Kadry na Turnieje Młodzieżowe |
|
|
|
|
CF Elche 2019/20 |
CF Elche 2019/20:
Bramkarze:
1. Miguel San Roman (1997), ESP, 2019 Atletico Madryt 4-0
13. Edgar Badia (1992), ESP, 2019 CF Reus 37-0 2
28. Luis Castillo (2000), ESP, 2019 drużyna młodzieżowa 0-0
45. Lluis Andreu (1999), ESP, 2020 CF Zamora (przyszedł w styczniu 2020 z CF Zamora) 0-0
Obrońcy:
2. Tekio (1990), ESP, 2017 UCAM Murcia 13-0 2 1
3. Andoni López (1996), ESP, 2019 Athletic Bilbao 18-0 2
5. Gonzalo Verdu (1988), ESP, 2017 CF Cartagena 36-3 14
12. Dani Calvo (1994), ESP, 2019 CD Numancia 36-1 6
20. Danilo Ortiz (1992), PAR, 2019 CD Godoy Cruz (przyszedł we wrześniu 2019 z CD Godoy Cruz i odszedł w styczniu 2020 do CD Godoy Cruz) 5-1 1
23. Juan Cruz (1992), ESP, 2018 Rayo Majadahonda 34-1 7
24. Josema (1996), ESP, 2020 UD Extremadura (przyszedł w styczniu 2020 z UD Extremadury) 11-0
27. Óscar Gil (1998), ESP, 2018 rezerwy 33-1 11
30. Nacho Pastor (2003), ESP, 2019 drużyna młodzieżowa 0-0
38. Gerard Barri (2001), ESP, 2019 drużyna młodzieżowa Espanyolu Barcelona 0-0
Primi Ferriz (1996), ESP, 2019 CD Alcoyano (odszedł we wrześniu 2019 do Deportivo Alaves B) 0-0
Pomocnicy:
4. Ramón Folch (1989), ESP, 2019 Real Oviedo 32-1 6
6. Manuel Sanchez (1988), ESP, 2017 UCAM Murcia 28-1 14 1
8. Gonzalo Villar (1998), ESP, 2018 CF Valencia (odszedł w styczniu 2020 do AS Roma) 20-1 9
8. Victor Rodriguez (1989), ESP, 2020 Seattle Sounders (przyszedł w styczniu 2020 z Seattle Sounders) 5-0 2
10. Ivan Sanchez (1992), ESP, 2017 Albacete Balompie 36-1 6
11. Pere Milla (1992), ESP, 2019 SD Eibar 36-6 4
16. Fidel (1989), ESP, 2019 UD Las Palmas 37-9 7
17. Josan (1989), ESP, 2018 Albacete Balompie 37-1 2
21. Omenuke Mfulu (1994), DRC, 2019 Red Star 93 18-0 3
26. Alberto Rubio (1997), ESP, 2019 Internacional de Madrid 0-0
30. Cesar Moreno (2001), ESP, 2019 rezerwy 0-0
37. Jony Alamo (2001), ESP, 2019 drużyna młodzieżowa 3-0
Napastnicy:
7. Nino (1980), ESP, 2016 Osasuna Pampeluna 39-7 2
9. Yacine Qasmi (1991), MOR, 2019 UD Melilla (odszedł w styczniu 2020 do Rayo Vallecano) 24-7 5
19. Claudio Medina (1993), ESP, 2019 CD Mirandes 17-0 3
20. Dani Escriche (1998), ESP, 2020 SD Huesca (przyszedł w styczniu 2020 z SD Hueski) 15-3 2
22. Jonathas (1989), BRA, 2020 wolny transfer (przyszedł w styczniu 2020 z wolnego transferu) 13-6 3
29. Nacho Ramón (1999), ESP, 2018 rezerwy 1-0
31. Adrian Molina (1997), ESP, 2019 rezerwy 0-0
32. Mourad El Ghezouani (1998), MOR, 2019 CF Orihuela 2-0
40. Diego Bri (2002), ESP, 2019 drużyna młodzieżowa 2-0
Trener: Pacheta (1968), ESP, 2018 wolny transfer
Koordynator sportowy: Sergio Mantecón (1980), ESP, 2017 piłkarz CF Lorca |
|
|
|
|