobodan Medojević (1990), SRB, 2019 wolny transfer
8. Davor Zdravkovski (1998), MKD, 2017 FK Makedonija
9. Marko Adamović (1991), SRB, 2018 Beroe Stara Zagora
10. Gevorg Ghazaryan (1988), ARM, 2019 GD Chaves
11. Sito Riera (1987), ESP, 2020 Enosis Paralimni
16. Manuel Torres (1991), ESP, 2018 Greuther Furth
20. Giannis Gerolemou (2000), CYP, 2015 drużyna młodzieżowa (odszedł we wrześniu 2020 do Tsarsko Selo)
22. Minas Antoniou (1994), CYP, 2019 APOEL Nikozja
23. Vasilios Papafotis (1995), CYP, 2020 Doxa Katokopias
29. Stylianos Panteli (1999), CYP, 2019 FK Jelgava (odszedł w sierpniu 2020 do Emis Aradippou)
29. Donis Avdijaj (1996), KOS, 2021 FC Emmen (przyszedł w styczniu 2021 z FC Emmen)
72. Michalis Konstantinidis (2001), CYP, 2020 FC Ypsonas
90. Danilo (1990), BEL, 2020 Dinamo Mińsk
Charalampos Melanarkitis (2002), CYP, 2020 drużyna młodzieżowa
Markos Moustakis (1999), CYP, 2020 FC Ypsonas (odszedł we wrześniu 2020 do FC Balzan)

Napastnicy:

14. Ryan Mmaee (1997), MOR, 2019 wolny transfer
24. Dimitris Avraam (2001), CYP, 2019 drużyna młodzieżowa
50. Andrija Majdevac (1997), SRB, 2020 FC Balzan
66. Adonis Nikolettides (2003), CYP, 2020 drużyna młodzieżowa
77. Matko Babić (1998), CRO, 2020 NK Rijeka

Trener: Dusan Kerkez (1976), BOS, 2018 drużyna młodzieżowa

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET