Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
Widzew Łódź 2019/20


Widzew Łódź 2019/20:

Bramkarze:

21. Patryk Wolański (1991), POL, 2016 AC Horsens 7-0
24. Wojciech Pawłowski (1993), POL, 2019 Górnik Zabrze 27-0 2 1
99. Jakub Mikołajczak (2000), POL, 2019 rezerwy (odszedł w lipcu 2020 do Pomorzanina Toruń) 0-0
Marcel Buczkowski (2004), POL, 2020 rezerwy (przyszedł w lipcu 2020 z rezerw) 0-0
Aleksander Wojda (2002), POL, 2019 rezerwy (przyszedł w listopadzie 2019 z rezerw) 0-0

Obrońcy:

3. Filip Becht (2001), POL, 2020 rezerwy (przyszedł w styczniu 2020 z rezerw) 1-0
4. Sebastian Rudol (1995), POL, 2019 Sepsi Sf. Gheorghe 22-0 3
6. Marcel Pięczek (2000), POL, 2018 rezerwy 20-0
23. Łukasz Kosakiewicz (1990), POL, 2019 Korona Kielce (przyszedł w lipcu 2019 z Korony Kielce) 31-0 8
25. Łukasz Turzyniecki (1994), POL, 2019 Legia Warszawa 8-0
27. Daniel Tanżyna (1989), POL, 2019 GKS Tychy 32-4 10
30. Mikołaj Gibas (1998), POL, 2018 Podbeskidzie Bielsko-Biała (odszedł w sierpniu 2019 do Unii Janikowo) 0-0
34. Marcel Stefaniak (2000), POL, 2019 Pogoń Szczecin (odszedł w sierpniu 2019 do Bałtyka Gdynia) 1-0
37. Kornel Kordas (2000), POL, 2019 Korona Kielce (przyszedł w lipcu 2019 z Korony Kielce) 23-0 5
85. Hubert Wołąkiewicz (1985), POL, 2020 Chojniczanka Chojnice (przyszedł w lutym 2020 z Chojniczanki Chojnice) 9-0 1
95. Sebastian Zieleniecki (1995), POL, 2016 US Cremonese (odszedł w styczniu 2020 do Kickers Offenbach) 9-1 1
Krystian Nowak (1994), POL, 2020 NK Slaven (przyszedł w styczniu 2020 z NK Slaven) 0-0

Pomocnicy:

5. Marcel Gąsior (1993), POL, 2019 Stal Mielec 12-1 4
7. Michael Ameyaw (2000), POL, 2018 drużyna młodzieżowa Polonii Warszawa (odszedł w styczniu 2020 do Bytovii Bytów) 16-0 1
7. Henrik Ojamaa (1991), EST, 2020 Miedź Legnica (przyszedł w lutym 2020 z Miedzi Legnica) 14-1 3
8. Adam Radwański (1998), POL, 2019 Wisła Płock 29-6 8 1
14. Konrad Gutowski (1999), POL, 2018 Podbeskidzie Bielsko-Biała 34-4 3
16. Bartłomiej Poczobut (1993), POL, 2019 GKS Katowice 32-1 6
17. Robert Prochownik (2002), POL, 2020 drużyna młodzieżowa SMS-u Łódź (przyszedł w styczniu 2020 z drużyny młodzieżowej SMS-u Łódź) 6-0
18. Daniel Mąka (1988), POL, 2016 Bytovia Bytów 21-2 5
20. Christopher Mandiangu (1992), GER, 2019 Septemvri Sofia 25-4 2
22. Kamil Piskorski (2000), POL, 2019 rezerwy 1-0
26. Łukasz Zejdler (1992), POL, 2019 Chrobry Głogów (odszedł w lutym 2020 do Chojniczanki Chojnice) 4-0 2
30. Mateusz Możdżeń (1991), POL, 2019 wolny transfer (przyszedł w sierpniu 2019 z wolnego transferu) 27-3 7

Napastnicy:

9. Marcin Robak (1982), POL, 2019 Śląsk Wrocław 33-21 5
10. Rafał Wolsztyński (1994), POL, 2019 Górnik Zabrze 30-9 2
92. Filip Mihajlević (1992), CRO, 2018 Lokomotiv Plovdiv (odszedł w lutym 2020 do FC Visakha) 0-0
93. Przemysław Kita (1993), POL, 2019 Olimpia Grudziądz 16-4 4

Trener: Marcin Kaczmarek (1974), POL, 2019 LKS Nieciecza
Asystent trenera: Tomasz Włodarek (1987), POL, 2019 LKS Nieciecza

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET