Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
GKS Katowice 2019/20 |
GKS Katowice 2019/20:
Bramkarze:
1. Bartosz Mrozek (2000), POL, 2019 Lech Poznań 31-0 4
12. Szymon Frankowski (2001), POL, 2018 drużyna młodzieżowa 3-0
23. Konrad Piskorz (2001), POL, 2019 drużyna młodzieżowa FASE Szczecin (odszedł w marcu 2020 do Huragana Międzyrzecz Podlaski; odrejestrowany w styczniu 2020) 0-0
Łukasz Konefał (2001), POL, 2020 Stal Stalowa Wola (przyszedł w styczniu 2020 ze Stali Stalowa Wola) 0-0
Tomasz Spałek (2001), POL, 2019 drużyna młodzieżowa (odszedł w lipcu 2020 do Gwarka Ornontowice) 0-0
Obrońcy:
3. Grzegorz Janiszewski (1996), POL, 2019 Stal Stalowa Wola 18-2 2
4. Arkadiusz Jędrych (1992), POL, 2019 Zagłębie Sosnowiec 34-8 2
5. Mateusz Broda (2000), POL, 2019 rezerwy Piasta Gliwice 5-0
7. Arkadiusz Woźniak (1990), POL, 2018 Zagłębie Lubin 30-7 6
13. Kacper Michalski (2000), POL, 2019 Górnik Zabrze 30-2 12 1
15. Thomas Skiba (2001), POL, 2019 drużyna młodzieżowa 0-0
16. Grzegorz Rogala (1995), POL, 2019 Błękitni Stargard Szczeciński 30-2 4
21. Zbigniew Wojciechowski (2000), POL, 2019 LKS Goczałkowice 16-0 3
28. Maciej Dampc (1995), POL, 2020 ŁKS Łódź (przyszedł w styczniu 2020 z ŁKS-u Łódź) 3-0
32. Radek Dejmek (1988), CZE, 2019 FC Pafos 17-1 2
Michał Szymała (2001), POL, 2020 rezerwy (przyszedł w czerwcu 2020 z rezerw) 0-0
Pomocnicy:
2. Miłosz Poloczek (2002), POL, 2019 drużyna młodzieżowa Stadionu Śląskiego Chorzów (odszedł w styczniu 2020 do drużyny młodzieżowej Stadionu Śląskiego Chorzów) 0-0
6. Jakub Habusta (1993), CZE, 2019 Odra Opole 19-0 2 1
8. Maciej Stefanowicz (1993), POL, 2019 Elana Toruń 29-6 7
11. Adrian Błąd (1991), POL, 2017 Zagłębie Lubin 31-4 4
17. Michał Gałecki (1996), POL, 2019 Motor Lublin 29-3 9
18. Kacper Tabiś (2000), POL, 2018 Rozwój Katowice (odszedł w lutym 2020 do Odry Opole) 12-0 1
20. Patryk Grychtolik (2000), POL, 2019 rezerwy Zagłębia Lubin 16-0 2
22. Dominik Bronisławski (1996), POL, 2018 Stal Brzeg 0-0
23. Kamil Bętkowski (1994), POL, 2020 Gwarek Tarnowskie Góry (przyszedł w styczniu 2020 z Gwarka Tarnowskie Góry) 4-0
24. Szymon Kiebzak (1997), POL, 2019 Cracovia Kraków (przyszedł w lipcu 2019 z Cracovii Kraków) 32-4 5
25. Mateusz Kompanicki (1996), POL, 2019 Chełmianka Chełm (odszedł w lutym 2020 do Błękitnych Stargard Szczeciński) 6-1 1
27. Danian Pavlas (2000), RUS, 2020 Raków Częstochowa (przyszedł w lutym 2020 z Rakowa Częstochowa) 6-0 2
30. Łukasz Wroński (1994), POL, 2019 Stal Mielec 21-1 4
Napastnicy:
14. Marcin Urynowicz (1996), POL, 2019 Górnik Zabrze 22-3 1
19. Daniel Rumin (1997), POL, 2018 Skra Częstochowa (odszedł w styczniu 2020 do Skry Częstochowa) 12-0 2
19. Piotr Kurbiel (1996), POL, 2020 Błękitni Stargard Szczeciński (przyszedł w styczniu 2020 z Błękitnych Stargard Szczeciński) 12-2 1
26. Patryk Szwedzik (2001), POL, 2019 drużyna młodzieżowa 10-1
29. Dawid Rogalski (1996), POL/ENG, 2019 GKS Tychy 25-10 2
Bartosz Marchewka (2001), POL, 2019 Rozwój Katowice (odszedł w styczniu 2020 do LKS-u Goczałkowice-Zdrój) 0-0
Trener: Rafał Górak (1973), POL, 2019 Elana Toruń
Asystenci trenera: Dariusz Okoń (1969), POL, 2019 Elana Toruń
Dawid Szwarga (1990), POL, 2018 piłkarz Unii Dąbrowa Górnicza
Trener bramkarzy: Andrzej Bledzewski (1977), POL, 2018 Olimpia Grudziądz
Dyrektor sportowy: Robert Góralczyk (1974), POL, 2019 trener Motora Lublin |
|
|
|
|