Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Resovia Rzeszów 2019/20


Resovia Rzeszów 2019/20:

Bramkarze:

1. Wojciech Daniel (1987), POL, 2018 Olimpia Elbląg
30. Piotr Gnatek (1997), POL, 2019 Czarni Połaniec (odszedł w lutym 2020 do KS-u Wiązownica)
90. Filip Majchrowicz (2000), POL, 2019 Cracovia Kraków (przyszedł w lipcu 2019 z Cracovii Kraków)
98. Bartłomiej Banek (1998), POL, 2018 Unia Tarnów
Bartosz Siryk (2002), POL, 2019 rezerwy
Marcel Zapytowski (2001), POL, 2020 Wisła Płock (przyszedł w styczniu 2020 z Wisły Płock)

Obrońcy:

4. Rafał Mikulec (1997), POL, 2018 Puszcza Niepołomice
5. Dawid Kubowicz (1988), POL, 2019 Siarka Tarnobrzeg
8. Konrad Domoń (1986), POL, 2004 drużyna młodzieżowa
10. Mateusz Kantor (1992), POL, 2018 Karpaty Krosno
13. Bartłomiej Makowski (1989), POL, 2016 Sokół Sieniawa (odszedł w lutym 2020 do Wisłoki Dębica)
23. Mateusz Geniec (2000), POL, 2018 rezerwy
32. Michał Puzon (2000), POL, 2019 Stal Mielec (odszedł w styczniu 2020 do Stali Mielec, a następnie do Korony Rzeszów)
33. Sebastian Zalepa (1990), POL, 2019 Wigry Suwałki (przyszedł w lipcu 2019 z Wigier Suwałki)
Rafał Mastaj (2001), POL, 2018 drużyna młodzieżowa

Pomocnicy:

6. Radosław Adamski (1992), POL, 2017 Polonia Przemyśl
7. Dariusz Frankiewicz (1986), POL, 2017 Siarka Tarnobrzeg (odszedł w styczniu 2020 do KS-u Wiązownica)
14. Szymon Kaliniec (1993), POL, 2010 drużyna młodzieżowa
16. Mikołaj Sypek (2001), POL, 2019 rezerwy
18. Krzysztof Gancarczyk (1988), POL, 2019 GKS Jastrzębie
20. Grzegorz Płatek (1997), POL, 2019 Siarka Tarnobrzeg
22. Sergey Krykun (1996), UKR, 2019 Garbarnia Kraków
24. Szymon Hajduk (1999), POL, 2019 Wólczanka Wólka Pełkińska
27. Jakub Kurek (2001), POL, 2019 rezerwy
29. Adrian Dziubiński (1992), POL, 2019 Stal Stalowa Wola
99. Szymon Feret (1999), POL, 2016 drużyna młodzieżowa
David Andronic (1995), MLD, 2020 Milsami Orhei (przyszedł w styczniu 2020 z Milsami Orhei)
Maksymilian Hebel (1997), POL, 2020 rezerwy Arki Gdynia (przyszedł w styczniu 2020 z rezerw Arki Gdynia)
Kamil Kowal (1998), POL, 2019 Wisłok Wiśniowa
Jakub Persak (2000), POL, 2019 rezerwy
Miłosz Przybecki (1991), POL, 2020 Chojniczanka Chojnice (przyszedł w lutym 2020 z Chojniczanki Chojnice)
Bartłomiej Wasiluk (1995), POL, 2020 Sokół Ostróda (przyszedł w styczniu 2020 z Sokoła Ostróda)

Napastnicy:

9. Karol Twardowski (2000), POL, 2017 drużyna młodzieżowa
11. Bartłomiej Buczek (1988), POL, 2016 Karpaty Krosno (odszedł w sierpniu 2019 do Sokoła Sieniawa)
17. Kamil Radulj (1988), POL, 2019 Siarka Tarnobrzeg
94. Daniel Świderski (1994), POL, 2019 Widzew Łódź
Hubert Antkowiak (1996), POL, 2020 Miedź Legnica (przyszedł w lutym 2020 z Miedzi Legnica)
Krysztian Basznianin (2001), POL, 2018 rezerwy
Sebastian Usarz (2002), POL, 2019 drużyna młodzieżowa

Trener: Szymon Grabowski (1981), POL, 2017 wolny transfer

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET