Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Royal Antwerp FC 2020/21


Royal Antwerp 2020/21:

Bramkarze:

1. Alireza Beiranvand (1992), IRN, 2020 Persepolis Teheran
46. Jean Butez (1995), FRA, 2020 OSC Lille
61. Bill Lathouwers (1999), BEL, 2018 rezerwy (odszedł w sierpniu 2020 do MVV Maastricht)
71. Davor Matijas (1999), CRO, 2020 rezerwy

Obrońcy:

2. Ritchie de Laet (1988), BEL, 2019 Aston Villa
3. Matheus (1992), BRA, 2017 EC Londrina
4. Abdoulaye Seck (1992), SEN, 2018 FC Sandefjord
6. Simen Juklerod (1994), NOR, 2018 Valerenga Oslo
12. Moustafa Ava Dongo (1996), DRC, 2020 rezerwy
17. Robbe Quirynen (2001), BEL, 2018 drużyna młodzieżowa (odszedł w sierpniu 2020 do Royalu Mouscron)
21. Dylan Batubinsika (1996), FRA, 2017 rezerwy Paris SG
26. Jeremy Gelin (1997), FRA, 2020 Stade Rennes (przyszedł w październiku 2020 ze Stade Rennes)
30. Buta (1997), POR, 2017 Benfica Lizbona B
40. Junior Pius (1995), NGA, 2019 Pacos Ferreira
64. Dragan Lausberg (2002), BEL, 2020 drużyna młodzieżowa Standardu Liege
94. Jordan Lukaku (1994), BEL, 2020 Lazio Rzym (przyszedł w październiku 2020 z Lazio Rzym)
Lee Jae-Ik (1999), KOR, 2020 Al Rayyan (przyszedł we wrześniu 2020 z Al Rayyan)

Pomocnicy:

5. Birger Verstraete (1994), BEL, 2020 FC Koln
7. Didier Lamkel Ze (1996), CMR, 2018 FC Niort
8. Ivo Rodrigues (1995), POR, 2017 FC Porto
11. Lior Refaelov (1986), ISR, 2018 FC Brugge
14. Nill de Pauw (1990), BEL, 2020 FC Atromitos
15. Frank Boya (1996), CMR, 2020 Royal Mouscron
16. Pieter Gerkens (1995), BEL, 2020 Anderlecht Bruksela (przyszedł w sierpniu 2020 z Anderlechtu Bruksela)
17. Christian Benavente (1994), PER, 2020 FC Pyramids (przyszedł w październiku 2020 z FC Pyramids)
18. Martin Hongla (1998), CMR, 2019 CF Granada B
19. Koji Miyoshi (1997), JPN, 2019 Kawasaki Frontale
20. Sander Coopman (1995), BEL, 2019 KV Oostende
22. Bruny Nsimba (2000), BEL/ANG, 2020 rezerwy
23. Nana Ampomah (1996), GHA, 2020 Fortuna Dusseldorf (przyszedł w październiku 2020 z Fortuny Dusseldorf)
25. Alexis de Sart (1996), BEL, 2019 VV Sint Truiden
28. Benson Manuel (1997), BEL, 2019 Racing Genk
33. Louis Vestraete (1999), BEL, 2020 KV Oostende
38. Faris Haroun (1985), BEL, 2017 Cercle Brugge

Napastnicy:

9. Guy Mbenza (2000), CON, 2020 Cercle Brugge (przyszedł w październiku 2020 z Cercle Brugge)
49. Ruben Geeraerts (2001), BEL, 2019 drużyna młodzieżowa
70. Dieudonne Mbokani (1985), DRC, 2018 wolny transfer
99. Jonathan Bolingi (1994), DRC, 2020 AS Eupen (odszedł we wrześniu 2020 do SK Ankaragucu)

Trener: Ivan Leko (1978), CRO, 2020 wolny transfer
Asystenci trenera: Rudy Cossey (1961), BEL, 2020 wolny transfer
Edward Still (1990), BEL/ENG, 2020 wolny transfer
Trener bramkarzy: Vedran Runje (1976), CRO, 2017 wolny transfer

Dyrektor sportowy: Luciano D'Onofrio (1955), ITA/BEL, 2017 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET