Kącik Kibica
Menu Główne
Składy
Archiwum Składów
Kadry na Mundiale
Kadry na EURO
Kadry na PNA
Kadry Olimpijskie
Kadry na CA
Kadry na PK
Kadry na Turnieje Młodzieżowe
Liga Mistrzów
Serwis
Statystyki
GKS Katowice 2019/20


GKS Katowice 2019/20:

Bramkarze:

1. Bartosz Mrozek (2000), POL, 2019 Lech Poznań
12. Szymon Frankowski (2001), POL, 2018 drużyna młodzieżowa
23. Konrad Piskorz (2001), POL, 2019 drużyna młodzieżowa FASE Szczecin
Łukasz Konefał (2001), POL, 2020 Stal Stalowa Wola (przyszedł w styczniu 2020 ze Stali Stalowa Wola)
Tomasz Spałek (2001), POL, 2019 drużyna młodzieżowa

Obrońcy:

3. Grzegorz Janiszewski (1996), POL, 2019 Stal Stalowa Wola
4. Arkadiusz Jędrych (1992), POL, 2019 Zagłębie Sosnowiec
5. Mateusz Broda (2000), POL, 2019 rezerwy Piasta Gliwice
7. Arkadiusz Woźniak (1990), POL, 2018 Zagłębie Lubin
13. Kacper Michalski (2000), POL, 2019 Górnik Zabrze
15. Thomas Skiba (2001), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
16. Grzegorz Rogala (1995), POL, 2019 Błękitni Stargard Szczeciński
21. Zbigniew Wojciechowski (2000), POL, 2019 LKS Goczałkowice
32. Radek Dejmek (1988), CZE, 2019 FC Pafos
Maciej Dampc (1995), POL, 2020 ŁKS Łódź (przyszedł w styczniu 2020 z ŁKS-u Łódź)

Pomocnicy:

2. Miłosz Poloczek (2002), POL, 2019 drużyna młodzieżowa Stadionu Śląski Chorzów
6. Jakub Habusta (1993), CZE, 2019 Odra Opole
8. Maciej Stefanowicz (1993), POL, 2019 Elana Toruń
11. Adrian Błąd (1991), POL, 2017 Zagłębie Lubin
17. Michał Gałecki (1996), POL, 2019 Motor Lublin
18. Kacper Tabiś (2000), POL, 2018 Rozwój Katowice (odszedł w lutym 2020 do Odry Opole)
20. Patryk Grychtolik (2000), POL, 2019 rezerwy Zagłębia Lubin
22. Dominik Bronisławski (1996), POL, 2018 Stal Brzeg
24. Szymon Kiebzak (1997), POL, 2019 Cracovia Kraków (przyszedł w lipcu 2019 z Cracovii Kraków)
25. Mateusz Kompanicki (1996), POL, 2019 Chełmianka Chełm (odszedł w lutym 2020 do Błękitnych Stargard Szczeciński)
30. Łukasz Wroński (1994), POL, 2019 Stal Mielec
Kamil Bętkowski (1994), POL, 2020 Gwarek Tarnowskie Góry (przyszedł w styczniu 2020 z Gwarka Tarnowskie Góry)
Kamil Kurowski (1994), POL, 2019 Rozwój Katowice

Napastnicy:

14. Marcin Urynowicz (1996), POL, 2019 Górnik Zabrze
19. Daniel Rumin (1997), POL, 2018 Skra Częstochowa (odszedł w styczniu 2020 do Skry Częstochowa)
26. Patryk Szwedzik (2001), POL, 2019 drużyna młodzieżowa
29. Dawid Rogalski (1996), POL/ENG, 2019 GKS Tychy
Piotr Kurbiel (1996), POL, 2020 Błękitni Stargard Szczeciński (przyszedł w styczniu 2020 z Błękitnych Stargard Szczeciński)
Bartosz Marchewka (2001), POL, 2019 Rozwój Katowice (odszedł w styczniu 2020 do LKS-u Goczałkowice Zdrój)

Trener: Rafał Górak (1973), POL, 2019 Elana Toruń
Asystenci trenera: Dariusz Okoń (1969), POL, 2019 Elana Toruń
Dawid Szwarga (1990), POL, 2018 piłkarz Unii Dąbrowa Górnicza
Trener bramkarzy: Andrzej Bledzewski (1977), POL, 2018 Olimpia Grudziądz

Dyrektor sportowy: Robert Góralczyk (1974), POL, 2019 trener Motora Lublin

© 2005-2018 Centrum Składów Piłkarskich. Wszelkie prawa zastrzeżone.

engine powered by jPORTAL 2 & TechNET