Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
Wolverhampton Wanderers 1997/98 |
Wolverhampton Wanderers 1997/98:
Bramkarze:
Justin Bray (1979), ENG, 1997 drużyna młodzieżowa 0-0
Matt Murray (1981), ENG, 1997 wychowanek 0-0
Hans Segers (1961), HOL, 1997 wolny transfer (przyszedł we wrześniu 1997 z wolnego transferu) 11-0
Mike Stowell (1965), ENG, 1990 FC Everton 35-0
Obrońcy:
Simon Coleman (1968), ENG, 1997 Bolton Wanderers (przyszedł we wrześniu 1997 z Boltonu Wanderers i odszedł w październiku 1997 do Boltonu Wanderers) 4-0
Keith Curle (1963), ENG, 1996 Manchester City 40-1 5
Neil Emblen (1971), ENG, 1994 FC Millwall (odszedł w sierpniu 1997 do Crystal Palace i przyszedł w marcu 1998 z Crystal Palace) 7-0 1
Ryan Green (1980), WAL, 1997 drużyna młodzieżowa 0-0
Dariusz Kubicki (1963), POL, 1997 FC Sunderland (odszedł w marcu 1998 do Tranmere Rovers i przyszedł w maju 1998 z Tranmere Rovers) 12-0 2
Kevin Muscat (1973), AUS, 1997 Crystal Palace (przyszedł w październiku 1997 z Crystal Palace) 24-3 7
Lee Naylor (1980), ENG, 1997 wychowanek 16-0 1
Dean Richards † (1974), ENG, 1995 Bradford City 13-0 1
Steve Sedgley (1968), ENG, 1997 Ipswich Town 19-0 3 2
Jamie Smith (1974), ENG, 1993 drużyna młodzieżowa (odszedł w październiku 1997 do Crystal Palace) 11-0
Chris Westwood (1977), ENG, 1995 drużyna młodzieżowa 4-1 1
Adrian Williams (1971), WAL, 1996 FC Reading 20-0 1
Stephen Wright (1971), SCO, 1998 Glasgow Rangers (przyszedł w marcu 1998 z Glasgow Rangers i odszedł w maju 1998 do Glasgow Rangers) 3-0
Pomocnicy:
Mark Atkins (1968), ENG, 1995 Blackburn Rovers 34-2 1
Steve Corica (1973), AUS, 1996 Leicester City 1-0
Tony Daley (1967), ENG, 1994 Aston Villa 2-0
Darren Ferguson (1972), SCO, 1994 Manchester United 26-0 6
Steve Froggatt (1973), ENG, 1994 Aston Villa 33-2 4
Michael Gilkes (1965), BRB, 1997 FC Reading 3-0 1
Isidro (1972), ESP, 1997 Wigan Athletic (odszedł we wrześniu 1997 na wolny transfer, a następnie do Wiganu Athletic) 1-0
Simon Osborn (1972), ENG, 1995 Queens Park Rangers 24-2 3 1
Carl Robinson (1976), WAL, 1996 Shrewsbury Town 32-3 6
Jesus Garcia Sanjuan (1971), ESP, 1997 Real Saragossa (przyszedł we wrześniu 1997 z Realu Saragossa) 4-0
Paul Simpson (1966), ENG, 1997 Derby County (przyszedł w październiku 1997 z Derby County) 28-4 1
Robbie Slater (1964), AUS, 1998 FC Southampton (przyszedł w marcu 1998 z FC Southamptonu) 6-0
Jermaine Wright (1975), ENG, 1996 Doncaster Rovers (odszedł w lutym 1998 do Crewe Alexandra) 4-0
Napastnicy:
Steve Bull (1965), ENG, 1986 West Bromwich Albion 31-7 2 1
Steve Claridge (1966), ENG, 1998 Leicester City (przyszedł w marcu 1998 z Leicester City) 5-0
Glen Crowe (1977), IRL, 1997 Exeter City (odszedł w październiku 1997 do Cardiff City i przyszedł w grudniu 1997 z Cardiff City) 2-0
Dominic Foley (1976), IRL, 1995 St. Jame's Gate (odszedł w lutym 1998 do FC Watford i przyszedł w kwietniu 1998 z FC Watford) 5-0
Dougie Freedman (1974), SCO, 1997 Crystal Palace (przyszedł w październiku 1997 z Crystal Palace) 29-10 2
Don Goodman (1966), ENG, 1994 FC Sunderland 30-8 3
Mark Jones (1979), ENG, 1997 drużyna młodzieżowa 0-0
Robbie Keane (1980), IRL, 1997 drużyna młodzieżowa 38-11 1
Richard Leadbeater (1977), ENG, 1996 drużyna młodzieżowa (odszedł w grudniu 1997 do Hereford United i przyszedł w marcu 1998 z Hereford United) 0-0
Mixu Paatelainen (1967), FIN, 1997 Bolton Wanderers 23-0 4
Jason Roberts (1978), GRN, 1997 FC Hayes (przyszedł we wrześniu 1997 z FC Hayes i odszedł w listopadzie 1997 do Torquay United, przyszedł w marcu 1998 z Torquay United i odszedł w marcu 1998 do Bristol City i przyszedł w kwietniu 1998 z Bristol City) 0-0
Trener: Mark McGhee (1957), SCO, 1995 wolny transfer
Asystent trenera: Colin Lee (1956), ENG, 1995 wolny transfer |
|
|
|
|