Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
GKS Katowice 2019/20


GKS Katowice 2019/20:

Bramkarze:

1. Bartosz Mrozek (2000), POL, 2019 Lech Poznań 31-0 4
12. Szymon Frankowski (2001), POL, 2018 drużyna młodzieżowa 3-0
23. Konrad Piskorz (2001), POL, 2019 drużyna młodzieżowa FASE Szczecin (odszedł w marcu 2020 do Huragana Międzyrzecz Podlaski; odrejestrowany w styczniu 2020) 0-0
Łukasz Konefał (2001), POL, 2020 Stal Stalowa Wola (przyszedł w styczniu 2020 ze Stali Stalowa Wola) 0-0
Tomasz Spałek (2001), POL, 2019 drużyna młodzieżowa (odszedł w lipcu 2020 do Gwarka Ornontowice) 0-0

Obrońcy:

3. Grzegorz Janiszewski (1996), POL, 2019 Stal Stalowa Wola 18-2 2
4. Arkadiusz Jędrych (1992), POL, 2019 Zagłębie Sosnowiec 34-8 2
5. Mateusz Broda (2000), POL, 2019 rezerwy Piasta Gliwice 5-0
7. Arkadiusz Woźniak (1990), POL, 2018 Zagłębie Lubin 30-7 6
13. Kacper Michalski (2000), POL, 2019 Górnik Zabrze 30-2 12 1
15. Thomas Skiba (2001), POL, 2019 drużyna młodzieżowa 0-0
16. Grzegorz Rogala (1995), POL, 2019 Błękitni Stargard Szczeciński 30-2 4
21. Zbigniew Wojciechowski (2000), POL, 2019 LKS Goczałkowice 16-0 3
28. Maciej Dampc (1995), POL, 2020 ŁKS Łódź (przyszedł w styczniu 2020 z ŁKS-u Łódź) 3-0
32. Radek Dejmek (1988), CZE, 2019 FC Pafos 17-1 2
Michał Szymała (2001), POL, 2020 rezerwy (przyszedł w czerwcu 2020 z rezerw) 0-0

Pomocnicy:

2. Miłosz Poloczek (2002), POL, 2019 drużyna młodzieżowa Stadionu Śląskiego Chorzów (odszedł w styczniu 2020 do drużyny młodzieżowej Stadionu Śląskiego Chorzów) 0-0
6. Jakub Habusta (1993), CZE, 2019 Odra Opole 19-0 2 1
8. Maciej Stefanowicz (1993), POL, 2019 Elana Toruń 29-6 7
11. Adrian Błąd (1991), POL, 2017 Zagłębie Lubin 31-4 4
17. Michał Gałecki (1996), POL, 2019 Motor Lublin 29-3 9
18. Kacper Tabiś (2000), POL, 2018 Rozwój Katowice (odszedł w lutym 2020 do Odry Opole) 12-0 1
20. Patryk Grychtolik (2000), POL, 2019 rezerwy Zagłębia Lubin 16-0 2
22. Dominik Bronisławski (1996), POL, 2018 Stal Brzeg 0-0
23. Kamil Bętkowski (1994), POL, 2020 Gwarek Tarnowskie Góry (przyszedł w styczniu 2020 z Gwarka Tarnowskie Góry) 4-0
24. Szymon Kiebzak (1997), POL, 2019 Cracovia Kraków (przyszedł w lipcu 2019 z Cracovii Kraków) 32-4 5
25. Mateusz Kompanicki (1996), POL, 2019 Chełmianka Chełm (odszedł w lutym 2020 do Błękitnych Stargard Szczeciński) 6-1 1
27. Danian Pavlas (2000), RUS, 2020 Raków Częstochowa (przyszedł w lutym 2020 z Rakowa Częstochowa) 6-0 2
30. Łukasz Wroński (1994), POL, 2019 Stal Mielec 21-1 4

Napastnicy:

14. Marcin Urynowicz (1996), POL, 2019 Górnik Zabrze 22-3 1
19. Daniel Rumin (1997), POL, 2018 Skra Częstochowa (odszedł w styczniu 2020 do Skry Częstochowa) 12-0 2
19. Piotr Kurbiel (1996), POL, 2020 Błękitni Stargard Szczeciński (przyszedł w styczniu 2020 z Błękitnych Stargard Szczeciński) 12-2 1
26. Patryk Szwedzik (2001), POL, 2019 drużyna młodzieżowa 10-1
29. Dawid Rogalski (1996), POL/ENG, 2019 GKS Tychy 25-10 2
Bartosz Marchewka (2001), POL, 2019 Rozwój Katowice (odszedł w styczniu 2020 do LKS-u Goczałkowice Zdrój) 0-0

Trener: Rafał Górak (1973), POL, 2019 Elana Toruń
Asystenci trenera: Dariusz Okoń (1969), POL, 2019 Elana Toruń
Dawid Szwarga (1990), POL, 2018 piłkarz Unii Dąbrowa Górnicza
Trener bramkarzy: Andrzej Bledzewski (1977), POL, 2018 Olimpia Grudziądz

Dyrektor sportowy: Robert Góralczyk (1974), POL, 2019 trener Motora Lublin

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET